یک رای در برابر برنی ساندرز رای برای پایان تمدن بشری


ترسناک تفسیر پدید آمده در میان لیبرالها ارتکاب به اعتراض رای در برابر هر دو برنی ساندرز و جو بایدن. طرفداران استدلال می کنند که در برخی از undescribed راه اعتراض خود رای ارسال خواهد شد به این جبهه-دونده به “سیگنال” که آنها حق ندارد به ما رای.

ما اول باید برطرف کردن این مخرب اسطوره در اعتراض به رای گیری در این دموکراتیک اولیه-فصل و سپس اقدام به فاجعه بار تفاوت بین برنی ساندرز و جو بایدندومی که سیاسی ثبت و قصد دارد به سختی او را متمایز از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.


چه اعتراض-رای دادن ؟ در حال حاضر ما زمینه آن است که اساسا یک رای که عمدا حاضر به انتخاب یکی از جبهه دموکراتیک-دونده اما به جای آن خود را متعهد به یک نامزد که مسیر برای نامزدی حزب دموکرات است غیر قابل دوام.

جادویی-تفکر منطقی-سیستم در این مفهوم. آن است که طلاق به طور کامل از متغیرهای متعددی دخیل در نحوه مبارزات تفسیر رای; طلاق از کسانی که توصیه مبارزات در پیام خود; طلاق از بی نهایت دخالت عوامل بين “قصد” در اعتراض به رای و چگونه یک کمپین را به نحوی ایجاد یک استنتاج از فردی خود رای (در کل-اطلاعات مجموعه ای از هزاران نفر بر هزار نفر) که به دقت منعکس کننده قصد خود را. آن را به طور موثر به مقدار یک باور در تله پاتی.

مگر اینکه شما در حال سازماندهی در حرکت در مقیاس بزرگ و یا مردمی-لابی کمپین برای برقراری ارتباط پیام خود را به طور مستقیم به این نامزد شما به طور موثر در انتظار یک کمپین به عنوان خوانده شده ذهن خود را که باعث می شود خود را ‘استراتژی’ verifiably جدا از واقعیت و متناقض خود را به اصول مترقی.

انجام این کار رژیم از این فرصت برای حمایت مترقی و تعریف “دموکراتیک” — نامزد در این انتخابات برنی ساندرز که تنها در کنار او.

در هر دموکراسی—که در آن نهادهای مرکزی از جامعه را در کنترل و انعکاسی از اراده و منافع—که به اندازه کافی خواهد بود. اما در حال حاضر ما اقتصاد سیاسی یک حکومت توانگران در همه اما نام آن را از میلیاردرهای بسته بندی و تداوم از طریق تبلیغات رسانه های جریان اصلی — که نفوذ غالب بیش از عمده انتخابات و سیاست.

این بود که در یک پیشگامانه 2014 مطالعه نشان داد که چگونه “نخبگان اقتصادی و گروه های سازمان یافته به نمایندگی از منافع کسب و کار قابل توجهی را مستقل اثرات بر ما سیاست های دولت, در حالی که جرم مبتنی بر منافع گروه ها و شهروندان به طور متوسط کمی و یا بدون مستقل تحت تاثیر قرار.”

چنین است که دقیقا به همین دلیل نامزدهای مانند جو بایدن الیزابت وارن و خانواده خود را—که repackage اصلاحطلبی به عنوان “بزرگ ساختاری تغییر” — به طور موثر تقویت سیستم فعلی ما از حکومت توانگران و ذاتی آن حمله به دموکراسی در حالی که ترویج کم عمق ترفند به عنوان “جسورانه” نوآوری در حالی که ترک خوردگی ساختار در تدبیر.

برنی ساندرز می ایستد در انتخابات تنهایی با قرار دادن جلو یک پلت فرم چند عاملی که باعث افزایش, نقش, نشان دهنده منافع و rectifies بی عدالتی در میان آمریکایی ها عادی است. در نتیجه افزایش دموکراسی است.

بنابراین هیچ راز که چرا دموکراتیک استقرار—از جمله کامالا هریس ctq, Cory Booker, پیت Buttigieg و بتو o’rourke در میان دیگران—متحد با هم به شکل یک دشمن مزدور واحد در مخالفت با برنی ساندرز.

برای “دموکراسی یک تهدید است به هر سیستم قدرت”.

در همین حال “مترقی” الیزابت وارن حاضر به حمایت از هیچ کاندیدایی بیکار تماشای آن همه آشکار در سکوت پر زرق و برق و در نتیجه امتناع از اختصاص منابع, پیام, پایگاه و نفوذ به حمایت از او در زمان طولانی دوست, Bernie Sanders.

ماسک خاموش هستند.

او سکوت و همدستی نه تنها در برابر ساندرز اما عمدتا در برابر میلیون ها نفر از آمریکایی های معمولی که او ادعا به مراقبت و مبارزه برای آنها زحمت در Hurculean امید برای نور از دموکراسی است.


اجازه دهید ما را در نظر بگیرید یکی دیگر از جنبه اعتراض به رای گیری: که در بالا توصیه مبارزات متعارف نامزدها.

ریاست جمهوری و پیروزی به طور معمول شده است بازاریابی پیروزی. رای گیری الگوهای تفسیر عمده ad-آژانس های که بسته متعارف نامزدها به عنوان نام-مارک رانده می شود به سر از رای دهندگان هیچ فرقی با زمانی که فروش هر محصول مصرف کننده. نامزدها به طور معمول به آگهی دهندگان از طریق استراتژی اجبار بر جذاب به رای دهندگان ‘غرایز روده’ و نه با قصد تولید آگاهانه رای دهندگان به ارائه مطلع رای.

این بود که در سال 2008 نشان داده که پس از پیروزی تاریخی باراک اوباما اهدا شد تبلیغات سن 2008 بازاریاب سال درآمد “رای صدها نفر از بازاریابان آژانس سر و بازاریابی-خدمات فروشندگان” که تا حد زیادی خدمات عمده شرکت های بزرگ.

به عنوان مثل یک “در اعتراض به رای” می فرستد و آن “سیگنال” به بازاریابی-سازمان در نحوه بهتر فریب افکار عمومی در انتخابات بعدی چرخه.

تبلیغات سیاسی که عمدتا از طریق ملی, شبکه های تلویزیون برای سال 2020 انتخابات پیش بینی شده است به هزینه USD $10 میلیارد و 59 درصد افزایش از سال 2016 در عین حال شکستن یک رکورد دیگر. این نیز شبکه که در سال 2016 اختصاص داده عظیم 506 دقیقه برای هیلاری کلینتون در کمپین, در مقابل تنها 115 دقیقه برای برنی ساندرز’ کمپین موثر دخالت در انتخابات توسط “شکر و تخم مرغ را” برنی سندرز.

مانند کسانی که مایل به انتخاب مترقی نامزد را بسیار دشوار کرد. به نفع خود ما باید پیچیده و تهاجمی و جمعی.


بودن مترقی نیاز به مبارزه برای نتایج مورد نظر شما. اما که به ‘مبارزه با خواسته های دو عوامل مهم.

این اولین بار است که پیشنهاد یک نوع پیشرفت است که آدرس و rectifies نیازهای روزمره و مظلوم جمعیت. دوم این است که دفاع که برای پیشرفت از طریق یک روش است که طول می کشد را به حساب مانعی که قبل از یک هدف و اندازه گیری اثر یکی از اقدامات.

پیشنهاد نظری است و آن است که اغلب ساده ترین عامل بین این دو است. وکالت, اما, نیاز به تبدیل این پیشنهاد به یک عملی استراتژی است. این کار دشوار است زیرا نیاز به پله خارج از سر خود را در خارج از خود را به منظور انجام متناوب مقدار محاسبات ارزیابی و مورد نیاز را به هدف خود را به ثمر. این رو, خواسته های کار با دیگران و هماهنگی با مردمی به طور موثر به نوبه خود هدف خود را به واقعیت است. تئوری و اقدامات هرگز نباید ناهمخوان در نظر گرفته و یا در انزوا فقط مانند یک نقشه از نقطه A به نقطه B.

اما با توجه به این اولیه انتخابات هر دو در اعتراض به رای و یک رای بایدن توسط هر کسی با مترقی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی ارزش نشان دهنده تثبیت در تئوری بدون عملی-دانش در مورد چگونه برای رسیدن به اهداف مشترک ما کسانی که مخالفت با نیروهای که به نابودی تمدن بشری به عنوان ما آن را می دانم.

دقیقا چه کسانی هستند نیروهای ؟ و ما از رای دادن به نامزد خواهد شد که آنها را متوقف کند ؟ سیستم های که در راه ما ایستاده?

بخش های زیر در حال اختصاص داده شده به این پرسش ها.


کنوانسیون ملی دموکرات (DNC) و کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه (RNC) با هم به طور موثر نگه داشتن دو حزب ظلم و ستم بر ما انتخابات-سیاست به این معنی است که بر خلاف کشورهای دیگر ما “برنده طول می کشد همه” سیستم انتخاباتی است نامهربان به جایگزین احزاب مخالف به سازمان ملل با متناسب نمایندگی سیستم. نتیجه این است که بسیاری از آمریکایی ها مجبور به انتخاب بین این دو احزاب نیست, رای گیری در همه و یا رای گیری برای یک “شخص ثالث” نامزد است که هیچ نمایندگی در کنگره است. این برگ دو طرف با تثبیت قدرت و در نتیجه بدون رقابت که در طول زمان منجر شده و در هر دو حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شبیه به یکدیگر است. این است عواقب شدید بر روی رای دهندگان به نوبه خود از سرکوب و سیاست هایی که قبل از انتخابات سیاست.

تحقیقات اخیر نشان می دهد که 61 درصد از آمریکایی ها احساس نمی کنند ارائه شده توسط هر کدام از این دو احزاب سیاسی. این توضیح می دهد که پدیده برنی ساندرز’ صعود به عنوان نامزد ریاست جمهوری به عنوان او نشان دهنده اراده میلیون ها نفر از آمریکایی ها که احساس unrepresented و در نتیجه منفعل نسبت به استقرار نامزدها مطرح شده توسط DNC و RNC ما در دوران اخیر.

دموکرات و جمهوری خواه احزاب اساسا متحد به عنوان “یک حزب” در دامنه نئو لیبرالی-سرمایه داری بوده است. به عنوان چامسکی توضیح داد که دو طرف در حال یکپارچه از طریق “ad hoc ائتلاف که محو هر گونه کلاس خطوط…ترک دو طرف به عنوان اساسا جناح حاکم کسب و کار ،

نیاز به یک حزب جدید شده است از بالاترین اهمیت برای سال های بسیاری به طوری که در آمریکا بیشترین محترم فیلسوف اواخر جان دیویی اختصاص داده شده کل این مقاله به آن نیاز دارید در جای دیگر توضیح داد که “سیاست سایه بازیگران در جامعه کسب و کار بزرگ میرایی از سایه نمی خواهد تغییر این ماده است. تنها چاره این است که جدید عمل سیاسی مبتنی بر منافع اجتماعی و واقعیت”.

برنی ساندرز نزدیک تحقق دیویی را دید.

اگر چه دو طرف متفاوت است در برخی از اجتماعی انداز نئولیبرالیسم شامل خود را به اشتراک گذاشته و عالی اولویت همانطور که مشهود است در داخلی و خارجی سیاسی و اقتصادی. این است که اسیر جو بایدن اعلام اخیر که او را وتو مدیکر برای همه اگر آن را توسط کنگره تصویب و وارد میز کار خود به عنوان POTUS به امضا و به قانون, با وجود عظیم 51 درصد از آمریکایی ها در حمایت از تک پرداخت کننده.

این رمان Coronavirus مجبور است افزایش بخش از آمریکا به درک ضرورت مدیکر برای همه, به جای این مجمع الجزایر از بی ربط چهل تکه پیشنهاد بایدن خود را حامیان و الیزابت وارن بایدن به احتمال زیاد برای انتخاب معاون رئیس جمهور که infamously اظهار داشت: “من یک سرمایه داری به من استخوان” و پس از آن backpedaled در مدیکر برای همه برای پیوستن به نامزدهای میانه در علاقه یک سیستم بهداشت و درمان بیشتر دوستانه به سود صنعت است.


پس از پایان جنگ جهانی دوم بشریت تا به حال تاسیس دو مخرب-توپ — سلاح های هسته ای و تغییرات آب و هوایی — هر یک قادر به به طور کامل فسخ تمدن بشر با پایان جنگ جهانی دوم مارک بشریت ورود به این قابلیت ها epoch.

“در یک زن و شوهر از نسل سازماندهی جامعه بشری ممکن است زنده ماندن”, توضیح می دهد, Noam Chomsky, در حالی که مجریان از نئولیبرالی سرمایه داری شارژ رو به جلو با اقداماتی که باعث تشدید بحران آب و هوا و جنگ هسته ای و در حالی که شرکت های بزرگ رسانه های وحی را سرکوب نیاز فوری برای مقیاس بزرگ تغییر ساختاری این نوع قرار داده است كه به شدت توسط برنی ساندرز.

دوم توپ مخرب سلاح های هسته ای محاسن و نزدیک توجه است. در آن سال 2020 روز قیامت بیانیه بولتن دانشمندان اتمی منتقل ساعت 100-nanoseconds به نیمه شب ” (کتاب مکاشفات یوحنا), نزدیکترین آن را به حال شده است به ما ترمینال پایان.

سرد بیانیه ای خواستار ما را به درک مخرب توپ careening نسبت به ما بسیار وجود “بشریت همچنان به صورت دو به طور همزمان وجودی خطرات — جنگ هسته ای و تغییرات آب و هوایی — که مرکب از یک ضریب تهدید سایبر فعال جنگ اطلاعات است که رهبری جامعه توانایی پاسخ دهند”.

در همین حال ایالات متحده نظامی منجر جهان در آن ذخایر سلاح های هسته ای در 3800 کلاهک. اضافه کردن به خطر بی سابقه ای از ترمینال جنگ درون ما را هسته ای “دفاع” استراتژی چتر برنامه های هسته ای شناخته شده به عنوان “عملیات طرح (OPLAN) 8010-12” که اختصاص کلاهک هسته ای در دائم آماده به کار برای اعتصاب در برابر روسیه و چین و کره شمالی و ایران. این امر به ناچار منجر به هولوکاست هسته ای حتی اگر آن را غیر واقع بینانه رخ داده در نسبی در مقیاس کوچک. این هم حساب نمی کند برای رشد احتمال است که سازمان های تروریستی بین المللی ممکن است به زودی به دست آوردن سلاح های هسته ای. نه نشانی از آن را به حساب عدم امضا کنندگان به معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای اسرائیل و هند و پاکستان که در سلاح های هسته ای فعال شد و در حال محافظت شده توسط ایالات متحده است.

آن را بدون نیاز به آموزش های پیشرفته به درک چرا معروف 2013 Win/گالوپ نظرسنجی بین المللی از 65 سازمان ملل به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده “در این کشور که نشان دهنده بزرگترین تهدید برای صلح در جهان امروز“.

یکی نیاز نیست دنبال جایی برای رعایت تجاوز و جنگ-جنایات امپریالیسم آمریکا از تشدید سراسر جهان جنوب تنها یک ذره از آن بود January 3rd, ما ترور ایران سرلشکر قاسم سلیمانی یک کتاب درسی تجاوز عالی تروریسم بین المللیو حتی تعریف شده به عنوان غیر قانونی در بخش 2.11 از سال 1981 به ما فرمان اجرایی 12333.

به طور طبیعی به عنوان نمایشگاه, مستند, رسانه های شرکت های بزرگ حاضر به مسئله اخلاقی مخالفت با این ترور و حتی امتناع از تماس با آن تروریسم است.

جو بایدن متهاجم سابقه نظامی گری را فراهم می کند شواهد کافی برای هدایت ما را در درک که او را بیشتر مارس ما به سمت بی پایان نظامی مداخلات تهاجم کودتا و جنگ که به طور مستقیم یا غیر مستقیم اما در نهایت منجر به جنگ هسته ای. ما نیاز به یک رئیس جمهور با یک رکورد و صریح موضع دیپلماسی است.

نقشه کشی نوع بشر اما نسبت به ایران ختم شده است نه تنها تحولات ناگهانی و عمده از ما برداشته.

ارتش آمریکا نیز بزرگترین مصرف کننده نفتبا استفاده از بیش از “هر موسسه دیگر در جهان”. یک 2019 مطالعه سلطنتی جغرافیایی جامعه “نشان داد که ارتش آمریکا یکی از بزرگترین آب و هوا آلوده در تاریخچه تولید بیشتر گازهای گلخانه ای از بسیاری از متوسط کشور” و خرید بیش از 269,000 بشکه نفت در روز است.

یک 2014 دانشگاه براون مطالعه مشخص شد که “U. s. Department of Defense بزرگترین نهادی مصرف کننده از سوخت های فسیلی در جهان و یک کلید کمک به تغییر آب و هوا“.

در همین حال روز یکشنبه سی ان ان-Univision دموکراتیک بحث بین ساندرز و بایدن روشن پاک کردن تفاوت های بین دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به بحران آب و هوا. سی ان ان جیک Tapper یک بحث روزنامه نگار, قالبی شک در این که آیا بایدن قصد دارد بحران آب و هوا شد “بلند پروازانه” به اندازه کافی بیان کرد که او allots $14 تریلیون دلار کمتراز برنی ساندرز. این می افزاید: به سازمان هایی مانند مسائل سبز که بیشتر به طور کامل انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای از دو نامزد’ آب و هوا, طرح درجه بندی برنی ساندرز یک “10/10” و جو بایدن یک “2/10“.

جو بایدن را ضبط و devastations که ظهور از زمان برنامه بیشتر هستند که در گنجینه های خود را در اینجا نهفته است شناسه خود روابط به وال استریت, تاریخ فاجعه بار سیاست های تجارت و سیاست خارجی رکورد در فلسطین-اسرائیل و بیشتر — هر که صلیب اثرات آن را تشدید تبادل نظر-سرمایه داری فاجعه آب و هوا-اجتماعی econo-سیاسی نابرابری انبوه حبس مداوم امپریالیسم قومی-پاکسازی فلسطین و اثرات فاجعه بار آمریکا در ایران و جاهای دیگر.

این به هم پیوسته ماتریس جو بایدن سیاست حرکت جهان و نزدیک به جنگ بیماری های همه گیر به جنایات فقر به کاهش انسانی شاخص رضایت از زندگی و به ترمینال پایان.


این نئو لیبرالی-سرمایه داری عصر, زمان اثر در اوایل دهه 1970 از طریق کار از اوایل اقتصاددان فریدریش فون هایک و بعد خود را, دانش آموز, بدنام فوق العاده مناسب اقتصاددان میلتون فریدمن در نهایت ابتدا توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون 1971 تصمیم به لغو برتون وودز سیستم به پایان رسید که این استاندارد در سراسر جهان از پشتوانه ارز با طلا. زمین برای نئولیبرالیسم تاسیس شد.

آنچه به دنبال آن بودند درنده deregulations از شیوه شرکت های بزرگ, تجارت, معاملات است که تسهیل برون سپاری داخلی-نیروی کار به سازمان ملل با dehumanizing حقوق کارگران, اقتصاد سیاست هایی که استثمار کارگران با سابقه خصومت incentivizing سیاست های دولت که به نفع سرمایه بیش از زايمان نهان سطح توده نابرابری و بی عدالتی ، عصر corporatocracy آغاز شد و ما برای رسیدن به دموکراسی blunted شد.

عوارض از نئولیبرالیسم ارزش درک بیشتر در عمق.

در سرمایه داری, اقتصاد کلان, و, واقعیت, اقتصاددان مشهور جیمز Crotty بررسی “شواهد تجربی مربوط به ارزیابی اقتصادی عملکرد در دو به علاوه دهه پس از شروع انقلاب نئولیبرالی”.

Crotty توضیح می دهد

“شواهد به تاریخ پشتیبانی از نئولیبرالیسم منتقدان. مزایای وعده داده شده از نئولیبرالیسم هنوز به تحقق حداقل برای اکثریت مردم جهان”.

بسیار زیبا با وضوح Crotty سپس لیست نتایج کلی wreaked بر اقتصاد جهان با ظهور نئولیبرالیسم,

“جهانی درآمد رشد عنوان شده است نرخ رشد انباشت سرمایه. رشد بهره وری است رو به وخامت گذاشته رشد دستمزد واقعی کاهش یافته است و نابرابری افزایش یافته است و در بسیاری از کشورها نرخ بهره واقعی بالاتر بحران های مالی فوران با افزایش نظم در کشورهای کمتر توسعه یافته در خارج از شرق آسیا کاهش یافته است و حتی بیشتر پشت پیشرفته تر و میانگین بیکاری افزایش یافته است.”

رمان Coronavirus شده است آخرین فاجعه به افشای نقاط ضعف ما را نئولیبرالی وضعیت موجود در سراسر هر سیستم در درون ما ساختار اجتماعی از جمله ما سیستم بهداشت و درمان.

گذشته از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ شده اند باقی می ماند و بیشتر وفادار بنده به این دکترین از جو بایدن که نئولیبرالی ثبت شده است بستهای در اینجا.

یک رای برای نئولیبرالیسم نه تنها تشدید کابوس wreaked بر ما و جهان را از, بهداشت و درمان, مجتمع نظامی صنعتی و دیگر نهادهای بلکه راه ما دائم-جنگ اقتصاداست که توسط آن بسیار طبیعت — ushers همه ما به سمت فاجعه آب و هوا و هولوکاست هسته ای در مخالفت با ثابت هشدار دهنده جهانی پیشرو کارشناسان هسته ای و معروف 1955 مانیفست از برتراند راسل و آلبرت انیشتین که التماس کرد رهبران جهان برای پایان دادن به جنگ و سلاح های هسته ای, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از یک “پایان دادن به نژاد بشر”.

“وجود دارد نهفته است قبل از ما, اگر ما را انتخاب کنید مستمر پیشرفت در شادی دانش و حکمت است. ما باید به جای انتخاب مرگ از آنجا که ما نمی تواند ما را فراموش نزاع? ما درخواست تجدید نظر به عنوان انسان به انسان: به خاطر انسانیت خود را و بقیه را فراموش کرده ام. اگر شما می توانید انجام این کار راه نهفته است باز به بهشت; اگر شما نمی توانید وجود دارد نهفته است قبل از اینکه شما خطر جهانی مرگ است.”


این سومین و آخرین wrecking ball, وارد, نزدیک به دو دهه پس از بشریت ایجاد دو توپ مخرب. سوم یک نیروی قدرتمند است که “رهبری جامعه توانایی برای پاسخ” به دو توپ مخرب: نئولیبرالیسم.

دو مورد اول نیروهای خشونت نابودی. نهایی یک نیروی است که در عمل به رندر با ما بی تفاوت و ناتوان در برابر خود ما را از نابودی.

اما چگونه ؟ برای پاسخ به این, ما باید بررسی یک اصل اساسی از نئولیبرالیسم.

آن اصل اولیه این است که بی نهایت خصوصی سازی. خصوصی سازی دولتی عمل انتقال یک نهاد است که تحت کنترل و مالکیت (به عنوان مثال زمین های عمومی, مکان عمومی, نرم افزار, برنامه های اجتماعی, عمومی کار می کند و غیره.) به مالکیت خصوصی و شرکت های بزرگ. در نتیجه به جای یک نهاد و یا فضا متعلق به همه عمومی از طریق مالیات آن عوض می شود و متعلق به اداره شده و ارائه شده به مردم در حال حاضر در هزینه به طور کامل تعیین شده توسط شرکت.

به عبارت دیگر نئولیبرالیسم حذف چیزی از تنها دامنه که در آن عمومی است ‘می گویند:” و انتقال آن به یک دامنه است که در آن مردم هیچ ‘می گویند.

این مفهوم تشخص — شکستگی یک واحد از گروه خود — برترین ویژگی های نئولیبرالیسم.

آن را به طور مستقیم تبدیل چیزهایی که در مجموع متعلق به چیزهایی که متعلق به بخش خصوصی. نئولیبرالیسم مظهر تفکر, “ما با هم ایستاده divided we fall“هر چند نه به عنوان نقد بلکه به عنوان یک ایده آل برای تقویت کردن.

درست ظلم و ستم از تشخص در نئولیبرالیسم آن است اساسی حمله پس چگونه انسان درک یکدیگر و ارتباط آنها با جامعه گسترده تر.

یعنی آن را حذف از جهان بینی ما این مفاهیم همبستگی مشترک-مبارزه جمعی و هویت و کمک متقابل در نتیجه انحلال مفهوم “جامعه” را به جرم “siloes”. به عبارت دیگر نئولیبرالیسم به شدت متکی به رفتار ضد اجتماعی که در آن غالب اجتماعی “واحد” است که یک فرد به یک آژانس بازاریابی که سپس به قیف لجام گسیخته مصرف کننده نسبت به تبلیغات این فرد جدا.

کارل مارکس هشدار داد از این.

در فصل هفتم از هجدهم برومر لویی ناپلئونمارکس توضیح داد که چگونه نخبگان-کلاس “زیردستان جامعه خود را به” کاشت جسمی و روانی تقسیم در میان مردم عادی است. او می نویسد شکسته همبستگی ناشی از لغو خواهد به شناسایی و با یک دیگر

“کوچک-برگزاری دهقانان شکل یک توده عظیم که اعضای آن زندگی می کنند در شرایط مشابه اما بدون ورود به منیفولد روابط با یکدیگر”.

ادامه مارکس توضیح می دهد

“آنجا که میلیون ها نفر از خانواده زندگی می کنند تحت شرایط وجود جداگانه که حالت خود را از زندگی از منافع خود و فرهنگ خود را از کسانی که از طبقات دیگر و قرار دادن آنها در خصمانه مخالفان به دومی آنها را به صورت یک کلاس”.

با توجه به ناهموار فردگرایی ضد اجتماعی و سبک زندگی است که هر دو به طور داوطلبانه و غیر ارادی محدود کردن مردم عادی به اجتماعی سیلوهای و به

“هیچ جامعه بدون ملی اوراق قرضه و هیچ سازمان سیاسی در میان آنها نیست و تشکیل یک کلاس. آنها در نتیجه ناتوان از دفاع از خود را در کلاس مورد علاقه خود نام چه از طریق یک مجلس یا یک کنوانسیون”.

بیشتر جدا شده و تنها انسان است که بیشتر تاثیرپذیر از تبدیل شدن آنها تحت تاثیر بازاریابی (که قبلا به عنوان شناخته شده “تبلیغ”) میباشد که تابع اولیه است که به درخواست تجدید نظر به عقلانیت دلیل و بالاتر-فکر کردم از شناخت انسان, اما در مقابل, برای متقاعد کردن انسان به غیر منطقی و غیر ضروری و خرید و, رای گیری, تصمیم گیری به عنوان کاوش در اوایل بخش است.

از جمله فرسایش همبستگی تحت نئولیبرالی سرمایه داری است که بیشتر قابل مشاهده در امروز معماری شهری زیرساخت است که به طور فزاینده نقل و انتقالات دولتی جمع آوری-فضاهای به مالکیت خصوصی از شرکت های شناخته شده به عنوان “depublicizing فضاهای عمومی” برای شرکت سود در هزینه از جامعه و دموکراسی است. نتیجه این است که برای atomize جامعه حل و گسترش جوامع تقویت gentrification و در نهایت غیر فعال کردن این قابلیت از مردم عادی برای جمع آوری و سازماندهی به سوی یک نظم سیاسی است که پشتیبانی از بقای خود و رفاه.

دوباره بیشتر جدا شده و تشخص مردم هستند — خود را در هر دو مفهوم از یکدیگر و در چگونه آنها عملا زندگی خود را — که بیشتر در معرض خطر و تاثیرپذیر تبدیل شدن آنها به سمت مصرف گرایی سیاسی uninvolvement و عمل سیاسی.

همه از بالا قطاری از نئولیبرالی واقعیت طولانی تایید تایید شده و در حال حاضر دوباره ارائه شده به مردم آمریکا توسط امثال جو بایدن سیاسی خود را حامیان خود میلیاردر اربابان و شرکت های بزرگ رسانه ای که با هم این نام تجاری جدید تعریف کهنه و غیر انسانی سیستم در بسته بندی جدید ارائه صرف قطعات به شکل از اصلاحات و افزایشی کوتاه مدت تغییرات.

بایدن kowtows در خدمت به monied-منافع در هزینه افزایش ترمینال-سرعت تمام سه توپ مخرب barreling نسبت به موجودیت است.


ما اجازه بازگشت به بالاتر ویستا که از آن به این و یا هر گونه انتخابات است.

سیاست انتخاباتی ما نیست امید بزرگ است. به عنوان ذکر شده در بالا این دو حزب استبداد اجازه خواهد داد که عدالت واقعی به جریان از اراده مردم به سیاست های ما و در نتیجه به زندگی روزمره ما است. تا زمانی که بیشتر انسانی شکل برنامه ریزی-دولت وجود دارد که مردم یکدیگر را تنها امید.

محترم فعال هدی کاتبی به تازگی توضیح داده شده

“من اعتقاد ندارم انتخاباتی سیاست عرصه ای است که بسیار مورد نیاز سیستمیک تغییر اتفاق می افتد. اما وجود بیش از حد در معرض خطر در حال حاضر به چشم پوشی است. در حالی که هر نامزد حزب دموکرات یا پشتیبانی از سیاست — از جمله تحریم و جنگ و یا حتی مسلمان بان کی مون — که نابودی جوامع ما و سوق بیشتر به تنش نظامی برنی ساندرز همواره نزدیک به تنها صدای” عدالت هر دو در قالب دیپلماسی در سیاست خارجی و اجتماعی و ساختاری سیاست در اینجا در خانه به اصلاح ناامیدی ویرانی و ناامیدی از ما جنایی بی عدالتی.

هیچ انفرادی انسان و نه هر فردی سیاستمدار کاملا می تواند ضبط خواهد شد و نیازهای مردم است. هیچ نامزد خواهد بود و نجات دهنده ما. Saviorism belies تاریخ مردم مبارزه خود را در برابر حاکمان تا به حال. بشر پیشرفت است جعلی از طریق هزاران سال از جمعی فداکاری هر دو خونین و خشونت پرهیزی هر چند همیشه در مقیاس بزرگ هماهنگی دمویبرای دموی.

بنابراین ما دیگر حکومت با چماق زدن.

ما حکومت کردند.

و تا زمانی که ما همچنان برای آزادی ذهن ما در حالی که به طور همزمان جمع آوری با هم به سمت کمک متقابل و همبستگی ما پیشرفت را ادامه خواهد داد.

ما باید به جای انتخاب ما POTUS یا هر سیاستمدار از طریق یک ذهنیت از انتخاب دشمن ما انتخاب که ما می خواهیم برای مبارزه انتخاب خواهد شد که بیشتر دلسوز به ما و درخواست ما سازماندهی.

در این تلاش ما به رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت. قبل از جنگ جهانی دوم FDR ملاقات با افسانه ای سیاه فعال A. فیلیپ راندولف که خواستار FDR پایان دادن به فدرال اشتغال تبعیض علیه آمریکایی های سیاه و سفید. Randolph تهدید (برای اولین بار) “در ماه مارس در واشنگتن” و شروع به سازماندهی به عنوان چنین. در پاسخ به سازماندهی تنهایی, رئیس جمهور روزولت امضا فرمان اجرایی 8802 در 25 ژوئن 1941 برنده آمریکایی های سیاه و سفید مناسب برای کار در دولت فدرال است.

که کیفیت FDR را انعطاف پذیری و بریدن از باز بودن کیفیت است که ما باید priotize در انتخاب رئیس جمهور بعدی ما.

ما باید همواره به یاد بیاورید که ممکن است در جمعی ما-عمل و ناتوانی جنسی در ما عمل بمباران اتمی. ما اساسا باید renormalize مفهوم همبستگی و آن فضایی ایدئولوژیک و فرهنگی با حضور در زندگی ما است.

برای انحلال همبستگی در درون ما آغاز می شود نظر به سوی ما مسئولیت مشترک به غریبه ها و جامعه در بزرگ دقیقا به عنوان روشنگری فیلسوف دیوید هیوم بررسی به منظور درک کنند:

“به سهولت با که بسیاری از حکومت چند و ضمنی و تسلیم که با آن [عمومی] استعفا خود را از عواطف و احساسات به کسانی که از حاکمان خود است. هنگامی که ما درگذشته با چه وسیله ای این جای تعجب است که به اجرا درخواهد آمد ما باید پیدا کنید که به عنوان نیروی همیشه در کنار اداره فرمانداران باید چیزی برای حمایت از آنها, اما نظر. از این رو در نظر تنها است که دولت تاسیس شده است”.

چنین است ماهیت #NotMeUs. این paradigmatic تغییر اخلاق است که به سرعت در حال عادی pro-اجتماعی اصل-از-همبستگی و آن اصول کمک متقابل و فعال-نگرانی برای غریبه دور و نزدیک در داخلی و خارج از کشور آسیب پذیر و عادی مشابه و متفاوت زندانی و رایگان مستند نشده و شهروند هر بافته شده با هم با وجود, اما چون از ما انواع تفاوت ستم و امتیازات.

ما اما چند سال و یک سیاره برای نجات خودمان از این آستانه فروپاشی است. تنها تغییر عمده ای در میان ما را تسهیل خواهد کرد که نجات. و تنها یک نامزد برای ریاست جمهوری به مدت طولانی که موجب تغییر.

نام او برنی ساندرز.


 

از طریق چند رشته ای پس زمینه Ariän ال-طاهر پدید آمده است به عنوان یک نویسنده, جامعه, سازمان, عمومی, مدرس دانشگاه و دانشجوی پزشکی. توییتر: @areltah

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر