بزرگ خواب: یک دهه فقط گفت: ‘دوغ’
ژانویه 2, 1990

چه ؟ دوباره؟! دیگر وجود دارد, دهه, شما می دانید, قدیمی, آنهایی که. نگاهی به 2030s برای مثال… اما نه همیشه “اوه لطفا بزرگ-Grampy به ما بگویید دوباره در مورد لامپ های رشته ای 1980s و پزشکان چرخش و عمیق دوو-دوو و زیبا خجالتی استالونه.” خوب شوت که به سرزنش شما — هرگز وجود سن و سال آن برابر grody ماکسیموس (maximus). بنابراین لیزر من تا یکی دیگر از toddy و جمع آوری گرد و من به شما بگویم این داستان تکان دهنده یک بار دیگر.

این بود که بهترین زمان آن را بهترین زمان است. مقررات زدایی. تجارت خودی. اهرمی buyouts. اوراق قرضه. دوشنبه سیاه. این کشور را شکست خوش را شکست فصل 11 شکست بود اما همه بخشی از این طرح است. Reaganomix! که زیبایی از آن: رفاه از طریق ورشکستگی زیست تخریب پذیر اقتصاد! ما همه مواد دختران پشت آن. فروشگاه ‘تا وقتی که شما قطره. “سفارش تا یکی دیگر از آنها یک میلیارد دلار صندلی توالت برای B-1 پسران.”

امریکا #1 مسلم و برای همیشه لطفا برای و اگر نه #1 پس قطعا #2 و یا گره خورده است برای #2. Yo! مهربانتر و مهربان? شما باید شوخی. هر کس انجام یک نیمه machine-gun — شما هرگز نمی دانستند که یک قرقاول و یا Pee-wee Herman ممکن است ناگهان شکستن پوشش. ما سخت به عنوان pit bulls, و برای اثبات آن ما به فروش اسلحه به ایران را مبارزان آزادی به خرید اسلحه برای هر کسی که در آمریکای مرکزی که سوگند یاد او نبود commie. بهتر است هنوز هم ما اعزام 24,000 سربازان به تجزیه کمی تند و زننده پاناما که جرأت درهم و برهمی و مو ما — به نظر می رسید مانند نمایشگاه شانس. آره, برخی به نام با ما بد امپراتوری اما هیچ کس با خراب قرمز و سفید و آبی. ما با تصویب متمم قانون اساسی در برابر سوزاندن نسخه هایی از ایالات متحده آمریکا امروز و یا mutilating نقدی خود را به دستگاه کارت.

باشه, مطمئن, شما می خواهید به nitpick ما تا به حال ما کمی vexations. یک قاتل طاعون جاروب زمین, کرک شد و پرفروشترین کتاب به نام تمام من واقعا نیاز به دانستن گرفتم در مهد کودکاست که اکثر دانش آموزان در زمان به معنای واقعی کلمه. اما پس از آن با مامان ریگان (سرطان) مصرانه خواست تا طلسم جادوگر: ما فقط می گویند “فقط می گویند خمیر” و پف سریع تر از شما می توانید می گویند وام من گیونچی مشکلات ما رفته بودند. فقر ؟ شما بروید وجود دارد دوباره. برخی از trickled پایین زندگی مردم در خیابان ها فقط چند میلیون — اما رئیس جمهور ما مطمئن باشید آنها بی خانمان توسط انتخاب; به طوری که آنها می خواهم یک تست مواد مخدر, بازدید یک پرچم کارخانه و حق دور, don’t worry, be happy, آنها احساس سرشار از روح.

آن روز صبح بود, در امریکا است. سیب زمینی نیمکت ما نشسته transfixed در خانه ما مراکز تفریحی 90-پا دیش بر روی پشت بام کشیدن در ده ها تن از کانال های پورنو, صدها نفر از تبلیغات یک دقیقه, سلیقه عالی, کمتر, پر, ما یادآوری چگونه جوان و زیبا ما در ما براق جدید چهار چرخ درایو Sushis سرعت پایین زرق و برق دار ساحلی بزرگراه (BABY ON BOARD) هرگز ماشین دیگری در چشم. جاده کمتر سفر در واقع! پاره شدن خودمان را به دور از این مناقصه ها و مزایده سند چشم انداز ما را شیر کنترل از راه دور تنها در زمان برای یک لحظه پخش از طریق مسنجر پخش یک incompletion; هر چند ما تا به حال دیده می شود بسیاری از میلیون ها نفر از incompletions در حال حاضر (از همه حفظ شده بر روی دستگاه) هر قانع کننده بود و ناقص را نزد خود. دوباره ضربه بزنید و ما ممکن است مشاهده طلایی لال, ناپدید سفید یا templed boudoirs ثروتمند و معروف است که در آن سال ها نزدیک به همه (به جز البته ضعیف انتخاب). اعتلای همه این و بیشتر اما برای ما آن را صرف مقدمه ای برای برقراری ارتباط در عمل است.

G. C. نمی مراقبت در مورد سوال ساده لوحانه (“آنچه در مورد کسری آقای رئیس جمهور؟”) فریاد زد: توسط بی شعور خبرنگاران (“آنچه در مورد Oliver North, آقای رئیس جمهور؟”), و قطعا ما افراد خود را (“چرا ما مهاجم گرانادا آقای رئیس جمهور؟”) اهمیتی نمی دهند. اما G. C. بود که هیچ اگر نه مهربان. پس striding به سمت پر سر و صدا, هلی کوپتر, تفلون, کت مصمم در برابر باد, او در زمان خود سر و گود گوش او تلاش بیهوده برای شنیدن پوچ نمایش داده شد (“آنچه در مورد تفنگداران دریایی در بیروت/Poindexter/بیتبورگ/ایدز/ وات/Wedtech/Deaver/Meese آقای رئیس جمهور؟”). و سپس دوستانه و بی اعتنایی به جیک جیک کردن Gipper چه-من-نگران پوزخند و او بطرف بالا رفته به ریز ریز کردن چوب در مرتع پرورش احشام تماس سوپر باول شانزه روی خط داغ, آماده سازی فضای بزرگ سپر است که موشک ها در آینده و ازن بیرون رفتن و یا آن راه دیگری در اطراف ؟ و یا هر دو ؟

او ما هنرشناس اما وجود دارد بسیاری از بزرگ ارتباط برقرار و پس از آن. فیل. اپرا. Geraldo. مورتون جونیور اخلاقی برابر از پدران موسس? حداقل. تا کنون یک تمدن بهتر مطلع? Tots که کشتن… Necrophilia و طرفدار… زنانی که عشق مردان که نفرت داشتن از زنانی که نفرت آنها را… و در آن رفت به دیالوگ که متعلق به سنین است.

اما ’80s, نیست, تنها , مغزی; گاهی اوقات دختران فقط می خواهم از آن لذت ببرید. شنبه شب ما می خواهم به چسبیدن به اطراف گوشه ای زباله های اتمی بالا در عطر و تبلیغات در مجلات و سپس در مرکز شهر سر ما دوچرخه کوهستان برای گرفتن افسانه جکسون برادران. بو را ببینیم نبود او ظریف است ؟ بحث در مورد عملکرد و هنر: در حالی که بازی فیل-مرد استخوان او را جراحی و بازسازی صورت خود را (همیشه هیجان انگیز) و سپس مجموعه ای از پوست سر خود در آتش است. جسی عینک دستکش سفید به نشانه انزجار خود را از تبلیغات اما اصلی خود را darren gould, “Hymietown,” “در Slummy طرف خیابان” و “Somewhere Over the Rainbow ائتلاف” تا به حال ما در راهرو. مایکل که من به یاد همه کلوخه مثل باد فرار برای قدرت ضربه — پسر و دختر هر کسی که می خواهید برای.

من کجا بود ؟ Kenneth چه فرکانس?

