سازمان بسیج برای جلوگیری از coronavirus گسترش از طریق استمفورد جمعیت بی خانمان

استمفورد — طرفداران استمفورد بی خانمان جامعه می گویند که آنها در حال کار برای حفظ coronavirus از طریق جمعیت است.

خاص تلاش ساخته شده است برای محافظت از کسانی که در گروه های آسیب پذیر به این بیماری است. هفته 14 از 80 نفر در سنین 60 سال به ماندن در اقیانوس آرام خانه پناهگاه منتقل شدند به هتل گفت: مدیر اجرایی رافائل بت پرست جونیور

روز جمعه یکی دیگر از هفت با شرایط پزشکی مانند دیابت و سرطان و فشار خون بالا و سیستم ایمنی بدن نیز منتقل شد به اتاق های هتل ها.

“این یک پیشگیرانه اندازه گیری برای محافظت از آنها را,” او گفت:.

داود غنی, مدیر اجرایی, برای, حمایت, مسکن کار می کند, یک سازمان غیر انتفاعی چتر گروه که نظارت پناهگاه بی خانمان ها و برنامه های در Fairfield County گفت: برنامه هایی که ساخته شده برای حرکت بین 50 و 75 درصد از بی خانمان ها را از پناهگاه ها و به اتاق های هتل ها در هفته آینده یا بیشتر. او گفت: دولت در مذاکرات برای اجاره حدود 400 تخت در 200 اتاق در غرب کانکتیکات در مورد 265 از آن تخت را می توان با توجه به Fairfield County بی خانمان.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که فشار در پناهگاه ها و دریافت به عنوان بسیاری از مردم به بیرون از پناهگاه به عنوان ما می توانیم و به اتاق هتل” غنی گفت. “اما ما نمی باید از این منابع برای خالی کردن تمام پناهگاه است.”

خیریه کاتولیک است که در حال حاضر در آوردن ناهار به سرپناه در اقیانوس آرام خیابان در ظهر کاهش نیاز برای مشتریان به بیش از رفتن به عهد جدید خانه و آشپزخانه سوپ در ریچموند هیل خیابان به خوردن. مشتریان نیز در حال غذا خوردن در چند شیفت به منظور حفظ فاصله بین آنها بت پرست گفت. و در حالی که داوطلبان استفاده می شود برای خدمت به مردم و کارکنان و مهمانان در حال حاضر در تبادل برای کمک به.

تا کنون هیچ یک از 550 نفر است که این شهر را از بی خانمان سازمان Inspirica و اقیانوس آرام در خانه تعداد به عنوان مشتریان را به نظر می رسد این ویروس در — هر چند هیچ یک آزمایش شده اند. اگر و هنگامی که کسی در قرارداد coronavirus بت پرست گفت: این سازمان با استمفورد بیمارستان و استمفورد وزارت بهداشت برای اطمینان از آنها را به درستی قرار داده شده نمی رفت و برگشت به پناهگاه.

اقیانوس آرام در خانه است یکی دیگر از 120 مهمان در 10 چند خانه اطراف استمفورد. بت پرست گفت: caseworkers در حال بررسی بر روی آنها در حالی که به دنبال فاصله دستورالعمل. هر خانه خانه های دو تا پنج خانواده.

“ما همچنین به آنها می گوید چه کاری انجام دهید اگر آنها به خوبی احساس نمی شود و ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به آنها را امن نگه دارید,” او گفت:.

نه سازمان دیده است یک چشم انداز مثبت در بی خانمانی با توجه به همه گیر در این مرحله گفت: بت پرست و Inspirica رئیس بروس هلر.

هلر گفت: Inspirica را 350 مشتریان تحصیل کرده اند در مورد حفاظت از خود را از طریق شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, اغلب مواد ضد عفونی کننده سطوح و سایر روش های اساسی.

“وجود دارد یک پروتکل جدید که در آن همه گرفتن سلامت غربالگری. اگر کسی احساس هر گونه علائم آنها نیاز به دیدن یک پزشک” هلر گفت. “این چیزی است که ما قبل از انجام.” چون Inspirica مشتریان در مجاورت نزدیک به یکدیگر و بسیاری از آنها در ظریف پزشکی متحده آنها شروع به نمایش فیلم در پایان ماه فوریه یا اوایل ماه مارس, او گفت:.

“ما لازم نیست که یک مورد نشده است. ما در حال نگه داشتن نفس ما. چرا که ما بسیار شکننده جمعیت ما در حال آماده سازی برای قرنطینه و یا جداسازی و تقسیم کردن که در آن هر کس می خواهد, قرار دارد,” هلر گفت. این سازمان تعیین کرده است تا فضاهای جداگانه برای مشتریان که نیاز به خود منزوی و دیگری برای قرنطینه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر