یک دوجین از شما می پرسد فرماندار

هر کس می داند که سه چند تریلیون دلاری محرک صورتحساب توسط کنگره تصویب سقوط راه کوتاه است. برای بسیاری از کسب و کارهای محلی—بخش حیاتی از اقتصاد ما—این لوایح ارائه بیش از حد کمی تسکین بیش از حد دیر است. من امیدوار هستم هر چند که آمریکا (و شاید در برخی از نقاط استان ها و شهرستانها) می تواند منجر به چالش صرفه جویی در این کسب و کار. در حال حاضر زمان خود را برای فرماندار و قانونگذاران ایالتی به فکر می کنم بزرگ.

من در نتیجه آماده این بحث مقاله از دوازده قانونی اقدامات لازم را برای شما به ایمیل و یا دست به خود را مورد علاقه سیاستمداران است. لطفا به اشتراک گذاری گسترده امروز است.

اجازه دهید به من می گویند در بالا چه در لیست من: دولت خود را نه تنها باید فشار بیشتر پول در درب. وجود دارد راه های گنگ از شروع اقتصاد, که گران قیمت هستند و ایجاد مشکلات طولانی مدت از بدهی و تورم و وجود دارد راه های هوشمند. من لیست زیر ساخته شده است منحصرا از هیچ هزینه و یا کم هزینه مواردی است که دولت و سیاستمداران از هر ایدئولوژیک خط خطی باید بدون مشکل در آغوش.

(1) از بین بردن تمام سنتی توسعه اقتصادی انگیزه—بیایید شروع با یک محافظ پول چرا که دولت خود را باید تمام وجوه آن را می توانید دریافت کنید. مشوق تقریبا به طور کامل در مورد جذب و حفظ و نگهداری از nonlocal کسب و کار است که بی ربط به اقتصادی خود را در آینده. Nonlocal کسب و کار هستند کمتر احتمال دارد به هر گونه تاثیر مثبت خود را در اقتصاد محلی. بررسی من از مطالعات مربوطه در محلی دلار محلی حس را نشان می دهد که هنگامی که شما مقایسه دو به طور مشابه, اندازه کسب و کار و یا صنایع یکی متعلق به صورت محلی و دیگر نه سابق تولید دو تا چهار بار شغل و درآمد و ثروت است. فدرال کمک مالی برنامه های ابلهانه موفق به تمرکز بر روی کسب و کارهای محلی و خود دولت نباید همان اشتباه.

(2) یک سال درآمد مالیاتی تعطیلات – به هر محلی متعلق به کسب و کار یک سال و تعطیلات در دولت های محلی و مالیات بر درآمد. این است اجرایی ساده تر از به طور آهسته از کمک های مالی. آن را به هر کسب و کار محلی یک شات در بازیابی پس از COVID. راستش من می خواهم برای دیدن این مالیات حذف به طور دائم و با جایگزین مالیات بر کربن و آلودگی و دیگر مواد غیر قابل تجدید—اما این یک مبارزه برای یک روز دیگر. تاثیر مالی این توصیه نسبتا کم است. با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز, شرکت, مالیات بر درآمد شرکت را تشکیل می دهند تنها 2.4 درصد از درآمد دولت است.

(3) اجازه می دهد ارز محلی آزمایش – طی رکود بزرگ جوامع در سراسر ایالات متحده پرش-آغاز شده اقتصاد خود را از طریق پول خود را دارند. محلی انبان اساسا محلی محرک چرا که آن را تنها خواهد شد پذیرفته شده توسط کسب و کارهای محلی به اندازه کافی متصل به اقتصاد محلی به دوباره آن را صرف. هر دلار از ارز محلی صرف بالاتر چند اثر از یک نرمال دلار. برای یک مدل خوب از ارز محلی در عمل ببینید BerkShares برنامه در غرب ماساچوست. این مدل ها قانونی هستند اما به قوی ترین تاثیر ممکن است آنها نیز نیاز به مشارکت دولت های محلی. در 1930s, فیلادلفیا, پرداخت بخشی از کارگران شهرداری در خانه رشد انبان و اجازه شهروندان به بخشی از پرداخت مالیات های محلی در آن است. درخواست دولت خود را برای دادن اجازه به دولت های محلی برای اجرای یک برنامه شبیه به این.

(4) ایجاد یک بانک – برای بیش از یک قرن داکوتای شمالی اجرا شده است بانک خود و پس از سال 1945 به تولید بیش از یک میلیارد دلار درآمد برای دولت است. بسیاری از فعالان را متمرکز بر آن خدمات بانکی, امید برای قرار دادن بانک های خصوصی از کسب و کار. به مراتب مهم تر من می خواهم استدلال می کنند که راه بانک داکوتای شمالی افزایش به صورت محلی متعلق به بانک های خصوصی و اتحادیه های اعتباری. پول هر کشور از جمع آوری مالیات دهندگان و از دولت فدرال قبل از اینکه صرف به جایی پارک شده. داکوتای شمالی سپرده ها را در بانک های محلی و اتحادیه های اعتباری در حال گسترش فرصت های وام برای کسب و کارهای محلی. خود بگویید فرماندار به چشم پوشی از لابی ها از بانک های بزرگ که متنفر هستند ایده و راه اندازی یک بانک بلافاصله.

(5) تعمیرات اساسی تدارکات عمومی – آژانس های دولت خود را در میان مهم ترین “لنگر موسسات” در اقتصاد است. راه تدارکات کار می کند در حال حاضر نادیده گرفتن محلی چند برابر اثرات مختلف مناقصه—تضمین شده است منجر به از لحاظ اقتصادی زیان آور گیری. محلی مناقصه باید نسبتا با اعتبار اضافی خود را کمک به دولت در مشاغل و مالیات. اصرار دارند که هر قرارداد پیشنهاد مشخص و حداقل درصد از قرارداد که در آن وعده را دوباره صرف در دولت. کسانی که وعده بالاتر در دولت صرف خواهد بود و اعتبار با مزایای اضافی آنها تولید برای دولت است. این اداری تغییر کمک خواهد کرد که خود را تحریک می کند اقتصاد دولتی است.

توصیه شماره 6-12 همه چیز در مورد در حال حرکت تریلیون دلار از وال استریت (که بار دیگر تبدیل به رادیواکتیو) به احیای خود را از کسب و کارهای محلی. خانواده و دارایی های مالی در شمال $50 تریلیون. در حال حرکت حتی 5-10 درصد از پس انداز بازنشستگی از دولت خود را به ساکنان محلی کسب و کار خواهد شد ارائه بهترین محرک قابل تصور است.

(6) دولت سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی — مالیات اعتبارات وجود دارد در بسیاری از ایالت ها برای بسیاری از مقاصد اما هیچ کدام طراحی شده به منظور تسهیل در محلی سرمایه گذاری توسط unaccredited سرمایه گذاران. یک مثال می توان فقط در بالای مرز ایالات متحده. استان نیوبرانزویک که abuts ایالت مین به تازگی تصویب یک اعتبار مالیاتی برای ترویج سرمایه گذاری محلی. برای هر دلار آنها سرمایه گذاری محلی ساکنان دریافت پنجاه سنت را استانی مالیات است. وجود دارد بدون هیچ دلیل آمریکا نمی تواند با تصویب یک اعتبار مالیاتی مانند نیوبرانزویک است. در واقع چندین قانونگذاران ایالتی در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس قطعه از قانون به انجام این کار. چگونه در مورد شما?

(7) محله صندوق های سرمایه گذاری – بیست سال پیش یکی دیگر از کانادا, استان نوا اسکوشیا به آن جوامع اجازه به محلی ایجاد صندوق های بازنشستگی. امروز وجود دارد حدود 70 از این بودجه عملیاتی. خود دولت باید این کار را به خوبی. تصویب یک لایحه و سپس به طور رسمی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای “هیچ اقدام نامه” فراهم می کند که معافیت از طاقت فرسا شرکت سرمایه گذاری عمل 1940. برایان اشاره برش لبه سرمایه نیز به طور رسمی خواسته SEC برای چند تغییر حکومت است که اجازه جامعه های سرمایه گذاری. هنگامی که اجازه داده است در هر جامعه در دولت می تواند راه اندازی یک صندوق. (من به تازگی شرکت نوشت: یک کتاب با برایان امی کورتز و جانیس سایه در این بودجه که ممکن است مفید باشد که شما می توانید دانلود در اینجا.)

(8) سرمایه گذاری اطلاعات تهاتری – ایجاد یک آژانس دولتی است که ارزیابی کسب و کار محلی و اوراق بهادار و باعث می شود که اطلاعات موجود به سرمایه گذاران است. دیر یا زود این احتمالا توان بخش خصوصی—به عنوان مودی و استاندارد اند پورز را برای شرکت های بزرگ—اما ما نیاز به برخی از مدل های اولیه برای بدست آوردن چیزهایی که در حال حرکت در حال حاضر.

(9) گسترش سرمایه گذاری Crowdfunding – بررسی آنچه که خود را دولت انجام داده است با crowdfunding. این است که دولت خود را یکی از ده مانند کالیفرنیا یا نیویورک که نه قانونی آن هنوز ؟ حتی در ایالات متحده است که اجازه می دهد محلی, crowdfunding خیلی بیشتر امکان پذیر است. افزایش محدودیت در مقدار یک شرکت را بالا می برد ($10-20 میلیون به نظر می رسد راست) و مقدار unaccredited سرمایه گذاران presumptively می دهد (برخی از ایالت ها اجازه می دهد تا به 10000 $در هر ماه). صدا قوچ’ شاخ به شکستن Jericho-مانند دیوار است که نگه داشتن مردمی پول به دور از کسب و کارهای محلی.

(10) آزاد سازی متحده, Crowdfunding, پورتال – متحده باید مانع درون کشوری crowdfunding خود را از طریق قوانین حاکم بر “جامعه پورتال” که در آن سرمایه گذاران محلی و کسب و کار انجام معاملات از نظر قانونی مطابق روش. SEC در حال حاضر اجازه می دهد تا پورتال های تحت مجوز فدرال, crowdfunding, قانون به اجرا توسط هر کسی و این پورتال می توانید شارژ موفقیت هزینه که پرداخت صورتحساب و اجازه می دهد تا آنها را به مناسب کسب و کار است. عجیب ترین متحده اجازه نمی دهد پورتال خود را به جمع آوری هزینه های موفقیت در حال حاضر چسبیده به یک قانون قدیمی است که تنها کارگزار نمایندگی می توانید انجام دهید که. این است که رک و پوست کمی بیش از سر و صدا حفاظت برای کارگزار فروشنده حرفه ای است که نیاز به شکسته. تا زمانی اتفاق می افتد که دولت crowdfunding سیستم عامل—بر خلاف همتایان ملی خود—با بیاستفاده مدل های کسب و کار.

(11) اجازه می دهد سرمایه گذاران محلی و کسب و کار به صحبت آزادانه – اوراق بهادار قانون است پر از پوچ محدودیتی برای آنچه که شرکت می تواند و نمی توانم بگویم به ایجاد روابط با سرمایه گذاران بالقوه. برای مثال من می توانم قرار داده تا یک وب سایت را شناسایی کسب و کارهای محلی که من شخصا معتقدم ممکن است خوب سرمایه گذاری. این قوانین را درک کرده اند در یک دوره زمانی که از راه دور ارتباط بود و بیشتر معامله توسط تلگراف و پست الکترونیکی. اینترنت دموکراتیک جریان اطلاعات و زمانی که کوتوله ی کوچک در اوراق بهادار بخش می توانید کنترل که در جریان صدور “اجازه ورقه” برای به اشتراک گذاری اطلاعات شرکت توسط شرکت است. اجازه می دهد شرکت های محلی و مردم برای صحبت با یکدیگر در مورد هر چیزی در هر زمان. ما همه بزرگسالان در حال حاضر. ادعای جعلی و نادرست و هنوز هم ممنوع و عملی. اما اگر شما در حال به اشتراک گذاری اطلاعات درست در مورد کسب و کار خود را با سرمایه گذاران بالقوه این است که یک رابطه فوق العاده برای جشن گرفته می شود نه یک مشکل به squelched. هنگامی که شما تغییر این مقررات درون کشوری سرمایه گذاری شکوفا خواهد شد.

(12) آموزش و پرورش – دولت خود را باید ارائه کمک های مالی به سازمان های مردمی که در حال آماده شده برای آموزش ساکنان چگونه برای تبدیل شدن به محتاطانه موفق سرمایه گذاران محلی. و چگونه آنها می توانید استفاده کنید, از خود راضی 401ks و خود کارگردانی جامعه جراحان ایران به سرمایه گذاری مجدد خود را به صندوق های بازنشستگی محلی حق دور (که موضوع من آینده book, قرار دادن پول خود را که در آن زندگی شما است). این خیره کننده چگونه چند کسب و کار و مردم در واقع می دانم که در مورد ظهور محلی گزینه های سرمایه گذاری. بسیاری از ابزار است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای تضعیف سیگار کشیدن و یا رانندگی در حال مستی—بیلبوردهای اتوبوس توقف و نشانه های, همایش های درسی, رسانه های اجتماعی—باید اعزام به تشویق محلی سرمایه گذاری. همه ما نیاز به گسترش این کلمه و دولت خود را پشتیبانی می توانید سرعت را.

لطفا توجه داشته باشید که تقریبا همه موارد در لیست من هزینه کم و یا هیچ چیز. تغییر قواعد بازی را برای سرمایه گذاران محلی و عمومی تهیه و برای مثال رایگان است—و تولید خواهد شد بزرگ در دراز مدت بازده در دولت خود را. آزادسازی خنگ برنامه های تشویقی موجب صرفه جویی در پول بلافاصله. یک طراحی خوب عمومی بانک باید به تولید درآمد. بسیاری از دیگر هزینه اقلام مانند عمومی آموزش و پرورش در حال کوچک سیب زمینی.

اگر تا کنون وجود دارد یک زمان برای خارج از جعبه فکر کردن در حال حاضر است. بیش از حد بسیاری از ما بسیار مهم کسب و کار محلی خود را قبل از COVID-19 به اجساد. ما نیاز به عمل به سرعت به نصب این اقتصادی تعطیل به قلب خود را ضرب و شتم قبل از آنها هلاک برای همیشه لطفا برای.

Michael H. Shuman است یک اقتصاددان وکیل و نویسنده و کارآفرین و در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و متخصص در جامعه و اقتصاد است. او یکی از معماران از crowdfunding اصلاحات که تبدیل به یک “شغل عمل” به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور اوباما در مارس 2012. Shuman در حال حاضر مدیر جامعه پورتال برای ماموریت بازار و همکار در برش لبه سرمایه و پست کربن موسسه. او همچنین موسس و عضو هیئت مدیره اتحاد کسب و کار محلی برای زندگی اقتصاد (BALLE). او همچنین مربی کمکی در جامعه توسعه اقتصادی برای دانشگاه سیمون فریزر در ونکوور.

Shuman نوشته شده است و یا مستروف هشت کتاب. تازه ترین کتاب او منتشر شده توسط Chelsea سبز محلی دلار محلی حس: چگونه به حرکت می کند پول خود را از وال استریت به خیابان اصلی و واقعی رسیدن به رفاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>