راهنمای رای گیری در سال 2020 مانند آن است که یک معامله بزرگ نیست

با استفاده از رای خود را به حریف خود را انتخاب کنید

در سالم, دموکراسی نمایندگی, ما می تواند رای ما ارزش ها و انتخاب نمایندگان ما اعتماد کنند. اما در کم خونی و تقلب دموکراسی ما در آمریکا رای گیری در مورد انتخاب حریف خود را.

با وجود این که “به هیچ F” راهنمای رای دادن من به آن اعتراف هنوز هم درد مرا به نوشتن این راهنمای چون من واقعا می خواستم برای کسی رای در ماه نوامبر که نشان دهنده من و ما حرکات (برای اولین بار در زندگی من) اما از آنجا که من می توانم, من قصد دارم برای انتخاب حریف من.

به راهنمای این تصمیم من تنها یک هدف: به کشت واقعی شرایط مادی است که بهترین را به ما اجازه می دهد تا فعالیت برای موفقیت است.

آیا استفاده از رای خود را در اعتراض به سیستم. خود را در اعتراض به خیابان ها.

من علاقه مند به استفاده از رای من در اعتراض به سیستم (چه با رای دادن و یا رای گیری برای یک 3rd party که تقلب شده است به از دست دادن). من قصد دارم به استفاده از رای من برای ایجاد بهتر فعال امکانات و واقعی من اعتراض به خیابان ها به شهر به اعتصاب خطوط به اینترنت – و هر خیابان دیگر علاوه بر رای گیری 365 روز سال. که در آن ما تظاهرات مهم است. که در آن ما تظاهرات قدرت داشته باشد.

رای دادن یا رای نمی گوید بعدی به هیچ چیز به نخبگان. تعداد زیادی از مردم در حال حاضر نمی, رای آن بوده است که راه را برای چندین دهه و سیاسی ما وضعیت را دقیقا نمی رفت بهتر است. در حالی که من اصلا یک خط مستقیم به طبقه حاکم تعداد زیادی از رای دهندگان سرکوب استراتژی آنها استخدام توقف ما را از رای دادن به من می گوید که آنها می خواهم آن را ترجیح می دهند اگر ما در خانه بمانند و یا رای برای اشخاص ثالث است که تقلب به شکست است.

را انتخاب کنید جرم بیش از دفاع

وجود دارد یک مورد قوی ساخته شود که بایدن به ما امکان رفتن جرم. یکی دیگر از 4 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن و ما توان دفاع از حقوق اساسی و اجتماعی حمایت از ما به دست آورده دهه پیش.

طرح من این است که به صرف 1 روز در ماه نوامبر مسدود کردن تهمت و هر روز قبل و بعد از آن ساختمان قدرت ما حرکات بنابراین ما می تواند موفق باشد مهم نیست که چه کسی در قدرت است.

 

خواهد شد و رای گیری برای مجلس مهم است ؟

حقیقت گفته شود, قابل توجهی وجود دارد شانس است که بایدن از دست خواهد داد. فقط با انتخاب او دموکرات ها ممکن است انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان 2 اما اگر من تا به حال یک انتخاب من ترجیح می دهم توهین آمیز امکانات او ارائه می دهد بیش از بربریت مطلق ما توان مقاومت در برابر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

 

رای خود را در یک فرمت است که شما هستند. شخصی را ندارد

مردم مبارزه با رای گیری برای شر کمتر زیرا آنها آن را شخصی. همه ما آموزش داده شده است را به رای گیری شخصی فرمت که ما که هستیم. که نمی کنند.

ما باید رای گیری به عنوان غیرشخصی ابزار و دور از مهم ترین ابزار – اما یک ابزار با اینحال برای انتخاب حریف ما.

 

رای گیری در سال 2020 می تواند واقعا این آسان:

اگر شما زندگی می کنند در یک چرخش دولت را یک روز در ماه نوامبر به رای دادن برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن (و دیگر شر بزرگتر) و صرف نیست یک دقیقه از انرژی عاطفی قبل یا بعد از آن در تصمیم گیری است.

هنگامی که رای گیری متوقف می شود که در مورد شخصی به نمایندگی و به سادگی یک ابزار برای تغییر زمین از ما فعالیت برای آینده 2-4 سال آن را حس می کند به من استفاده کنید که کمی از قدرت برای تغییر نتیجه در جهت مورد نظر. اما بدون نیاز به خودمو در مورد آن چرا که ما قدرت واقعی و آژانس می آید از ما فعالیت دیگر 364 روز از سال است.

 

جلوگیری از, مراقبت, چگونه رای خود را منعکس کننده بر شما

برای من مهم نیست چگونه رای گیری برای بایدن نشان دهنده من است.

من می خواهم و نه اعتراض بایدن سپس مغلوب ساختن پیشی جستن. من می خواهم به جای بایدن مردم در حال اجرا به سازمان حفاظت محیط زیست از مغلوب ساختن پیشی جستن مردم به دلیل آن را در نهایت کمتر کارشناسی به مبارزه و هر دقیقه ما قرار نیست در دفاعی یک دقیقه ما می تواند تمرکز بر جرم.

به جای مبارزه برای محافظت از Roe V وید (که اتفاق خواهد افتاد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دوباره انتخاب می شود و به معرفی 1-2 بیشتر به دیوان عالی کشور قضات) ما می توانید صرف زمان برای هل سبز معامله جدید است. در حال حاضر بار است که به عنوان مثال توسط یک هزار و به نظر می رسد مانند یک محاسبه ساده می باشد.

 

رای خواهم آن را یک معامله بزرگ نیست

لیبرال فلسفه آموزش ما به خودمو بیش از تصمیم گیری ما که اگر رای ما یک اخلاقی و معنوی بازتابی از خود ما بود. ما در حال تدریس به باور ما رای برابر است با حمایت از آن فرد و یا سیستم. اما اگر این درست است و اگر بهترین گزینه ما این است که کمتر از دو evils این جای تعجب نیست که بسیاری از مردم از این تصمیم به عنوان یک بحران معنوی و را انتخاب کنید برای رای دادن در همه.

“من هرگز می تواند برای رای دادن ____” بازتابی از این عمیقا ریشه دوانده اعتقادات.

من در حال حاضر این تفکر به عنوان یک لیبرال دام به دلیل آن ما را به صرف مقادیر زیادی از انرژی عاطفی در یک تصمیم گیری است که نباید سخت باشد. این انرژی عاطفی به مراتب بهتر خواهد بود صرف ساختمان ما حرکات در اطراف و فراتر از آن, سیاست های ملی. به همین دلیل من می گویند “رای خواهم آن را یک معامله بزرگ نیست.”

به جای آن که سیاسی یا روحانی بیانیه ای در مورد که ما به عنوان مردم آن را به عنوان یک ابزار استفاده می کنیم برای حمایت از ما فعالیت.

واقعی سیاسی و معنوی در بیانیه ای در مورد که ما که هستیم و بر اساس آنچه که ما انجام دیگر 364 روز از سال است.

 

TL:DR

شما برای رای دادن نیست… هر کسی. شما در حال چیدن حریف خود را.

به عنوان شعار قدیمی می رود, “رویاهای ما نیست در برگه های رای خود.”

هنگامی که توهم شده است کنار ما می تواند تمرکز بر آنچه واقعا مهم است: ما خود را فعالیت ها و حرکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>