متهم در استمفورد فروشگاه طلا و جواهر تراژدی طولانی خشونت آمیز سوابق

استمفورد — سه مرد متهم در مارس 28 سرقت به پایان رسید که با تیراندازی مرگ یک استمفورد طلا و جواهر صاحب فروشگاه به مدت طولانی و در برابر خشونت آمیز جنایی تاریخ با توجه به پرونده های حقوقی.

دو نفر از این سه نفر آزادی از زندان تنها یک سال پیش با توجه به دستگیری استشهاد ثبت در استمفورد مورد. یکی شده بود خدمت 25 سال-به-حبس ابد برای قتل در زمان آزادی خود را.

توماس Liberatore, رابرت Rallo و پل “تونی نرم افزار” Prosano ملاقات در نیویورک سیستم زندان که در آن هر یک در خدمت گسترده زمان, مقامات گفت.

هر متهم شده است با هابز عمل سرقت برای استمفورد جرم — که در طی آن مقامات می گویند مارکو جواهر صاحب علامت Vuono بود به ضرب گلوله در سر کشته شد. به اتهام حمل یک جمله حداکثر 20 سال است. مقامات گفته اند که آنها انتظار می رود به ایجاد هزینه های اضافی در این مورد.

Rallo, 56, از بروکلین دارای سابقه آشنایی حداقل به در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته محکومیت در سال 1980. در سال 1986 او به جرم درجه اول قتل نفس و در سال 1992 او محکوم به 25 سال به زندگی برای قتل است. او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در ایالت نیویورک در مارس 6, 2019, دستگیری استشهاد برای استمفورد مورد گفت.

Liberatore, 62, ذکر شده است به عنوان یک سفید دشت, n. y. ساکن در دادگاه فدرال مقالات, اما او یک استمفورد بومی و وستهیلل دبیرستان فارغ التحصیل, مقامات گفت. او محکوم شده است از چندین جنایات از جمله دزدی و رشوه دادن به یک شاهد در سال 1978 اقدام به درجه اول حمله در سال 1978 درجه دوم سرقت در سال 1981 و حمله به یک افسر پلیس در سال 1988.

او از زندان آزاد شد در آزادی مشروط در تاریخ 1 آوریل 2019. Liberatore شده بود خدمت 25 سال به زندگی در درجه اول حمله به شارژ استشهاد گفت.

در علاوه بر این به استمفورد جرم او در مواجهه با سرقت مسئول مارس 18 نگه دارید تا از بیرام زرگران در گرینویچ. در آن صورت مقامات می گویند Liberatore سوار به گرینویچ در یک هوندا سیویک به سرقت رفته از یک فروشنده در یانکرز. پلیس می گویند او برگزار شد یک کارمند در زور اسلحه در گرینویچ فروشگاه طلا و جواهر و شکست یک مورد صفحه نمایش قبل از ساخت با آیتم های مختلف.

Libertore همچنین نیز در مواجهه با اتهامات در ایالت نیویورک برای اولین بار-درجه تشدید حمله مربوط به دیگری اتهام حمله به یک افسر پلیس بازداشت استشهاد در استمفورد مورد گفت.

“این سه متهم ادعا را مرتکب بی پروایی نشان دادن خشونت و سرقت که در سمت چپ یک قربانی بی گناه مرده” گفت: آمریکا وکیل جان دورهام گفت: زمانی که اعلام استمفورد دستگیری این هفته است.

متهمان بازداشت شده اید در نیویورک در دولت آزادی مشروط نقض اتهامات عنوان شده علیه. وکلای نشده است به آنها اختصاص داده, مقامات گفت. این حکم بازداشت صادر شده در سرقت اتهامات تسلیم شده اند به عنوان detainers.

“اف بی آی استمفورد پلیس گرینویچ پلیس و دیگر ما اجرای قانون و همکاران انجام داده اند فوق العاده ای تحقیق که منجر به راه حلي از این سه نفر قبل از آنها می تواند انتقام هرگونه ویران گفت:” دورهام.

Prosano, 59, همچنین از بروکلین و, که مقامات این باور بود که راننده در استمفورد جرم نیز دارای سابقه جنایی طولانی است که شامل اسلحه گرم مربوط به اعتقادات و باورها و اعتقادات برای بزرگ larceny, larceny و جعل. او مجرم درجه اول سرقت مسلحانه و درجه اول و دزدی و آدم ربایی و حبس غیر قانونی در سال 1997 منتشر شد در آزادی مشروط در ماه اوت سال 2017.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>