مسکو در هادسون: کاهش و سقوط از نیویورک
ژانویه 2, 1990

“سرنگونی, سرنگونی, سرنگونی! توسط ماکسیم نیویورک. بسیار استخوانهای اجداد ما مجاز به دروغ آرام یک چهارم از یک قرن و یک نسل از مردان به نظر می رسد زحمت کش به حذف همه آثار از کسانی که قبل از آنها” فیلیپ با سنگ تیز کردن یک طبقه فوقانی شهردار نیویورک گفت: خاطرات خود را در سال 1845. او را نوشته اند همان چیزی که تا به حال او شده است در اطراف در 1980s. سرنگونی, سرنگونی, نیویورک شد دوباره پایین کشیدن و جایگزینی آن با عنوان گروه های کوچک پیدا عجله از یک خیابان به آینده پرتاب خود را در مقابل نشانه برای محافظت از آنها را از توپ مخرب. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را برای احداث یک محور بسیار بالا آن سایه خواهد به نوبه خود این شهر را به بزرگترین ساعت آفتابی.

در عین حال زودتر ساختمان رونق شد شادتر ساختمان رونق. این دهه به پایان می رسد با میلیون ها نفر بیشتر فوت مربع, در کونی, فضای اداری جدید و رو به رشد اعتقاد است که از لحاظ فیزیکی در این شهرستان در حال رفتن به قطعه.

این دهه آغاز شد و با ترس از برهمی و پایان آن را با ترس از برهمی اما در این فاصله یک عنصر جدید از خطر اضافه شده است. ترس از مرگ با غرق شدن در هلند تونل یا مرگ با سقوط اگر شما به اندازه کافی تیره بخت در Queensborough پل هنگامی که آن پایین می رود. نقاشی های دیواری که علامت مدنی شرم پاک شده خاموش مترو اتومبیل, اما نه تهوع فکر می کردم که بعد از آب اصلی شکستن ممکن است سیل نیمی از سیستم و کشتن هزاران نفر و یا فرار با چنین نیروی است که آن را تضعیف پایه های یک شیپور برج. وضعیت فرش در خیابان مدیسون یکی از معروف ترین در جهان معابر است که از کشیدن اصلی از غرب اردوگاه معدن در 1880s.

وخامت شهرستان فیزیکی گیاه طولانی قبل از شروع به شهردار کخ ، مشهور/سیاستمدار از یک نوع رایج در عصر ما کخ اجازه دهید آن را ادامه خواهد داد. از جمله دفتر دارندگان مبتلا به یک شکل از سنت ویتوس’ رقص می فرستد که آنها را در همه جا در سراسر جهان اما به میز خود است. جورج بوش همان مرد دیگری که می خواهم و نه بر روی یک جت هواپیما نسبت به انجام کار سخت برای ساخت ادارات دولتی کار آنها قرار دارد. نیویورک در این دهه تا به حال یک شهردار که عاشق عنوان و قدرت پردازش اما نمی انجام این کار است. کار او خسته. Tiffs وجود دارد با جسی جکسون در حال اجرا برای فرماندار صدایی در سمینارها و جهانگردی در اروپا و خاورمیانه بودند بیشتر هیجان انگیز و رضایت بخش است. معاونان او می تواند انجام scut کار از دیدن به آن است که در این بیمارستان انجام می شود و مدیران مدارس نیست لایحه شهرستان را 900 شماره تماس جنسی.

در این دوره از ’80s در این شهرستان به هوا از مسکو در مورد آن. بیش از هر دیگر شهرداری در ایالات متحده, New York, تنظیم, نظارت, تجویز proscribes فراهم می کند — بر روی کاغذ است. این دستگاه و apparatchiks و همانطور که در مسکو شما ایستاده در خط و سوت برای همیشه لطفا برای در حالی که صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان شهرداری در حفظ و شهر بر روی دکمه نگه دارید.

