جهان با 24 دلار حداقل دستمزد

تا 1968, حداقل دستمزد نه تنها نگه داشته و همگام با تورم را در افزایش گام با رشد بهره وری. منطق ساده است; ما انتظار داریم که حقوق و دستمزد به طور کلی در افزایش گام با رشد بهره وری. برای کارگران در پایین برای به اشتراک گذاشتن در بهبود کلی در جامعه, استانداردهای زندگی, حداقل دستمزد نیز باید با افزایش بهره وری است.

تمایز بین تورم و بهره وری مهم است. اگر حداقل دستمزد افزایش می یابد و در مرحله با تورم ما به طور موثر اطمینان حاصل کرد که آن را اجازه می دهد حداقل دستمزد بگیران به خرید همان مقدار کالا و خدمات را از طریق زمان حفاظت از آنها در برابر قیمت های بالاتر. اما اگر آن را با افزایش بهره وری است که بدان معنی است که به عنوان کارگران قادر به تولید بیشتر کالا و خدمات در هر ساعت به طور متوسط حداقل دستمزد بگیران قادر خواهد بود به خرید بیشتر کالا و خدمات در طول زمان است.

در حالی که حداقل دستمزد ملی را افزایش تقریبا در مرحله با رشد بهره وری از زمان آغاز آن در سال 1938 تا سال 1968 در بیش از پنج دهه از آن زمان به بعد از آن است و نه حتی نگه داشته و همگام با تورم است. اگر حداقل دستمزد را افزایش گام با رشد بهره وری از سال 1968 این امر می تواند بیش از $24 ساعت امروز به عنوان نشان داده شده در شکل زیر کلیک کنید.

این محاسبه با استفاده از یک رشد بهره وری شکل است که اقتصاد گسترده است که بر اساس خالص خروجی و تنظیم برای تفاوت بین NDP ضریب تعدیل و شاخص قیمت مصرف کننده.

این ارزش با توجه به آنچه در جهان می خواهم که اگر در این مورد شدند. حداقل دستمزد $24 ساعت به آن معنا است که تمام وقت, تمام سال حداقل دستمزد کارگر خواهد بود درآمد $48,000 یک سال است. دو-حداقل-دستمزد درآمد زن و شوهر خواهد درآمد خانواده از $96,000 یک سال به اندازه کافی به آنها را در بالای quintile از زمان توزیع درآمد.

شایان ذکر است استاندارد مقابله با این استدلال که حداقل دستمزد باید همگام با رشد بهره وری. آن خواهد بود ادعا کرد که بهره وری, حداقل دستمزد کارگران نگه داشته است و با سرعت متوسط رشد بهره وری به طوری که آن را نمی خواهد عملی برای حداقل دستمزد کارگران برای به دست آوردن پرداخت افزایش می یابد که در مرحله با میانگین رشد بهره وری.

وجود دارد برخی از حقیقت در این ادعا تنها در سطح سطحی. به بهره وری هر فرد کارگر مصمم است نه تنها با مهارت های خود را و فناوری بلکه توسط نهادی و ساختار ما در محل قرار داده. در یک جهان بدون ثبت اختراع و کپی رایت انحصار مهارت های زیستی-تکنسین ها و طراحان نرم افزار خواهد بود به احتمال زیاد بسیار کمتر با ارزش تر از آنها هستند.

به طور مشابه, مهارت های کارشناسان در معاملات سهام و طراحی ابزارهای مالی پیچیده را بسیار کمتر از ارزش اگر ما تا به حال مالیات بر معاملات مالی در جای خود و با اجازه بانک های بزرگ به شکست زمانی که اشتباهات خود آنها را ورشکسته. و مهارت پزشکان و سایر پرداخت بسیار حرفه ای می توانست بسیار کمتر از ارزش اگر ما سیاست های تجاری بود که متعهد به معرض آنها را به رقابت های بین المللی عنوان شده است در مورد خودرو و کارگران نساجی.

کاهش پرداخت هزینه برای کسانی که در بالا افزایش دستمزد واقعی برای کسانی که در پایین و وسط. یک 15 دلار در ساعت دستمزد می رود بسیار بیشتر زمانی که همه در حال فروش مواد مخدر به عنوان کم هزینه جنریک ها در بخش مالی نیست مکیدن 2 درصد از تولید ناخالص داخلی ($230 میلیارد سال) از اقتصاد و پزشکان پرداخت می شود همان است که خود غربی همتایان اروپایی.

اگر بهره وری کمتر از کارگران ماهر نگه داشته است و با سرعت متوسط بهره وری این طراحی. آن بود نه تقصیر از این کارگران آن شد که تقصیر از کسانی که طراحی سیاست هایی که تا به حال اثر بی مهارت های خود را.

این برد یک نقطه نهایی: ما نمی توانیم تصور کنید که ما می توانیم فقط به منظور بالا بردن حداقل دستمزد به $24 ساعت بدون اختلالات جدی به اقتصاد که بسیاری از آنها را بد جلوه (یعنی بیکاری) برای کسانی که در پایین. در حالی که قطعا وجود دارد اتاق را برای افزایش حداقل دستمزد و بسیاری از کشورها انجام داده اند با هیچ تاثیر قابل اندازه گیری بر اشتغال وجود دارد واضح است که محدود به چه حد و با چه سرعتی ما می توانید بروید.

آن است که کاملا معقول و منطقی به یک هدف که در آن حداقل دستمزد بازگشت به جایی که از آن خواهد بود اگر آن را تا به حال دنبال رشد بهره وری بیش از پنجاه سال گذشته. اما ما باید به عقب بسیاری از تغییرات نهادی که شده اند در محل قرار داده و بیش از این دوره به دست آوردن وجود دارد. این است که مرتب کردن بر اساس سیاست های شرح داده شده در تقلب (رایگان است) در آمده است و یک مقدار دیگر داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de