فعالان فروشگاه نزدیک به 600 ویدئوها از خشونت پلیس علیه معترضان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تحسین آمریکا افسران پلیس به عنوان “بزرگ مردم” که “اجازه داده شده است با ما در صلح زندگی می کنند,” ستایش است که کاملا تقابل با تجربه مستقیم از معترضان و روزنامه نگاران بر روی زمین که در روزهای اخیر شاهد—و در بسیاری از موارد بر روی ویدئو دستگیر—پلیس ضرب و شتم و پاره کشتار با گاز تظاهرات مسالمت آمیز در خیابان ها خواستار عدالت برای قتل جرج فلوید.

“آنها به انجام یک کار فوق العاده,” مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها تشویق پلیس به استفاده از نیروی بیش از حد طی یک میزگرد گفت: با اجرای قانون مقامات در کاخ سفید است. “وجود خواهد داشت defunding. وجود دارد نمی توان از بین بردن ما ، وجود دارد و نمی شود هر گونه انحلال پلیس ما. ما پلیس اجازه داده شده است با ما در صلح زندگی می کنند.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن شرح افسران پلیس به عنوان حافظ صلح می آید به عنوان فعالان در فرایند تدوین آنلاین گسترده از فیلم ها و تصاویر مستند اجرای قانون خشونت علیه تظاهرکنندگان در سراسر کشور خشونت است که گالوانیزه تلاش برای تغییر اساسی پلیس در آمریکا—از جمله انحلال کل ادارات پلیس.

وکیل T. گرگ Doucette و ریاضیدان Jason Miller تیمی برای ایجاد صفحه گسترده گوگل—که همانطور که از نوشتن این نزدیک به 600 مطالب—پس از تلاش برای تدوین فیلم خشونت پلیس در توییتر ثابت دشوار است با توجه به حجم گسترده از فیلم هایی که در گردش اند و در سراسر رسانه های اجتماعی در سراسر کشور قیام بیش از فلوید را کشتن.

در ادامه مطلب رویاهای مشترک.

چک کردن فروشگاه آنلاین در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>