Ginevra Sammartino برای واشنگتن پست

عظیم رافائل نمایشگاه به مناسبت 500 سالگرد مرگ او بسته شده در مارس میان ایتالیا coronavirus مستند و بازگشایی در این هفته.

رم — بار-در-یک-عمر نمایشگاه در زمان سه سال به گرد هم می آیند. سازمان برای تنظیم دقیق حمل و نقل از رافائل شاهکارهای قرض داده از لندن واشنگتن, فلورانس, Madrid. بیمه لایحه بود 4 میلیارد یورو رسید.

یکی 1510 نقاشی “از آلبا مدونا” به حال متعلق طول قرن ها به زبان اسپانیایی اشراف امپراتور روسیه و آمریکا banker اندرو ملون که به دست آورد و آن را در یک سری شوروی هنر فروش کردن.

در گذشته آن را در ایتالیا برای اولین بار پس از قرن 17th.

فقط در زمان برای این بیماری همه گیر.

این نمایشگاه به مناسبت 500 سالگرد رافائل مرگ همزمان با ایتالیا coronavirus مستند و متوقف شد در اوایل ماه مارس پس از سه روز.

“این بود که اگر با این نسخهها کار در یک بانک خرک” گفته hairy mature, Faietti یکی از این مجموعه دو داران.

حتی در حالی که ایتالیا در حال حاضر حرکت به بازگشایی آن مشهور فرهنگی از جمله رافائل نمایشگاه های ماندگار محدودیت های همه گیر را به طور چشمگیری تغییر چگونه به طور گسترده ای در آنها دیده می شود.

وجود دارد شاید هرگز بهتر شده یا سخت تر و زمان و به تجربه ایتالیا زیبایی و گنج.

[اروپایی ها در حال ظهور از coronavirus مستندات پیدا کردن یک آشکار غیاب آمریکایی ها]

بناهای تاریخی مانند کولوسئوم نیاز به درجه حرارت کنترل و حفظ تنگ ورودی سهمیه. شگفتی مانند سیستین اجازه می دهد dinner-party-اندازه تجمعات اما معمول نیست آرنا-اندازه جمعیت. و نمایشگاه در نظر گرفته شده به عنوان رویدادهای بین المللی — مانند یک اختصاص داده شده به Raphael — آیا تا به حال به مقیاس روزانه خود ظرفیت به حدود یک سوم از آنچه در ابتدا تصور به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ایتالیا قصد دارد به آسانسور داخلی آن سفر از محدودیت ها و باز کردن مرزهای خود به گردشگران اروپایی چهارشنبه. اما گردشگری است که انتظار می رود به پایین باقی می ماند از طریق تابستان, ترک سایت های فرهنگی به خوش شانس ایتالیایی ها با ماسک و محفوظ بلیط.

Ginevra Sammartino

برای واشنگتن پست

طبقه پوستر نشان می دهد اجباری پیاده رو و ارائه یادآوری فاصله مردم نیاز به نگه داشتن.

Ginevra Sammartino

برای واشنگتن پست

محل برگزاری جمهور ماریو د Simoni و مطبوعات افسر فردریک سلزنو نشستن در فضای نمایشگاه قبل از بازگشایی.

“این نمایشگاه می توانست یک بمب دارای قدرت تخریبی زیاد دیده می شود توسط هزاران و هزاران نفر از مردم گفت:” ماریو د Simoni رئیس دولت محل در رم است که میزبانی این نمایشگاه. د Simoni در سال 2010 کمک به قرار دادن با هم یک 110 روز کاراواجو نمایشگاه دیده می شود 600,000 مردم است. این رافائل نمایشگاه به مدت 90 روز احتمالا دربسته در محیط اطراف 80,000 — گروه شش از ورود هر پنج دقیقه.

وجود دارد یک حرکت صعودی د Simoni گفت.

“کسانی که دیدن آن را به تجربه آن را تحت شرایط ایده آل,” او گفت:.

صحبت های روز شنبه در نزدیکی یک دقیق ماکت رافائل آرامگاه یک روز قبل از این رویداد بازگشایی شد به ده Simoni شد و هنوز هم در جستجوی راه هایی برای گسترش دسترسی به حتی چند نفر.

“اگر من به اندازه کافی درخواست من نگه داشتن [نمایشگاه] باز تا 2 یا 3 صبح” دی Simoni گفت. “ما می تواند انجام این کار است.”

[رم رستوران ها بازگشایی شده است. را شام بازگشت ؟ یا فقط تحویل سواران?]

این نمایشگاه — در Scuderie del Quirinale یک زمانی خانه حمل است که ضمیمه این کشور در کاخ ریاست جمهوری — به نظر می رسد بسیار به عنوان آن را در ماه مارس است. اما در حال حاضر قرمز و سفید طبقه پوستر نمایش اجباری پیاده رو و ارائه یادآوری فاصله مردم نیاز به نگه داشتن. کافه تریا بسته است اما کتابفروشی باز است.

با توجه به کلاه حضور ده Simoni به ذکر است که این تجربه برای نمایشگاه را برانگیخت خودم احساس می کنم خیلی متفاوت از تور خصوصی او ارائه دو مهر خبرنگاران و عکاس است.

Ginevra Sammartino

برای واشنگتن پست

شکننده نقاشی تا به حال به محافظت از نور در حالی که در این نمایشگاه بسته شد.

Ginevra Sammartino

برای واشنگتن پست

رافائل “آلبا مدونا” را در ایتالیا برای اولین بار پس از قرن 17th.

به عنوان ده Simoni راه می رفت از یک اتاق به بعد او به پهن از زندگی رافائل — یک نابغه از رنسانس بالا که درگذشت 37 — در حالی که توقف در برخی از قطعه های مورد علاقه خود را در حیرت.

“این است که شاید زیبا ترین پرتره از رنسانس او گفت:” در یک نقاشی از Baldassare Castiglione.

“والا” او گفت: در یکی دیگر از “آلبا مدونا.” “بدون اشتباه وجود دارد در اینجا.”

او اشاره کرد که رافائل در طول دهه در رم کار کرده بود تحت دو پاپ ژولیوس دوم و لئو X. رافائل نقاشی پرتره از هر دو آنها. آنها بر روی صفحه نمایش جداگانه در طبقه.

در یکی دیگر از اتاق د Simoni لمس کردن در چیز دیگری: تدارکات آوردن نقاشی های با هم.

“از بولونیا” سخن گفت و با اشاره به اول. “از ناپل. از فلورانس. از مادرید از رئال مادرید.”

این طراحی و نقاشی قرار بود به بازگشت به موزه های سراسر جهان در ماه ژوئن هنگامی که این نمایشگاه برنامه ریزی شده بود به پایان رسید. اما در طول مستند دهندگان متوجه شدم تنها شانس خود را برای راهاندازی این نمایشگاه بود که در این تلفن, ارسال ایمیل, بازنویسی قرارداد.

موزه ها از جمله گالری ملی هنر در واشنگتن مایل به گسترش وام.

Ginevra Sammartino

برای واشنگتن پست

یک کارگر آماده سازی فضای نمایشگاه برای بازگشایی.

این Scuderie del Quirinale پس از آن تا به حال به شکل برنامه ریزی برای مراقبت از هنر برای مدت طولانی. در حالی که نمایشگاه توقیف پلیس در ادامه به نگهبان درب. یک بار در هفته یک مقام رسمی ساخته شده دور برای بررسی در نقاشی. در این نمایشگاه سالن تاریک دیگر از چراغ های اضطراری و نقشه های — حساس به نور آسیب قرار گرفتند, تحت, سیاه, محافظ ورق. به طور معمول پس از طراحی در معرض برای چند ماه در طول یک نمایشگاه آنها قرار داده شده در تاریک سازی برای زمان استراحت. نگه داشتن آنها را در تاریکی در میان این مستند تنها راه اجازه می دهد تا نمایشگاه در نهایت رزومه.

“زوال وجود دارد حتی تحت بهترین شرایط” Faietti گفت. “وظیفه ما این است که ساخت آن را به طوری که آثار طبیعی چرخه زندگی است که به عنوان امکان پذیر است.”

روز دوشنبه در آماده سازی برای بازگشایی سیاه محافظ ورق رفته بودند. چراغ پشت در. در آخرین اتاق این نمایشگاه که شامل رافائل شناخته شده ترین چهره خود را فشار دهید رسمی فدریکا سلزنو به ذکر است که کوچک دماسنج که شده بود اندازه گیری microclimates درون شیشه محافظ موارد حذف شده بود.

روز بعد مردم با بلیط می رسند.

“من همه گفتن که ما آن را خواهیم آن را و بازگشایی آن” Faietti گفت. “من مطمئن نیستم اما من امیدوار بودم ما خواهد بود. در نهایت همه این بود و دعا.”

ادامه مطلب

4-star قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید کلید اتاق

ایتالیایی شبانه می آید مواج و برخی از سیاستمداران نگران هستند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de