یک کوره جستجو برای ترساندن تخت بیمارستان به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در هند

Manish Swarup AP

مردم ایستاده در خط برای نمایش به کروناویروس در تعیین covid-19 بیمارستان در دهلی نو در 10 ژوئن.

دهلی نو — شوکت علی شیخ مشغول به کار به عنوان یک دکتر در هند سرمایه مالی رسیدگی به یک جریان از بیماران در داخل یک درمانگاه کوچک در یک مشغول ایستگاه قطار. اما زمانی که این بیماری همه گیر آمد برای او نمی تواند بستری در بیمارستان.

اولین بیمارستان او رفت و به او گفت: شیخ تب و کارگر به نفس است که آن را نمی تواند بپذیرد زیرا او را نمی باید یک مورد تایید شده از رمان coronavirus. بعد از بیمارستان پر بود. یک دوست صمیمی به نام five more جستجو برای یک تخت در بخش مراقبت ويژه. همه کامل است.

در زمان شیخ بستری شد, در بیمارستان از طریق ارتباط شخصی در اواخر شب 5 ژوئن وضعیت او رو به وخامت گذاشته برادرزاده اش گفت. 44 ساله و پدر سه درگذشت کمتر از 48 ساعت بعد. او coronavirus نتیجه آزمون آمد در اطراف همان زمان: مثبت.

به عنوان هند جنگ تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد آن سیستم مراقبت های بهداشتی است که شروع به دست و پنجه نرم. برخی از بیماران مواجه هستند مبارزه از جان گذشته برای دسترسی به درمان: دولت خطوط تماس ویژه موفق به پاسخ تست می کنند و بیمارستان ها پر هستند.

این وضعیت به خصوص وخیم در بمبئی کانون کشور شیوع. خانه را به بیش از 12 میلیون نفر بمبئی تا به حال فقط 14 فشرده-تخت های مراقبت موجود برای بیماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که از پنج شنبه. دیگر 99 درصد از این تخت بودند ،

دهلی نو, هندوستان, شهرستان پایتخت نیز رو به یک بلندی کمبود تخت. در اوایل این هفته دهلی وزیر گفت: coronavirus موارد در این شهرستان می تواند به موشک وار رفتن از زمان 35,000 به بیش از 500,000 تا پایان ماه ژوئیه. این بدان معناست که دهلی نیاز 80,000 تخت بیمارستان برای covid-19 بيمار او گفت: — حدود 10 برابر این تعداد در حال حاضر در دسترس.

“وجود دارد یک سونامی از مشکل” گفت: Vishal Chopra, یک دکتر متخصص در درمان دیابت در بمبئی. “و سیستم خود را هرگز ساخته شده برای رسیدگی به یک سونامی است.”

واشنگتن پست مصاحبه چهار خانواده در بمبئی و دهلی نو که بازگو چگونه سبب شیوع بیمارستان تبدیل شده بود به دور خود بیمار و بستگان در هفته های اخیر گفت: آنها تا به حال هیچ اتاق. هر چهار نفر در نهایت درگذشت. از جمله داستان های دیگر غیر معمول ظاهر می شود با نظم در روزنامه ها و رسانه های اجتماعی.

Manish Swarup

AP

یک کارگر بهداشت کمک می کند تا دیگر که غش به دلیل خستگی در طول یک coronavirus تست درایو در دهلی نو در اواخر ماه آوریل است.

افزایش coronavirus موارد می آید هفته پس از هند شروع به از بین بردن آنچه که یکی از دقیق ترین مستندات. اندازه گیری کاهش گسترش ویروس اما معکوس کردن روند رو به افزایش موارد است. در ضمن آن تحمیل عظیم انسانی و هزینه های اقتصادی در این کشور بیش از 1.3 میلیارد نفر است.

[بزرگترین مستند در جهان است ، هند نیروبخش برای چه می آید بعدی.]

هند و دو نفر از همسایگان خود — پاکستان و بنگلادش — به این نتیجه رسیدند که هزینه چنین مستندات بیش از حد بالا بود به خرس. با محدودیت های خارج از موارد در حال افزایش است به سرعت در همه کشورها تبدیل جنوب آسیا به یک نقطه داغ برای این بیماری همه گیر. جهانی بهداشت مقامات ابراز زنگ در دوره فعلی این ویروس در منطقه: در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی خواست مقامات پاکستانی برای اجرای “متناوب مستندات” برای مهار گسترش عفونت است.

در هند دولت موظف ماسک پوشیدن و مشاوره فیزیکی فاصله. این نشان می دهد اگر و یا زمانی که آن معتقد است عفونت را به اوج جز به می گویند که لحظه ای است که هنوز هم “دور.” حتی به عنوان هند تعداد کل موارد افزایش یافت و به حدود 300,000 — چهارم-بیشترین در جهان — ارشد بهداشت مقامات حاضر به اذعان کرد که جامعه انتقال در جریان است.

در مقایسه با ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپا در هندوستان ثبت کرده است نسبتا کمی مرگ و میر در این بیماری همه گیر. در مورد 8,500 مردم در اینجا درگذشت covid-19. نیمی از این مرگ و میر رخ داده است در سه هفته گذشته نشانه ای از گسترش سریع ویروس ها و افزایش فشار بر یک در حال حاضر ضعیف بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

هزینه های دولت در بهداشت و درمان در هند است که معادل بیش از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را به مراتب پایین تر از متوسط جهانی است. قبل از همه گیر آمار هند تنها 0.5 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر با توجه به داده ها از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در مقایسه با 3.2 در ایتالیا و 12.3 در کره جنوبی. آن را نیز دچار کمبود پرسنل پزشکی.

در حال حاضر مقامات در سراسر کشور در حال تقلا برای ایجاد ظرفیت به عنوان موارد افزایش تبدیل استادیوم سالن های ضیافت هتل ها و استفاده نشده قطار به بیمارستان یا انزوا امکانات. در بمبئی مقامات خواسته اند برای پرسنل پزشکی از دیگر بخش های دولت و دیگر نقاط هند به کمک در تلاش است.

فرانسیس Mascarenhas

ایسنا

تخت اندود شده در یک تازگی ساخته شده موقت بیمارستان و قرنطینه تسهیلات در بمبئی برای coronavirus بیماران.

دیپاک Baid یک پزشک در بمبئی که نظارت یک بخش به صورت 100 covid-19 بیماران در یک دولت-اجرای بیمارستان گفت: بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر به شدت کوتاه کارکنان. برخی از کارکنان یا ترس برای رسیدن به محل کار و یا قادر به دریافت وجود دارد با توجه به مسائل حمل و نقل به عنوان این مستند است که به تدریج خارج, او گفت:.

واحد خود را تقریبا همیشه پر Baid گفت و نکته اصلی آن می تواند ارائه دهد بیماران اکسیژن است. گاهی اوقات از آن است که مجبور به مراقبت از بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه به دلیل کمبود چنین تخت. سخت ترین قسمت او گفت: زمانی است که بیماران می رسند با شدت پایین بودن سطح اکسیژن در خون خود. آنها “تبدیل به ناخودآگاه و به تدریج” او گفت: “ما نمی توانیم در مورد آن است.”

Chopra, دیابت, متخصص گفت که او شاهد حدود 50 نفر در روز و حداقل 20 درصد از آنها در حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. برخی از بهبود خود به خود در خانه, اما برای کسانی که نیاز به مراقبت بیشتری تنظیم تخت بیمارستان است “عملا گرفتن غیر ممکن است در حال حاضر.” چهار نفر از بیماران خود را همه شهروندان ارشد باید در برابر این ویروس در هفته های اخیر.

آنها عبارتند از: Viren Jadhav پدر 80 ساله سابق بانک با دیابت و بیماری های قلبی که با تب و اسهال در ماه گذشته. زمانی که خانواده سعی کردم به او را بستری Dr L H Hiranandani بیمارستان در بمبئی کارکنان گفت Jadhav پدرش نمی تواند بستری بدون گرفتن coronavirus آزمون — چیزی است که می تواند 48 ساعت.

دو روز بعد در مارس 14, بیمارستان به نام Jadhav را انتخاب کنید تا پدر خود را تست: مثبت. اما آن را تا به حال هیچ تخت در دسترس است. Jadhav گفت: خانواده خود را به نام بیش از 20 بیمارستان های خصوصی و دولتی, برای دیدن اگر آنها می تواند به اعتراف پدرش. هیچ یک را تایید کرده بودند, اتاق, او گفت:.

زمان Jadhav پدر بستری شد به عموم اجرا SevenHills بیمارستان در بمبئی خون-اکسیژن سطح خطرناکی پایین. تسهیلات بود اما هیچ فضایی در آن واحد مراقبت های ویژه Jadhav گفت. روز بعد یک تخت ICU باز شد ولی خیلی دیر شده بود: Vinayak Jadhav درگذشت دو ساعت بعد.

پدر خود را از دست داد بسیار مهم زمان Jadhav گفت. “شما می دانید که او رو به وخامت است,” او گفت:. “چرا شما در حال انتظار برای 48 ساعت در حالی که این گزارش در حال آمدن است؟”

(نمایندگان Hiranandani بیمارستان و SevenHills بیمارستان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. رئیس اجرایی Hiranandani بیمارستان فرستاده Jadhav یک ایمیل به ابراز همدردی با از دست دادن پدر او اما با اشاره به “اشتباهات” در Jadhav حساب از آنچه تا به حال اتفاق افتاده در بیمارستان است.)

چشم انداز به سرعت در حال بدتر شدن در دهلی نو نیز هست. آنیل Goyal اجرا می شود یک مغازه تعمیر دوچرخه در شهر است. او 75 سال پدر Motiram آزمایش مثبت برای coronavirus on May 30 در حالی که از دریافت درمان به صورت جداگانه بیماری های عصبی. بیمارستان درمان او توصیه خانواده به انتقال Motiram بلافاصله به یک مرکز برای covid-19 بيمار.

از صبح تا شب, Anil, 55, همراه با پسرش و برادرش تلاش برای پیدا کردن یک تخت با یک دستگاه تنفس مصنوعی حداقل در شش جمله بیمارستان های خصوصی و دولتی. “همه بیمارستان ها تبدیل شده ما دور” گفت: آنیل. خانواده درخواست دادگاه عالی دهلی نو برای کمک به, اما خیلی دیر شده بود: پدرش درگذشت در تاریخ 2 ژوئن همان روز کوتاه حقوقی واصل شد. آنیل معتقد است پدرش ممکن است “جان سالم به در برده بود و او موفق به دریافت درمان در زمان مناسب است.”

Zuber شیخ برادرزاده شوکت علی شیخ دکتر معتقد است دایی می توانست جان سالم به در برد اگر بیمارستان دوم آنها بازدید که سرنوشت ساز بعد از ظهر نشده بود کامل. او تنها نان آور خانواده اش و پشت برگ یک همسر و سه فرزند در محدوده سنی 5 تا 16. او دختر بزرگتر است با توجه به سراسر کشور آزمون به صورت یک نقطه در کشور و دانشکده های پزشکی در ماه آینده.

“به ما گفته به احترام خط مقدم رزمندگان مانند پزشکان و پرستاران و پلیس” گفت: Zuber شیخ. اما بیمارستان “نمی تواند صرفه جویی در یکی از خود را.”

Tania Dutta کمک گزارش.

Coronavirus موارد در حال افزایش است در هند. در حال حاضر اماکن مقدس در حال بازگشایی درهای خود را.

برای هند رشته کارگران غیر ممکن است انتخاب: فقر و یا یک جاده خطرناک صفحه اصلی

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de