اتهام همدست جنیفر Dulos مورد به نظر می رسد در دادگاه

استمفورد — وکیل متهم در جنیفر Dulos مورد ظاهر خواهد شد در دادگاه روز شنبه.

کنت داگلاس Mawhinney, 54 نیز محکوم شده است در $2 میلیون باند پس از دستگیری او در زور اسلحه در ژانویه. 7 برای او به اتهام ارتباط با پرونده ناپدید شدن و مظنون به قتل از جنیفر Dulos گذشته ممکن است.

Mawhinney در نظر گرفته شد از Fotis Dulos و به نمایندگی از او در 2.5 میلیون شکایت ثبت شده توسط جنیفر Dulos’ مادر, گلوریا Farber.

این خواهد بود Mawhinney اولین حضور در دادگاه از او arraigned ماه گذشته در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل.

زمانی که او در دادگاه هفته گذشته برای تجاوز جنسی و نقض محافظ سفارش اتهامات در ارتباط با اتهام حوادث مربوط به خود را جدا همسر یک قاضی گفت: یک معامله می تواند در آن صورت انتظار “بحث” در جنیفر Dulos قتل.

در Mawhinney ژوئن حکم بازداشت پلیس گفت: همسرم معتقد Fotis Dulos مشغول به کار بود با شوهرش “به خلاص شدن از شر او.”

“او اظهار داشت که او بر این باور است که Mawhinney می خواستم او را مرده” به پلیس گفت: در حکم بازداشت.

Mawhinney است که متهم به توطئه برای ارتکاب قتل در جنیفر Dulos مورد تلاش برای فراهم کردن بهانه برای Fotis Dulos در صبح روز حادثه و نیز در ارتباط به آنچه که شاهد به عنوان یک “انسان قبر” در شرق گرانبی gun club با توجه به حکم بازداشت.

با توجه به حکم Mawhinney تلفن پینگ کردن یک برج در نزدیکی Windsor, Rod & Gun Club حدود 11 p. m. on May 31 — ساعت پلیس پس از بازدید Fotis Dulos’ فارمینگتون خانه و انجام شدید جستجو در هارتفورد که در آن آنها می گویند پوشاک و سایر اقلام مورد یافت شد در سطل زباله حاوی جنیفر Dulos’ خون.

بعد Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis دستگیر شدند دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

پس Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از یک خودکشی ظاهری پویا دادستان پرونده تغییر تمرکز به Mawhinney و Troconis که التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب قتل در اوایل این ماه. Mawhinney وارد نکرده است درخواست.

Mawhinney در نظر گرفته شد پرواز خطر پس از او تلاش برای جلوگیری از دستگیر شدن و در نهایت به زندان گرفته شده در زور اسلحه در تولند.

پس از دستگیری او Mawhinney از دست حضانت فرزندان خود را از ازدواج قبلی او با مجوز و عمل به قانون به حالت تعلیق زیرا او قادر به خدمت به مشتریان خود را در حالی که زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر