1980-1989: مشهور دهه

مشهور دهه: این مسائل از کرک
ژانویه 2, 1990

زمین لرزه. ایدز است. بی خانمان. آمازون جنگل های بارانی. سوراخ در ازن. اثر گلخانه ای. ایران. بوش. کویل. Crack. محرومان کشاورزان است. آنچه آنها انجام می دهند به جوجه های این روز است. نشت نفت. نوزاد مهر و موم. کرگدن سیاه و سفید.

شما با داشتن یک حمله اضطراب در حال حاضر ، من می دانم که من هستم. ذکر است حتی یکی از موضوعات فوق به من و ذهن من همونطور دیوانه وار برای جایگزینی با موضوع. سریع دکمه به نوبه خود در سرگرمی امشب! عجله به من بگویید همه چیز در مورد Roseanne جدید, دوست پسر, دستور العمل مرغ! من باید بدانید در حال حاضر!

خدای من نمی توانم باور من درگیر در این ’80s, wrap-up. باعث می شود من احساس می کنم شده ام زنده به اندازه کافی بلند. اما سردبیر در صدای ایستاده است بیش از من با تفنگ اصرار دارد که مشهور عبادت رفت و از طریق سقف در ’80s, و من حدس او درست است.

اگر ما ندارد Cher بینی شغل مورد فکر می کنم ما همه می رفتن استارک خیره دیوانه. نه واقعا. رسانه ها می داند که دقیقا چه آن را انجام می دهند تمرکز توجه ما بر روی Arsenio را مدل موی. ما نیاز به نگه داشتن مغز ما پر از زباله. اگر ما نمی ما ممکن است فکر می کنم در مورد همه چیز.

اگر ما تا به حال زندگی می کند و حتی مبهم رایگان از غارتگری وحشت, اگر ما تا به حال هر نوع زندگی در همه, اگر هر یک از ما حتی تا به حال یک ناچیز شانس در زندگی شخصی و یا (ha ha), شادی, اگر ما حتی تا به حال یک مفهوم است که ما تا به حال کنترل بر سرنوشت خود ما, ما نمی گه که آیا Cybill Shepherd زندگی می کردند و یا کشته شدند. اما ما نمی بنابراین ما انجام دهد.

در طول این ننگین و کثیف دهه ما با ضرورت به این باور رسیده است که مگر اینکه شما یک ستاره, شما لازم نیست در همه وجود دارد. اگر شما یک ستاره, شما در حال بی اثر پرکننده. اگر رسانه ها نیست flashbulbing خود را هر حرکت آن اتفاق نمی افتد. خصوصی بصیرتهای روح غم انگیز despairs بنابراین چه کسی مراقبت کنید ؟ شما یک درخت در حال سقوط به تنهایی در جنگل.

و بنابراین به دنیا آمد دیوانه وار میل در تمام روح و روان برای رسیدن به celebritude و در نتیجه وجود است. رسانه ها همیشه ملزم موظف. اسلات باز بیش از همه تلویزیون; مجلات جدید ایجاد شد به سادگی به اتاق را برای موجی از جزر و مد از wannabes.

اما برخی از ما هنوز موفق به تبدیل شدن به مشهور است. ما اصلا استعداد ما همیشه چیدن بینی ما فقط به عنوان دوربین کلیک. در عوض ما سعی کنید به آنها را به قلم مو در برابر آنها امیدوار به گرفتن برخی از گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک در ما کت.

به علاوه ما نیاز به چیزی به بحث در مورد زمانی که ما به احزاب با غریبه ها. چه جهنم قرار ما می گویند به این مرد با موی دم اسبی ایستاده در زیر دارواش? “سلام چه چیزی شما را برای یک زندگی؟” “شما چه اصلی؟” “سلام, fishface?” هیچ. آنچه که ما در مورد صحبت می کنید به راحتی و با خوشحالی به غریبه کامل است که چقدر ما نفرت و نفرت LaToya Jackson و همه چیز را او می ایستد. و سپس هنگامی که ما خسته از این ما می توانیم بحث در مورد آنچه که یک دستگاه گوارش ترنس ترنت D’Arby است. Rob Reiner را derivativeness. باربارا هرشی ، مشاهیر ما هستند و ما رایج قاب مرجع مشهور نفرت و revilement عبور از همه مرزهای فرهنگی. مشهور هستند جامعه ما بزرگان آنها در جامعه ما است.

من ترحم مشاهیر. نه من انجام دهد. دقیقه یک فرد مشهور است همان لحظه او تبدیل به یک هیولا. سیلوستر استالونه و بروس ویلیس و Barbra Streisand شد یک بار کاملا دلپذیر انسان با آنها شما ممکن است ناهار در آهسته شنبه بعد از ظهر.

اما در حال حاضر آنها را تبدیل به عالی موجودات و خشم خود را فرو افتضاح است. آن چیزی است که آنها تا به حال در ذهن داشته باشند. وقتی خدا می خواهد به بازی یک بازی واقعا فاسد شوخی عملی در شما به او کمک های مالی شما خود را عمیق ترین آرزو و سپس giggles خوش هنگامی که شما به طور ناگهانی متوجه شما می خواهید به خودتان را بکشند.

حیله گر, بروس, و, باربارا, شور و شوق بیش از هر یک از ما می خواست شهرت. آنها کار کرده و آنها را تحت فشار قرار دادند آنها پا روی دیگر چهره خود را در نیاز ناامید.

“اگر من می تواند به معروف مردم عشق ورزیدن من و بینی” باربارا فکر می کردم.

“اگر من می تواند, معروف, من می توانم چانه کاهش می یابد و زندگی را یک نسیم” حیله گر استدلال.

“اگر من می تواند, معروف, من می توانم یک نوزاد با دمی مور و تمام رویاهای من درست خواهد آمد” بروس تصمیم گرفت.

در این شب هر یک از آنها مشهور شد آنها می خواستند به جیغ زدن با امداد. در نهایت! در حال حاضر آنها ستایش! شکست ناپذیر! سحر و جادو!

صبح روز بعد از شب هر یک از آنها مشهور شد آنها می خواستند به مصرف بیش از حد باربیتورات ها است.

تمام توهمات خود را به حال متوجه شده و در عین حال این واقعیت که هنوز هم همان. اگر آنها بدبخت قبل از آنها دو بار به بدبختی در حال حاضر چرا که غول چیزی که آنها در تلاش برای, که شهرت چیزی که قرار بود به همه چیز را که قرار بود به زندگی خود را دلنشین بود که رفتن به آنها را با ارائه در زندگی شخصی و (ha ha), شادی تا به حال اتفاق افتاده است. و هیچ چیز تغییر کرده است. آنها هنوز هم آنها را. سرخوردگی تبدیل آنها زوزه و طاقت فرسا. ■

بعدی…

این حیف و میل دهه: چرا من بچه ها حق دارند که عصبانی کردن
By رابرت رایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر