10-نقطه اضطراری برنامه ای برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر در ایالات متحده

این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز فوری و قاطع پاسخ. Half-hearted اقدامات نمی تواند حل و فصل رو به رشد بحران بهداشت عمومی در موقع. در حالی که نانسی پلوسی و همکار دموکرات و جمهوری خواه مجلس رخ کشیدن تسکین اندازه گیری است که حذف 80 درصد از کارگران اضطراری برنامه باید اجرا شود که پاسخگوی نیازهای اکثریت قریب به اتفاق جمعیت. ما پیشنهاد می کنیم ده فوری اقدامات برای حفاظت از جمعیت و مقابله با بهداشت و درمان اضطراری.

1 . رایگان, عمومی جهانی بهداشت در حال حاضر

همه ارائه دهندگان خدمات در بخش بهداشت و درمان باید موظف به ارائه خدمات رایگان و در دسترس coronavirus آزمایش و درمان برای هر کسی که نیاز به آن بدون در نظر گرفتن درآمد تحت پوشش بیمه و یا وضعیت مهاجرت. لغو تمام هزینه های پزشکی و بدهی برای مدت زمان بیماری همه گیر.

2 . عبور اضطراری جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی

اگر ما برای جلوگیری از گسترش ویروس ما باید تضمین کار مردم پرداخت کامل برای مدت زمان از بهداشت و درمان اضطراری تامین مالی مالیات بر فوق العاده غنی (پایین را ببینید). ساخت خود قرنطينه موثر نیاز به امنیت اقتصادی برای کار توده های مردم است.

3 . توقف اخراج furloughs و ختم

هیچ شرکت باید مجاز به خالی کردن هزینه های بحران اقتصادی در پشت آن کارکنان. بسیاری از شرکت های بزرگ ساخته شده اند میلیاردها دلار سود در طول چند سال گذشته; آنها می توانیم به حفظ درآمد تمام کارکنان خود را. شرکت ها و محل های کار رو به ورشکستگی باید ملی قرار داده و تحت کارگر کنترل. پرداخت کامل برای همه نوک غیر رسمی متزلزل و “فرفره” کارگران است. یارانه های دولتی برای مغازه های کوچک برای حفظ نیروی کار خود را با ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و کامل حقوق و دستمزد.

4 . شدید اضطراری ثروت مالیات بر فوق العاده غنی

امریکا میلیاردرهای کنترل کل ثروت شخصی از بیش از 3 تریلیون دلار به بالا درآمد میلیونرهای کنترل زیادی مبالغ است. ناچیز 10% مالیات بر ثروت در فوق العاده غنی را ارائه صدها میلیارد از بودجه اضطراری در حالی که بیشتر اقدامات تهاجمی می تواند تهیه تریلیون در مالیات بر درآمد.

5 . تعلیق تمام پرداخت های از کار مردم

برای مدت زمان از coronavirus اپیدمی تعلیق همه پرداخت برای کارت های اعتباری, وام های دانشجویی, وام خودرو, و آب و برق. توقف تمام اجاره و پرداخت وام مسکن برای صاحبخانه ثروتمند و بانک ها.

6 . ملی همه سلامت مرتبط با صنایع تحت کنترل کارگری

برای تولید هواکش, ماسک, دست عفونی دستکش و سایر مواد مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس ها و تضمین های خود را رایگان توزیع و همچنین عرضه به اندازه کافی برای ایمنی بهداشت و درمان کارگران است. کمبود این محصولات تنها نشان از بی خردی سرمایهداری و نیاز به یک اقتصاد برنامه ریزی شده که در آن کارگران و افکار عمومی را به تصمیم گیری.

7 . تغییر مسیر تمام بودجه نظامی برای مواقع اضطراری بهداشت عمومی پاسخ

به جای اشغال, بمباران و سرکوب دیگر کشور مردم در این سال بودجه نظامی از $738 میلیارد باید مورد استفاده قرار گیرد برای ساخت صدها موقت بیمارستان ها و ارائه هزاران نفر از تخت ICU در سراسر کشور است. نزدیک آمریکا پایگاه های نظامی در خارج از بس همه کمک های نظامی و پایان دادن به تحریم های اقتصادی علیه ایران و کوبا و ونزوئلا و کشورهای دیگر.

8 . دموکراتیزه توزیع کالا, بهداشت و درمان, کمک, و دیگر اقدامات اضطراری

بحران بهداشت و درمان استفاده خواهد شد توسط دولت به عنوان بهانه ای برای سرکوب هر کسی که جرات نداره به اعتراض و برای جلوگیری از “چپاول” همه در حالی که انکار فقیر نیازهای اولیه خود را. تمام حقوق دموکراتیک باید حفظ شود و تصمیم گیری در توزیع کالا و لوازم بهداشت و درمان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات اضطراری باید سقوط در کمیته منتخب توسط همسایگان مغازه طبقه کمیته ها در محل های کار و دیگر رهبران جامعه. نژادپرستانه و بیگانه با خشونت که اغلب افزایش می یابد در زمان ترس و باید متوقف شود توسط این کمیته های مردمی.

9 . آزادی همه زندانیان در انتظار محاکمه زندانیان سیاسی یخ بازداشت شدگان و غیر خشونت آمیز زندانیان

این باید همراه با عفو برای همه غیر قانونی مهاجران که ممکن است در غیر این صورت جلوگیری از به دنبال درمانی برای ترس از بازداشت و تبعید شدند. زندانیان در شرایط به سر می برند در صورت مرگبار خطر سلامت و باید منتشر شود.

10 . پایان ازدحام بیش از حد و بی خانمانی

فوری مصادره از هتل ها و فضاهای اداری و اشغال خواص. اجتماعی فاصله اقدامات موثر ازدحام خانه باید به حداقل برسد و بی خانمانی باید بلافاصله به پایان رسید از طریق اورژانس مسکن توزیع مجدد.

این است که یک طرح برای یک جامعه جدید بلکه مجموعه ای از اقدامات اساسی است که ضروری و مورد نیاز برای جلوگیری از اجتماعی فاجعه است. به عنوان یک جامعه ما منابع باور نکردنی است که ما می توانید به این سرویس از آسیب پذیر ترین در حال حاضر و به حداقل رساندن هزینه های انسانی coronavirus بیماری و متعاقب آن بحران اقتصادی است. آنچه که می ایستد در راه است هیچ چیز کمتر از شرکت های بزرگ امریکا تشنگی برای سود و درایو برای خالی کردن هزینه های اقتصادی این بحران در پشت طبقه کارگر و مردم.

تعداد فزاینده ای از سیاستمداران در حال صحبت کردن در مورد جنگ بسیج تلاش ها برای رویارویی با این بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است. این ده نقطه برنامه فراهم می کند یک پایه پلت فرم پرداختن به نیازهای طبقه کارگر و مردم. اما راه حل نهایی برای مشکلات جامعه امکان پذیر خواهد بود با غلبه بر سرمایه داری و ایجاد یک جامعه جدید از زمین تا. این تلاش تنها می تواند در سطح بین المللی. یک جامعه سوسیالیستی که در آن تمام منابع در مجموع مالکیت و مدیریت را از بین بردن تضاد بین پارلمانتاريسم کلاس و اکثریت قریب به اتفاق زحمتکشان.

بحران امروز است از نسبت های فوق العاده ای نیاز به تمام اتحادیه های کارگری و جناح چپ سازمان ها و مردم در تلاش برای یکی شدن در اطراف یک برنامه قادر به سوزاندن مسائل جامعه است. امتیاز بالا هستند که حداقل مجموعه ای از اقدامات مورد نیاز برای محدود کردن گسترش coronavirus رسیدگی به نیازهای فوری از خانواده های طبقه کارگر و ارائه در صورت اجتناب ناپذیر اقتصادی خرید اینترنتی پایه امنیت درآمد و شرایط زندگی برای اکثریت قریب به اتفاق جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>