آمازون سویا و صادرات گوشت گاو ‘مرتبط با جنگل زدایی’

تا به یک پنجم از برزیل سویا-صادرات به اتحادیه اروپا ممکن است “آلوده” توسط غیر قانونی زدایی یک مطالعه نشان داده است.

محققان با استفاده آزادانه در دسترس نقشه ها و داده ها برای شناسایی خاص مزارع و مزارع پاکسازی جنگل ها برای تولید سویا و گوشت گاو به مقصد اروپا است.

آنها یافت 2 ٪ از خواص بودند مسئول 62% غیر قانونی زدایی.

این “بد سیب” باید جهانی پیامدهای زیست محیطی آنها گفت.

پروفسور Raoni Rajão از Universidade Federal de Minas Gerais در برزيل گفت: آن بود تا به این کشور با رهبران سیاسی و اقتصادی برای ریشه کن کردن “بد سیب در سویا و گوشت گاو بخش”.

“برزیل به اطلاعات آن نیاز به اقدامات سریع و قاطع علیه این حکومت شکن برای اطمینان حاصل شود که صادرات آن در حال نابودی جنگل ها-رایگان,” او گفت:.

چه این مطالعه نشان می دهد ؟

گزارش از غیر دولتی سازمانها و روزنامه نگاری تحقیقات قبلا نشان داد موارد سویا و گوشت گاو در حال تولید در مناطق جنگل زدایی و صادر می شود.

اما این مطالعه برای اولین بار به پیوند ملک-سطح غیر قانونی زدایی با صادرات داده ها.

این پژوهش در مجله علوم منتشر شد نشان داد که 2 درصد از خواص در جنگل های بارانی آمازون و Cerrado مراتع مسئول 62 درصد از همه به طور بالقوه غیر قانونی زدایی.

تقریبا 20 درصد از صادرات سویا و حداقل 17 درصد از گوشت گاو-صادرات به اتحادیه اروپا ممکن است “آلوده غیر قانونی زدایی” محققان گفتند.

با توجه به تجزیه و تحلیل خود را دو میلیون تن سویا رشد بر خواص غیر قانونی زدایی ممکن رسیده بازارهای اتحادیه اروپا سالانه در طول دوره تحلیل 500,000 آمد که از آمازون.

به عنوان سویا تغذیه عمدتا به دام مشتریان نمی تواند مطمئن باشد که آیا گوشت آنها خرید “جنگل زدایی-رایگان”.

دانکن Brack از چتم هاوس اتاق فکر گفت: مطالعه تقویت استدلال برای اقدامات دولت برای پایان دادن به مصرف کنندگان در بریتانیا’ سهم به جنگل زدایی مانند یک علت سعی و کوشش و یا وظیفه مراقبت از تعهد در شرکت واردات محصولاتی مانند گوشت گاو یا سویا.

آنچه که مقیاس این مشکل ؟

یک گزارش اخیر یافت می شود اکثر سویا (65%) می آید و از کشورهایی با نرخ جنگل زدایی. زمین مورد نیاز در خارج از کشور برای دیدار با انگلستان سالانه تقاضا برای سویا بین 2016 و 2018 برابر به یک منطقه نزدیک به اندازه ولز با توجه به گروه های زیست محیطی WWF و RSPB.

“بدون دانستن آن ما در حال خوردن گوشت و محصولات لبنی از حیوانات تغذیه در سویا رشد در deforested زمین در برزیل گفت:” مایک Barrett, مدیر اجرایی, علوم, و, حفاظت, در, WWF UK.

“ما نیاز به توقف واردات تخریب زیستگاه.”

در 2019, مساحت اولیه جنگل به اندازه یک زمین فوتبال از دست داده بود و هر شش ثانیه در سراسر جهان, با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه مریلند آمریکا.

برزیل برای اختصاص یک سوم از آن خود بدترین دست دادن در 13 سال جدا از خوشه در سال 2016 و 2017 از آتش سوزی.

دنبال هلن در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de