بازیگر Kelly Preston, John Travolta, سکس درگذشت 57

Kelly Preston بازیگر و همسر جان تراولتا درگذشت در سن 57.

تراولتا posted on Instagram: “همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان است. او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری.”

زن و شوهر ازدواج کرده بود برای نزدیک به 29 سال است. پرستون حرفه ای شامل نقش در, دوقلو, From Dusk Till Dawn جری مگوایر و گربه در کلاه.

او همچنین همکاری با شوهرش در میدان جنگ زمین و Gotti.

در پست خود تراولتا تشکر سلامت کارگران بود که پس از نگاه همسرش “را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از دوستان و عزیزان که در کنار او”.

“من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد. تمام عشق من, JT”.

زن و شوهر پسر Jett تراولتا درگذشت در سن 16 سالگی در ژانویه 2009 از تشنج در طول تعطیلات خانواده در باهاما.

آنها دو فرزند دیگر Ella Bleu و بنیامین.

دخترش نوشت: در Instagram: “من هرگز ملاقات کرد کسی که شجاع و قوی زیبا و دوست داشتنی به شما.”

یک خانواده نماینده به مجله مردم گفت که او می خواست به نگه داشتن او را تشخیص سرطان خصوصی.

“او تا به حال شده است تحت درمان های پزشکی برای برخی از زمان پشتیبانی نزدیک ترین دوستان و خانواده” خانواده هرزه می گوید.

“او روشن و زیبا و دوست داشتنی روح که مراقبت عمیقا در مورد دیگران و آورده است که زندگی به همه چیز او را لمس کرد. خانواده او می پرسد برای درک خود را از نیاز خود را برای حفظ حریم خصوصی در این زمان است.”

متولد کلی Kamalelehua اسمیت در هونولولو او تغییر نام خود را به کلی پرستون قبل از تامین امنیت او اولین نقش در فیلم در سال 1985 romcom فساد پس از آن به نظر می رسد در یکی دیگر از نوجوان, کمدی, راز ستاینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de