و فقط در کشورهای کمونیستی در نیویورک یارانه کهنه و غیررقابتی پرداخت به نگه داشتن آن در درجه نخست کسب و کار موردی آسمان خراش در زندگی حمایت. یک مصنوع از اوایل قرن 20th شهر منهتن با چگالی بالا در رشته کوه های خیس خوردن تا پول در یارانه ها و هزینه های خدمات, اما حتی پس از شرکت پس از شرکت پیدا کرده است هزینه انجام کسب و کار بیش از حد بالا و فرار کرد. این دهه دیده می شود هیمالیا در جزیره جنوبی پایان و شیشه ای و جراحی های آلپ girdling وسط رشد و حرکت و نزدیک به هم. دره موری هیل و جهنم را دارد اما رفته بود. خواهد Gramercy Park و چلسی بعدی خواهد بود ؟

برای بسیاری از این قرن فرهنگ نیویورک شده است Brechtian; محل است نسخه خود را از طنز بدبینی که برلین نیز شناخته شده است. در ’80s در چیز دیگری اضافه شده است — همدستی. دیگر مردم زندگی در یک مجموعه ای از جزایر که در بر داشت خود را از پل در یک کشور پیشرفته تجزیه زیرا کسی به سرقت برده پول به آنها رنگ را مونتاژ در مقابل سالن شهرستان در اعداد بزرگ با تنومند کنف طناب دار. فقدان خشمگین خشم و خشمگین مالیات دهندگان واکنش در مواجهه با رسوایی از 1980s نشانه خروج از گذشته است.

نیویورک طبقات متوسط شده است به خطر بیافتد. افرادی که آورده یک اندازه گیری از probity به زندگی عمومی جامعه با مثال و فعالیت های سیاسی در حال حاضر در آغوش خود Mitchell-لاما آپارتمان با پنهان کردن مرسدس بنز و خانه در Hamptons. وجود داستان میلیاردر صاحبخانه که همواره با کیفیت بالا کنترل اجاره آپارتمان در رزرو برای قضات و روزنامهنگاران و ارتباطی مدیران. همه رو یک کمی سر و صدا رفتن اگر آن را تنها یک, کوچک, unmerited مالیات جلو گیری روی co-op. مدنی روحیه مجموعه ای است در میان اعضای گروه است که یک بار trooped خیابان تحمل هوا gonfalons از اصلاحات.

تلاش برای حفظ نیویورک متوسط درآمد خانواده طبقه متوسط شهر قبیله شکست خورده در این دهه است که شاهد یکی دیگر از نیم میلیون نفر از خانواده ها از جمله ترک. در سال 1980 متوسط خانوار در منهتن نیز با کاهش به زیر 2 نفر به عنوان جزیره شد عصر جدید ارگ yuppies و همجنسگرایان. (حتی در کوئینز خانوار پایین بود اما نرخ آهسته تر بود.)

اگرچه نیویورک hemorrhaged بومی به خانواده های این شهر بزرگ شد و در سال 1980. با توجه به برآورد منطقه ای برنامه ریزی انجمن سه چهارم از یک میلیون مهاجر رفتند و به شهر و سهم خود را است شگرف. آنها باید احیا کسب و کار خرده فروشی در سراسر شهرستان غذا به هر سطح درآمد در هر محله است.

در حالی که بسیاری از افراد از رنگ برای تعدد دلایل چند خارجی متولد می شود ملاقات در خیابان گدایی. بر خلاف parasitical حرفه — قانون حسابداری و سرمایه گذاری شعبده — که بازگشت هیچ چیز برای آنچه که آنها از مهاجران به ارزش. آنها در حال تولید است. مهاجر تولید در لباس و مبلمان و جواهر reanimating شهر پایه های اقتصادی. این یک یادآوری است که قبل از نیویورک تبدیل به مرکز جهانی برای swindling آشغال باند فروشندگان آن را بزرگترین مرکز تولیدی در ایالات متحده است.

درست است خیلی مهاجر فعالیت های اقتصادی است در این کتاب و در مقابله به فرار از پرداخت مالیات و مقررات. نمونه های انجام شده مجموعه ای برای مهاجرت کسب و کار مردم در این زمینه است. ’80s بود دهه است که در آن نام بهترین از بهترین و قدیمی خانواده تبانی با منحصر به فرد ترین bijouteries به تقلب در فروش خود را مالیات.

در حال حاضر می آید ’90s و هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. از مهاجران نیویورک می رسم امید. از شهر مسکو برخی از تور شهردار ممکن است بازگرداندن هدیه کمی پروستریکا برای Gotham. ■

بعدی…

’80s خاطرات: یک دهه از مرگ
توسط گری ایندیانا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de