آن را عمیقا معنوی سن. یا-من رابرتز تنظیم مژده دهنده تن: “به من پول یا من می میرم.” ما تا به حال بسیار خود ما مدونا و سنت با تکبر راه رفتن هم که از جیب خود یارانه متمرد گله او در بر داشت در پشت متل از نیواورلئان. یک راست Rev. فالول شد bugged از آنچه او به نام “گی طاعون”; آن گفت: راه خدا از “تنبیه” ما — یک کار یک حس او لذت می برد کمانش را به خود. آیا من ذکر معجزه Tammy فی? “من می توانید ببینید! من می توانید ببینید!” او گفت: پس فرشته خداوند به او گفت که به حذف او از مژه نادرست. P. T. L.! وجود دارد یک زن به نام Shirley MacLaine که در یک تجسم قبلی بوده است معروف wacko نام Shirley MacLaine; این طبعا بیش از حد شرم آور برای او به اعتراف بنابراین به جای او ادعا شده اند حداکثر سقف را که در آن نقطه ما احضار Ghostbusters.

چه مرموز مراسم ما بود! هر زمان که یک مرد به نام مورفی گفت: “برو” یا “بچه” هر کس خندید و او یک میلیون دلار است. هر زمان که یک مرد به نام رمبو ذبح یکی دیگر از صد آسیایی همه را تشویق می کردند و او یک میلیون دلار است. پس از آن وجود دارد ترومپت. او همه چیز را هنوز متعلق به ژاپنی ها و گچ بری ترومپت بیش از آن در 10-داستان نامه مبادا کسی فراموش کردن نام خود را در قدرت صبحانه.

در ’80s در هر وعده غذایی یک قدرت وعده غذایی: “Bonsoirمن تک…” “…و من Mex…” “…و ما پیشخدمت خود را امشب. ویژه ما را در این شب عبارتند از سیاه شدن سبوس گندم خفه شده در گوشت rinds به 50 دلار رالف لورن پیتزا خدمت با شاخ و قهوه ای عکس از جورج بوش لوبیا ژله flambé شیر آب بطری در آلزاس-لورن به علاوه هر چیزی با برچسب ‘فضل طبیعت.’ همراه با تمام ظروف آشپز افتخاری میکروسکوپ.”

گاو که در آن شما بپرسم ؟ آن را فراموش نکنید. ما میدرخشد با سلامت مانند خدایان و سپس جین فوندا اختراع ایروبیک به ما را نگه دارید که راه. “یک مشت با کسانی که نان” او فرمان بنابراین ما نگاه می لذیذ برای رابطه جنسی ما خواهد بود اگر ما با داشتن هر گونه. اما جنسی که پس از کمک به مردم دنیا (این بود که قبل از فکس-مفهوم) بود در حال حاضر کمک به آنها می میرند بنابراین هر کس متوقف شد و پس از آن به جز تلویزیون مبلغان انجیلی, ghetto بچه ها که نمی توان سقط جنین و یک زن و شوهر از ورزشی به نام Garvey و Hartpence.

تجرد معنی نیست که ما نبودند عاشقانه. ما می خواهم اجرا در ما $100 در حال اجرا کفش و خنده و آواز در باران اسیدی. و یا دیگری جمع شدن و پخش موسیقی شما می دانید داغ گروه مانند تیپر گور خام است. به تنهایی, ما ممکن است معطل بیش گشاد, خدمتکار دکتر اموزش و یا در کمتر فوری خوی فدرال اکسپرس آگهی به پرسنل:

شما مثل من! شما مثل من! وزارت امور داخله: قبل از زهاری وزنه برداری TriF مانند یک باکره, double-cross-dresser برخوردار زمستان آرام راه می رود از طریق Bloomie است. تو: پاکدامن, thirtysomething skinhead, مدیر عامل شرکت, BMW, مانور, شیفته زباله های سمی جری فالول و انگلیسی, روش سوارکاری با دنده. هیچ weirdos لطفا.

من عزیزان آن را در دسترس نباشد جهان متفاوت است. Pro-Lifers بمباران کلینیک های پزشکی نرم افزار-Choicers تصمیم به چشم پوشی از غرایز بقا از جنین است. ما ماشین آلات پاسخگویی به حال پاسخ دادن به ماشین آلات است که می تواند صفحه به صفحه با beeper (“E. T. تلفن خانه”) اگر آنها مشغول ضبط بیشتر از 300.000 دلار کمک مالی از HUD. از دولت به دولت بارج پر رنگارنگ زباله plied بزرگ مرده آبراه در حالی که ما ایستاده در ساحل چک کردن شسته-کارتن شیر برای از دست رفته ریگان کودکان است. و یا ما می خواهم به خرید یک بلیط قرعه کشی از پیت رز را سریع میلیون دلار برای خرید چیزی از Minolta-تویوتا-سانیو-Seiko-سونی به طوری که آنها می توانید خرید بقیه منهتن بنای یادبود واشنگتن و رودخانه می سی سی پی. روز هیجان انگیز! هر لحظه یک عکس op و ما ضبط همه آنها را: سرنگ های Sis اولین کک نیم تنه Givens-تایسون, حملات, مزرعه, سلب حق مالکیت, سوزش vanities, کاندوم, تبلیغات, جانشین بچه گلخانه نقص سازدهنی همگرایی نانسی R. nuzzling آقای T (بسیار برای کسانی که به نام ما یک جامعه ی نژادپرست!), پیرزن ظاهر سیانید-laced تیلنول (ما رو شگفت انگیز فیلم), مجسمه آزادی, جمع آوری پول برای Lee Iacocca بالای 40 روغن ریخته… به جز کنگره اخلاق که پاک بودند و ما آن را تمام کردم آن را به رپ نشان داد و آن را در ام تی وی و رفت و حق کار در عاقبت.

پایان یک دهه این خیره کننده ما بودند خسته با ارتباطات و آماده برای چیزی نه بیشتر و پیش پا افتاده. ما آن را کردم. یک نامزد رای دهندگان خواسته شد تا به انجام چیزی بیش از خواندن و لب های او که پس از بازرسی نزدیک دیده می شد به نفس نفس “من می گویند هر چیزی به رئیس جمهور شود.” به طور طبیعی انتخاب شد توسط یک زمین لغزش. همانطور که معلوم شد او در کنار ما به آخرین مرد جمهور. یک زن برای فرار معاون رئیس جمهور در 1980s, اما او در حال اجرا همسر اعتراف کرد او یک لیبرال بود که مانند stomping خود را به مرگ. لیبرال ها جایگزین شده بود توسط نو محافظه کاران که همراه با هر دو حزب عمده بودند و پس از آن کنار گذارده توسط immortal کویل. سخنران. مریم گلی. شاعر. رئيس جمهور. امروز که هر schoolchild می خوانند و آدرس خود را به یونایتد نگرو کالج صندوق (“چه اتلاف آن است به از دست دادن ذهن یا نه به ذهن… چقدر درست است”) و مدعیان می توان با مقایسه (“سناتور شما هیچ دن کویل”) آن است که سخت به این باور است که در ’80s در او خالی کت و شلوار با 30 گرداننده و شپشو backswing, بازی نینتندو در کاخ سفید جنگ ،

خوب در مورد آن بود. البته وجود جهنم به پرداخت در ’90s. بوش ضربه سر با یک نعل اسب و فورا افزایش مالیات. گورباچف پناهندگی اعطا شد و خریداری یک خانه ییلاقی در Hamptons. نانسی ریگان بررسی به بتی فورد درمانگاه. نیکسون درگذشت و برگشتم. دن و نه در نهایت رفت و بر لبه یک شب و gouged CBS چشم راست از آن سوکت. (“چشم انداز چیز” گفت: بوش.) وجود دارد تحریک عروسکی کندی–مرلین کویل, رسوایی, Jesse Helms را عفو جنگ با آلمان… اما این داستان دیگری است… با سلام کسی از خواب بیدار الویس و اجازه دهید همه رفتن و تماشای ستاره دنباله دار هالی است. من را دیده اند آن را از سال 1986. ■

بعدی…

فکس:: خانه: ’80s در با توجه به مالکوم مک لارن
توسط مالکوم مک لارن همانطور که به آریل Swartley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im