27 رهبران را ملاقات خواهد کرد در یک اتاق جمعه پس از چهار ماه از زوم دیپلماسی

ایو هرمان AP

E. U. رهبران را جمع آوری در یک اتاق وسیع به فعال اجتماعی فاصله در ابتدا خود را فرد در جلسه جمعه.

بروکسل — پس از چهار ماه از مجازی دیپلماسی مانع قطع دکمه مشکلات پر از لکه قابلیت اتصال به اینترنت و از راه دور سوء تفاهم رهبران اروپایی برنامه ریزی برای جمع آوری در اینجا جمعه برای اولین بار خود را در شخص اجلاس پس از covid-19 بسته همه چیز را.

آنها خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی استادانه درست شده برای کاهش خطر.

27 کشور رهبران و چهار top مقامات رسمی اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد و نه در اطراف عادی خود حلقه به شکل جدول اما در یک سالن وسیع طراحی شده برای صندلی 330. اتاق در شورای اروپا, ساختمان را تنها با استفاده از فیلتر هوای تازه است که نمی توان بازیافت. آن را تمیز خواهد شد در هر استراحت به عنوان دستگیره درب و ترجمه هدست. رهبران نمی خواهد که به پوشیدن پوشش صورت در طول بحث های خود را اما باید ماسک به عنوان آنها می آیند و بروید.

در خارج یک پزشک خواهد بود ایستاده در مورد هر کسی که شروع به احساس بد. کشور هیئت — معاونان و مشاوران است که آسیاب در اطراف در حالی که رهبران دولت — دیدار باید کوچک شده است از معمولی 19 نفر هر یک به شش است.

[روسی cyberspies در حال تلاش برای سرقت واکسن تحقیقات می گویند انگلیس آمریکا و کانادا]

دیپلمات های اروپایی و 446 میلیون E. U. شهروندان خواهد شد و عبور از انگشتان دست خود را و امیدوارم که رهبران خود را ایمن ماندن.

“دور میز می تواند به شما تضمین وجود ندارد superspreader?” فصاحت خواسته یکی از دیپلمات — که با استفاده از یک قسم کلمه که تصور بدترین سناریو از همه رهبران گرفتن بیمار در یک بار. اما این دیپلمات که صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس برنامه ریزی مشاهده شده است که بسیاری از سران دولت ها اغلب تست شده برای coronavirus کاهش احتمال هر یک از آنها را نشان می دهد تا با آن در سیستم های خود را.

فرانسیسکو Seco

AP

یک مرد پست های نشانه نمایش که در آن به رفتن در یک اورژانس پزشکی در ساختمان شورای اروپا در بروکسل.

برای همه این عوارض وجود دارد که رهایی اروپا واز آن شیوع کروناویروس تحت کنترل به حدی است که آن را ممکن است به نظر جلسه در فرد است. فقط به عنوان ویدئو کنفرانس است تبدیل به یک کار خسته کننده جایگزین برای آجر و ملات تحصیل بنابراین بیش از آن ثابت جدی به شکست دیپلماسی است.

“اگر شما نیاز به سازش, اگر شما نیاز به یک راه حل آن است که تقریبا غیر ممکن به انجام آن توسط digital diplomacy” گفت: خارجه لتونی, وزیر Edgars Rinkevics که شگفت زده در طول یک سفر به بروکسل در این هفته — اولین سرمایه گذاری در خارج از بالتیک از ماه مارس — در چگونه تعطیل بلژیک احساس نسبت به خود نسبتا coronavirus-ملت. “شما نیاز به دیدار با شما نیاز به قادر به جمع آوری افراد همفکر. ما از دست داده ایم چهار ماه.”

چالش بوده است به خصوص تیز برای اتحادیه اروپا یک هرزگرد تراکم از 27 کشور مستقل که تحت شرایط عادی هم می آیند در بروکسل — گاهی اوقات به عنوان اغلب به عنوان چند بار در هفته — به منظور هماهنگی مسائل به عنوان بلند به عنوان دیپلماسی هسته ای و به عنوان ریز دانه به عنوان تلفن همراه به اتهام.

[Top E. U. حکم دادگاه می اندازد اطلس دیجیتال تجارت به بی نظمی بیش از نگرانی های حریم خصوصی]

دیپلمات ها می گویند کار خود را مانع شده است بدون توانایی به راحتی از کنار به زمزمه کردن ممکن است به خطر انداخته.

“مشکل با زوم است که آن را کاهش می دهد جوهر از آنچه ما انجام می دهیم فقط به این نشست گفت:” در بروکسل-بر اساس E. U. دیپلمات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن صحبت آزادانه در مورد سوسیس-ساخت. “دیپلماسی این است که مثل یک کوه یخ. وجود دارد بنابراین مقدار کاری که انجام شده در زیر سطح.”

این دیپلمات سرزنش برخی از اوایل E. U. اشتباه همه گیر مانند آلمان و فرانسه در کوتاه مدت ممنوعیت صادرات ماسک و روپوش به همسایگان خود در غیاب فرد در بحث. Brexit مذاکرات آن نیز عمدتا مجازی نیز تلاش برای پیشرفت از هر دو طرف نیاز به ایجاد دردناک سازش خواهد بود که از لحاظ سیاسی سمی اگر به بیرون درز عموم قبل از اینکه نهایی.

“کل ماشین متوقف شده” در طول همه گیر دیپلمات است.

فرانسیسکو Seco

AP

پرسنل امنیتی آماده شدن برای ورود E. U. رهبران در شورای اروپا در بروکسل.

رهبران گذشته جمع آوری Feb. 21. سفرای هر E. U. کشور, نوشته های به بروکسل ادامه جلسه در فرد است. اما آنها قدرت را واقعا خاردار گیری است که می تواند منجر به موفقیت یا شکست سیاستمداران بازگشت به خانه پس جلسات خود را نمی تواند برای کارفرمایان خود را’ نبود.

تماس های ویدئویی بین رهبران و وزرای زد به مشکلات متعدد. در ابتدا ترجمه همزمان در دسترس نیست, کاهش ارتباطات است. منجمد صفحه نمایش و دیگر مشکلات فنی می تواند طاعون یک جلسه به عنوان بسیاری از 15 بار یک دیپلمات است. کودکان و حیوانات خانگی گاهی اوقات سرگردان در سراسر روی صفحه نمایش زمانی که سطح پایین تر دیپلمات انجام شد جلسات از خانه. و معلوم است که سیاستگذاران ارشد فقط به عنوان مستعد ابتلا به بقیه از ما به فراموش نکنید که برای وصل نمودن صدای مکالمه خود میکروفن — یا بیشتر embarrassingly فراموش نکنید که به نوبه خود آنها را خاموش.

در میان چالش های دیگر لتونی Rinkevics گفت: از آن شده است به مراتب سخت تر برای تضمین محرمانه بودن مکالمات است که تقریبا. برای مثال یکی از بحث در مورد E. U. روابط با غیر E. U. کشور قرار بود محدود به وزرای خارجه به تنهایی. از آن به بیرون درز تقریبا در زمان واقعی به سیاستگذاران از آن کشور است.

“اگر شما می خواهید به واقعا کاندید ارز در فرد بهتر است,” او گفت:.

[E. U. پیشنهاد $825 میلیارد coronavirus طرح نجات دادن بروکسل به منظور بالا بردن قدرت پول برای اولین بار]

رهبران جلسه جمعه و شنبه خواهد چانه زدن بیش از یک پتانسیل گلدان از 2 تریلیون دلار ترکیبی از coronavirus اقتصادی طرح نجات و عادی E. U. بودجه است که مجموعه برندگان و بازندگان برای هفت سال آینده. معلوم می شود که آن را تقریبا غیر ممکن است برای رسیدن به یک معامله از طریق ویدئو کنفرانس.

اولین جلسه در شخص E. U. وزرای خارجه دوشنبه به عنوان چیزی از یک اجرای آزمون. دستور کار نیست قرض خود را به آسان سازش: سیاست نسبت به چین و هنگ کنگ و همچنین ترکیه تحت بحث موضوعات که در آن E. U. اعضای اختلاف شدید.

“این چیز خوبی است که ما می تواند با در نظر گرفتن همه آنها را شخصا” گفت E. U. سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell و 73 که عینک خود را آبی پزشکی ماسک برای برخی از پنج ساعت بحث و گفتگو.

در ملاقات با فرد “کمک زیادی به بحث در مورد” Borrell گفت.

فرانسیسکو Seco

AP

نشانه های جلوگیری از کرسی های اصلی رسانه ای در شورای اروپا ساخت.

هنوز شش نفر از 27 وزرای خارجه را نشان نمی دهد تا با برخی از مانع با ناراحتی از سفر در سراسر یک قاره که در آن بسیاری از پرواز اتصالات باید از بین میره. از وزرا که بسیاری از ناراحت کننده به نظر می رسید که آنها داشتند حرف زدند, نقاب, پیش از این نشست است. برای بسیاری از آن بود که خود را در اولین سفر خارجی پس از آغاز همه گیر و آنها به نظر می رسد تلاش برای پل عادات قدیمی به جدید ضرورت است.

بلغاری وزیر خارجه اکاترینا Zakharieva چتری سیاه بزرگ, سیاه, ماسک پارچه با دست او است. اسپانیایی وزیر خارجه Arancha گنزالز ترسیم یک لبخند بر آبی پزشکی ، کرواتی وزیر خارجه Gordan Grlic Radman عینک ماسک در کشور سرخ و سفید شطرنجی موتیف. پس از رسیدگی شد و در جریان این ماسک آمد.

[دانشمند پشت سوئد covid-19 استراتژی نشان می دهد این اجازه را بیش از حد بسیاری از مرگ و میر]

وزیر خارجه سوئد ان لینده که بدبختی به نمایندگی از ترین-آلوده عضو اتحادیه اروپا نسبت به جمعیت به نظر می رسد خوشحال می شود به خارج از استکهلم.

بلژیک توصیه می کند اما نیازی نیست قرنطينه برای مسافران از سوئد. “سفر ضروری” — که احتمالا شامل یک جلسه وزرای خارجه — مجاز است.

“این بسیار خوب قادر به پاسخگویی همکاران من در فرد دوباره” لینده گفت.

کوئنتین Ariès کمک به این گزارش.

مبارزه, برهنه, شنا, علائم بازگشت قبل از coronavirus banalities در اروپا

زن که پیوست, دولت اسلامی به عنوان نوجوان می تواند بازگشت به بریتانیا قوانین دادگاه

واتیکان خواستار اسقف به رد ادعاهای سوء استفاده جنسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de