80.000 دلار ارزش رولکس به سرقت رفته از استمفورد فروشگاه

استمفورد—پلیس می گویند آنها به دنبال دو مرد جوان که با استفاده از sledgehammers به شکستن و باز کردن یک جواهر فروشی کابینه در Lord & Taylor و سرقت 80.000 دلار ارزش رولکس.

سروان. ریچارد Conklin گفت: دو نفر در فروشگاه در حدود 5:44 بعد از ظهر پنج شنبه زمانی که آنها راه می رفت تا به یک مورد طلا و جواهر. آنها کشیده چکش از یک کوله پشتی است که یکی از آنها حمل شد و شروع به شکستن شیشه در صدر مورد بالا پایان ساعتهای, او گفت:.

Conklin گفت: به عنوان نزدیک به عنوان پلیس می تواند شکل در این مرحله مردان در زمان هشت تا 10 از رولکس و به سرعت فرار کرد.

“به نظر می رسد دو طرف درگیر وارد فروشگاه قبل از آن احتمالا در تلاش برای مورد محل حدود یک ساعت و نیم قبل از این اقدام آنها صورت گرفت. آنها می دانستند که حق بودند آنها بودند و از فروشگاه به سرعت” Conklin گفت. “خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود و ما در حال بررسی بیشتر در این نقطه است.”

مظنون هستند که در اواخر یا اوایل 20s و 30s ارتفاع متوسط با پوشیدن لباس های تیره و پیراهن, پلیس گفت:. دو فرار کرد و در یک SUV کردن High Ridge خروج از جاده که در آن آنها گذشته دیده می شود.

ملک جنایات پیراهن محققان و محققان صحنه جرم بودند فرستاده شده به فروشگاه برای جمع آوری شواهد. Conklin گفت: پلیس در حال کار با فروشگاه پیشگیری از دست دادن کارکنان به تصویری از حادثه و فرار به امید پیدا کردن که دو مرد بودند.

آخرین بزرگ سر و صدا-و-گرفتن صورت در استمفورد اتفاق افتاده در سال 2014 در استمفورد مرکز شهر فروشگاه مرکز از سیدنی توماس زرگران. که در ماه نوامبر سه دیترویت مردان راه می رفت به پایان طلا و جواهر و در عرض 90 ثانیه با استفاده از یک چکش به سر و صدا یک مورد صفحه نمایش و ساخته شده با 22 ساعت رولکس ساعت رولکس به ارزش حدود 250.000 دلار است. ساعتهای شد و هرگز بهبود.

یک مرد گرفتار شد در صحنه و پلیس سرانجام دستگیر و دو نفر دیگر. برایان مور و 30 و اعتراف کرد که او به سازماندهی و انجام سرقت توسط درخواست از دیگران برای شرکت در این طرح که به او کمک مالی. در سال 2015 او محکوم به چهار سال زندان در بریجپورت دادگاه فدرال.

Conklin گفت که او امیدوار بود که تصویری از مظنون برای به اشتراک گذاشتن با مردم در مدت کوتاهی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>