مرگ سه پناهندگان افغان در یک آتش سوزی خودرو در ایران باعث شده است ابراز خشم نسبت به پلیس وجود دارد و پس از آن پدید آمده فروغ زمانی آغاز شد که ماموران به ضرب گلوله در خودرو.

یکی دیگر از چهار مجروح شدند از جمله یک پسر دیده می شود التماس “من به برخی از آب من سوختن” در تصویری از این حادثه.

تقاضای خود را در حال حاضر یک هشتگ مورد استفاده توسط افغانها برای بیان خشم خود را آنلاین.

می آید یک ماه پس از عربستان به اتهام شکنجه و کشته شدن یک گروه از افغانستان.

مقامات افغان گفت: 45 کارگران مهاجر کشته شدند که ماموران مرزی در زور اسلحه آنها را مجبور به رودخانه است. ایران با رد این اتهامات است.

چه اتفاقی افتاد به ماشین ؟

معاون استاندار مرکزی ایران و استان یزد, احمد Tarahomi گفت: رسانه های محلی که افسران پلیس مشکوک و خودرو حامل مواد مخدر و مهاجران مستند نشده.

زمانی که خودرو موفق به توقف در یک ایست بازرسی در آنها آتش گشود, او گفت:. پس از آن لاستیک ضربه شد خودرو ادامه داد: به درایو بر روی آن رینگ چرخ باعث جرقه آغاز شده است که آتش Mr Tarahomi اضافه شده است.

یک ویدیو گرافیک در گردش آنلاین را نشان می دهد تا حدی سوخته پسر با لباس پاره در کنار یک جاده التماس برای آب.

وزارت امور خارجه تایید کرده است تصویری واقعی است.

چه واکنش بوده است ؟

یک هیأت افغانی بود که به ایران فرستاده شده برای حمایت از قربانیان و بررسی این حادثه, Abdul Karim Liwal, افغانستان, سفیر تهران گفت: سی و چهار.

وجود دارد موجی از خشم و انزجار آنلاین پس از فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی اضافه کردن به مدت طولانی خشم در مورد اتهام بدرفتاری با افغانها در ایران.

حدود سه میلیون افغان از جمله پناهندگان و مهاجران – زندگی در ایران.

“ایران حق ندارد برای کشتن افغان آنها می توانید مهر خود را به مرز اخراج افغان ها اما نه کشتن آنها” علی نوری یک وکیل و فعال حقوق گفت: در Facebook به گفته خبرگزاری رویترز.

برخی از افغان ها ساخته شده در مقایسه با خشونت پلیس در ایالات متحده است که باعث تظاهرات در روز های اخیر.

“یک پسر فریاد می زند برای یک قطره آب, اما هیچ کس به او می دهد. او سوخته است. است که در آن بشریت ؟ #شرم آور ایم” جاوید احمد قائم افغانستان سفیر چین است.

“افغان ها سوخته به مرگ و پرتاب آب توسط رژیم ایران است. وجود ده ها افغان #GeorgeFloyd هر هفته در ایران. نقض حقوق بشر توسط رژیم ایران بسیار نگران کننده ایم” حامد Hatsaandh که توصیف خود را به عنوان یک فعال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de