1980-1989: دهه هشتاد با توجه به مالکوم مک لارن

فکس:: خانه: ’80s در با توجه به مالکوم مک لارن
ژانویه 2, 1990

هرگز شده است وجود دارد بسیار مورد توجه در دختران است. ’80s بسیار زنان و در مورد زنان تمایل به انجام همه چیز را یک مرد می تواند انجام دهد. در پایان آنها متوجه شدم که آن را مانند یک ایده درخشان به دلیل آنچه مردان بیشتر احمقانه است. به پوشیدن شلوار حمل چمدان و در شغل — بسیاری از این زباله ، این همه جایگزین برای مردان ناتوانی برای رفتن به ماهیگیری. بنابراین نگاه زنان به مردان تغییر در تنها راه آنها احتمالا می تواند — و آنها را بیشتر زنانه است. آن را زنانه تر جهان است که در نهایت حفظ این سیاره است.

“زیبا” یک کلمه است که مردان همیشه در حال ترس برای استفاده و در حال حاضر به شدت در حال پیدا کردن راه هایی برای بازگرداندن. “زیبا” است که در مورد نکات دقیق وظریف که مردان همیشه رد کرد. آن را یا سیاه و یا سفید; شما لازم نیست به یک اتاق بروید و می گویند “اوه این خیلی.” فقط دختران انجام این کار است. دختران می دانم که این نکات دقیق وظریف. مردان در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه به درک که نکات دقیق وظریف. من فکر می کنم ’90s در حال رفتن به یک دوره زمانی که در حال رفتن به درک که آنها را به عنوان جالب به عنوان زنان است.

هنر گفتگو خواهد آمد پشت در ’90s. هنر نوشتن نامه با اختراع فکس خواهد آمد. در حال حاضر شما دیگر لازم نیست به صدای قل قل و چرند و بی بند خود را از طریق تلفن. شما می توانید وحی صرف زمان بازسازی زبان. اگر دوست دختر خود را در سراسر اقیانوس شما نوشتن یک فکس. هنگامی که شما نوشتن هر کلمه را در فکس به قصد و آن را بخوانید. هنگامی که شما خواندن نامه شما واقعا به آن اعتقاد دارند. و به این ترتیب تعداد کلمات. در حال حاضر هر کلمه به قصد. شما می توانید عشق توسط فکس. شما می توانید اساسا دادگاه دوباره. جهان از امیلی پست ممکن است که عمده باز گشت. درس در رفتار و منش.

رفتار چیزی است که بلافاصله تعیین یک سیاستمدار خوب است. ما در حال حاضر می دانیم که گورباچف به مراتب بهتر از رفتار جورج بوش بنابراین ما باید به این باور او را بیشتر شایسته تر باهوش تر, شهوت انگیز, یک دوست بهتر است کسی را. رفتار تبدیل به مهم است چرا که اصل اساسی و مقررات به آدرس خودتان را به فکر کردن در مورد تأثير اقدامات خود را بر دیگران. که خواهد شد یک راه طولانی برای تغییر جهان است.

آن را قطعا رفتن به هنر تک همسری زندگی می کنند. مردان در حال رفتن به تبدیل شدن به آگاه از آنچه آنها نشان دهنده در جامعه bull شارژ در دروازه و کمی گناه. برخی از عمل خواهد کرد هشیاری. شاید ما باید سبز گشت. و زنان تبدیل خواهد شد و بیشتر شبیه حیوانات می شود و کاملا به آن افتخار می — شود در ارتباط با مرگ یک نژاد است.

و مردان را به تبدیل شدن به بیشتر زنانه است. این بدان معناست که عقب نشسته کمی بیشتر که به معنی مراقبت یادگیری برای زندگی با کمتر و نه بیشتر بودن مقرون به صرفه تر و در نهایت من فکر می کنم آن را فقط به معنی حس مشترک. من متوجه شده ام که سبک و موسیقی هستند و قطعا تلاش.

در مد وجود دارد حرکت به سوی چیزهایی که بسیار نرم و کاملا زنانه است.

معماری در حال بیرون رفتن از کسب و کار. که می خواهد برای ساخت هر چیزی ؟ آیا کافی است ؟ کسی که می خواهد به اشک همه چیز را ؟ ما به شدت در تلاش سخت برای حفظ — و این بسیار زنانه چیزی.

موسیقی را کمی سخت تر است چرا که نوازندگان به طور کلی بسیار درشت مردم است. آنها نمی تواند کمک کند اما بود. شما نمی توانید زندگی می کنند در یک اتاق و نگاهی به پرده در گیتار یا کلید در پیانو و می دانم چه خبر است. تنها هنرمندان تجسمی می دانم چه خبر است. نوازندگان همیشه صید می شود. بسته led توسط هنرمندان تجسمی.

که دلیل این هنر در بازار افزایش یافت در اینجا. این آخرین مقدس, آبیاری محل به این دلیل که هنرمند هرگز نهفته است. مردم می گویند این دلیل است که هنر می تواند به نوعی تبدیل طلا به طلا بیشتر — من می خواهم و نه حتی فکر می کنم در مورد که در مورد فکر می کنم که بدبختی. شما واقعا بهتر بگم دلیل آنها در حال پرداخت این بخت و اقبال است زیرا هنر تنها حقیقت در این جهان به عنوان ما آن را می دانم که هنوز دست نخورده باقی مانده است.

یونانیان آن را به حال درست زمانی که آنها ایجاد تمام این خدایان — مردان و زنانی که می تواند راه رفتن در میان ما و ما می تواند آنها را به دست کشیدن پایین. و آنها می تواند مرتکب جنایات وحشتناک و سپس رفتن به طبقه بالا. به همین دلیل اپرا تبدیل شده است بسیار محبوب در ’80s — از آنجا که آن را خیلی در مورد چیزهایی که بت پرست. و در نهایت که بسیار در مورد آنچه راک اند رول قرار بود در مورد بیش از حد, اما ما آن را از دست داد. راک اند رول در ’60s و 70s اوایل همه چیز در مورد کسانی که غیر مسئولانه ما خواستار ستایش در خدایان جیمی هندریکس و الویس پریسلی. و هنگامی که خدایان شد باروک و ادب — و در نهایت شرکت ما رو با حوصله آن را. آنها زندگی نمی کنند هفت زندگی; ما نمی تواند به عنوان وحشت زده.

از آن زمان ما بسیار جوان ما بر این باور بودند که فرهنگ پاپ خواهد ما را از همه چیز آزاد ما از جهان است که ما تصمیم گرفته بود سرکوبگر. راک اند رول ساخته شده ما پرش از همه که و آن را به ما و فرهنگ ما می تواند درک و استفاده بسیار آسانی است. آن فوق العاده ای بود تماس با اسلحه. اگر الویس پریسلی بود Henry V فریاد “به نقض” ما می خواهم ثبت نام فورا از آنجا که این صدا خیلی عالیه. “Heartbreak Hotel” یا “Jailhouse Rock” و یا “Summertime Blues” و یا “هرج و مرج در انگلستان” یا جیم موریسون فریاد “من می خواهم جهان است و من می خواهم آن را در حال حاضر” — همه آنها درخشان سرود. ما همه آماده به ثبت نام. فرهنگ دست نخورده بود و این جنبش بسیار روشن بود.

اما همانطور که ما مسن تر ما شروع به نگاه در داخل آن است. ما متوجه شد که راک اند رول بود در مورد آنچه که ما خواب آن را در مورد زمانی که ما در ابتدا آن را شنیده. آن تبدیل شده بود از چیزی بسیار کارآفرینی و cowboyish به مدرن شرکت های بزرگ و ماشین آلات به فروش می رسد که ما نمی, آزادی, اما کوکا کولا و اردک دونالد.

ما بین دو جهان گرفتار در ’70s. همه آزادی که بود ادعا ما را به چنگ زدن به تمام فرهنگ است که پرتاب شد مانند توپ فوتبال در ما پا شده بود. آن واقعا نمی وجود دارد. و ’60s که تمام رویا رفته بود. ما ناگهان دیدم ترک در اندی وارهول: مفهوم هنر خوب است که کسب و کار خوب و بد هنر بد است کسب و کار به طور ناگهانی به سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان ما. ما نمی مانند سختی در او. کل این goddamned فرهنگ پاپ است که امریکا به فروش می رسد — و که ما ستایش به خرید شد demystified به عنوان یک پوچ دروغ است. ما مونده بودیم و تنها ارزشمند ترین چیزی بود که پیدا کردن یک راه برای فرار از آن همه.

در حال حاضر ما در حال تلاش برای آن را اگر ما می توانیم. ما تصمیم گرفته ایم به این باور فقط به خاطر آن است. آن را دلیلی برای دلتنگی برای سنگ نورد. این یک نکته اساسی این که مایل به این باور در همه چیز دوباره. امروز مردم به شدت در تلاش برای ساده بود. به شدت. طولانی لباس نرمتر منحنی های خمیری, چهره ها, کل شبانه ایده آل از یک شبح مانند تصویر و یا به دنبال چیزی از قرن 19. مردم در حال تلاش برای طعم دوباره کمی از ’60s. شاید آنها می تواند اختراع دوباره مطرح وطنی که آیا آن را به خودتان فاحش رد از کلمه حرفه ای. امروز دور مفهوم حرفه ای و مردم راه رفتن در اطراف خالی از ترس سفت زیرا این مقرره در ’80s, اگر شما یک حرفه ای شما یک غیر مسئولانه ادم بیکار و تنبل.

من فکر می کنم که ما وارد ’80s, ما داد در مجموع و شروع به باور این کسب و کار فروش یک راه مناسب از زندگی این سرمایه داری رویا. بسیاری از افراد تصمیم داشتن پرتاب تمام ایده های خود را که آنها در اصل با دنیا به زباله دانی آنها ممکن است به عنوان به خوبی دریافت و پول. و آنها را انجام داد. و ما به پایان این دهه متوجه ما می خواهم اما هیچ چیز وجود دارد به فاک خرید. هیچ چیز وجود دارد. ما را ندارد هر چیزی واقعا.

بنابراین ما باید در جستجو برای خاطرات برای بخش هایی از فرهنگ که ما می خواهم به طور کامل نابود شده است. آیا ما باید برای رفتن به این دره از ال سالوادور که در آن آنها را پاک دهقانان’ خانه داشتن ماشین به ضرب گلوله کشته همه ساکنان پایین ؟ را پیدا کنیم و آن را در برخی از صندلی است که برخی از تاریخچه و نیمی از آن رنگ مالیده ؟ چگونه می تواند ما را در ظاهر شاعرانه, پیر و ضعیف و ناتوان و هنوز هم که به نحوی ما موفق به حفظ چیزی از ما گذشته است که ما در حال حاضر در مورد مراقبت? چرا که فرهنگ پاپ — ما اهمیتی نمی دهند که در مورد هر بیشتر — آن را بخشی از جهان از مصنوعی است.

این فوق العاده ای که مد از ’80s در همه این شکسته به پایین صندلی و نیم-رنگ آمیزی جداول و چیزهای که به نظر می رسد مانند دهقان مبلمان از جهان سوم که این صندلی به دلیل آن در واقع ایستاده بود در گواتمالا سیتی ، وجود این سرمایه داری تعیین سرنوشت است که ما را ناچار خواهد شد به قرار دادن بر روی دیوار و شخص دیگری را به غم و اندوه.

و بنابراین من فکر می کنم این دیوانه hoorah hoorah برای تخریب دیوار برلین توسط افسانه استعاره به دلیل آنچه که دیوار برلین نشان دهنده این است که احتمالا بهترین هنر بنای تاریخی که غرب تا به حال, و این واقعیت که آنها در حال پاره شدن آن را نشان می دهد که همه چیز را که پس از آن نبود ارزش بسیار زیادی در همه. بنابراین به یک تراشه دیوار برلین است که در واقع یک بیت از این فرهنگ — از آن خواهد شد به خوبی به عنوان داشتن یک پرینت از اندی وارهول یا هر چیز دیگری.

نکته جالب در حال حاضر این است که اروپا قطعا فروش آن کل فرهنگ و بزرگترین بخشی از آن هنوز به آمده است. که من فکر می کنم آن چیزی است که تخریب دیوار برلین در حال رفتن به همه چیز در مورد. چون طرف دیگر خوشبختانه در برخی از جهات را حفظ کرده است. ما شاهد رواج در خیابان های پراگ. کسانی که در شرق اروپا, چهره ها, ساختمان ها, نگرش چیزی است که مردم در حال رفتن به می خواهید به بخشی از. ایده های شکسته-پایین ناقص فرو ریختن — مد روز مردم تصمیم گرفت که جذاب است. آن چیزی است که آنها برای جستجو در هر تعطیلات که تا کنون مبادرت به چیزی واقعی است. و واقعی ترین محل امروز شرق اروپا است.

و خنده دار و جالب ترین چیز این است که کمونیست بوروکراسی در اتحاد جماهیر شوروی متحده قادر به حفظ فرهنگ قدیمی خیلی بهتر از سرمایه داران است. آنها ممکن است درک نمی کنند چه جواهرات آنها دارای. این کمی مانند ایالات متحده فروش ویسکی به سرخپوستان — از آنجا که شما در حال رفتن به تلاش برای فروش کوکا کولا و MTV به قطب. و در عوض سعی کنید در برخی از راه به بردگی آنها را به سیستم خود است و آنها را مصرف رویا است که دیگر فروش در هر نقطه دیگری است. ■

بعدی…

کرک کردن: دهه سریع و مرده
توسط مایکل بری کوپر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر