آمریکایی در ایران برگزار شد پس از 2018 فرید در راه خانه اش مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید

واشنگتن (العالم) – یک نیروی دریایی ایالات متحده جانباز زندانی در ایران پس از سال 2018 آزاد شد در روز پنج شنبه بود و در راه خود را به خانه خود و خانواده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نمونه نادر از همکاری بین archenemies.

فایل عکس: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بیانیه ای در جریان اعتراضات بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 1 سال 2020 است. رویترز/تام برنر/فایل عکس

یک سخنگوی کاخ سفید گفت: Michael سفید انتشار ممکن است منجر به باز شدن در غیر این صورت عمیقا تلخ رابطه بین ایران و ایالات متحده است.

سفید منتشر شده بود از یک زندان ایران در اواسط ماه مارس در پزشکی کردند اما تا به حال برگزار شده است در ایران تحت سوئیس بازداشت کرده است. سوئیس به نظر می رسد پس از منافع ایالات متحده با تهران به این دلیل که ایالات متحده و ایران فاقد روابط دیپلماتیک.

“من به مبارک اعلام کرد که نیروی دریایی, کهنه سرباز, Michael سفید که بازداشت شده توسط ایران برای 683 روز در سوئیس هواپیما که فقط سمت چپ ایرانی در حریم هوایی. ما انتظار داریم او را به خانه با خانواده اش در آمریکا بسیار به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر.

یک فرد آشنا با این موضوع صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: آزادی به دنبال چندین ماه از بحث و گفتگو با ایران است.

ایالات متحده فرستاده ویژه برایان قلاب پرواز کرده بود به زوریخ با یک دکتر برای دیدار با سفید, یک مقام آمریکایی گفت. وزارت امور خارجه ندارد اظهار نظر در مورد این موضوع اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo برنامه ریزی شده است به اخبار جلسه بعد در روز پنج شنبه که در طی آن او است و انتظار می رود به بحث در مورد سفید.

سفید انتشار نادر نقطه روشن در غیر این صورت عمیقا چیز ساییده رابطه بین ایالات متحده و ایران که رشد بیشتر خصمانه نسبت به یکدیگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

پرسید که آیا سفید را انتشار می تواند باز از نظر ایالات متحده-روابط ایران و سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: Fox News Channel “امیدوارم ، رئیس جمهور ساخته شده است باور نکردنی روابط با رهبران سراسر جهان.”

ایالات متحده-روابط ایران شده است تلخ پس از انقلاب اسلامی سرنگون آمریکا-حمایت شاه ایران در سال 1979 و در طلیعه دوران حکومت مذهبی. تنش هایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده 2015 ایران در سال 2018 و reimposed تحریم های ایالات متحده که فلج اقتصاد کشور است.

روابط رو به وخامت گذاشت و پس از یک Jan. 3 امریکا در عراق به کشته شدن قاسم سلیمانی قدرتمند ایران نخبگان سپاه قدس.

هر دو ایالات متحده و ایران باید خواستار آزادی زندانیان با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. ایران یکی از بدترین آمار در کشورهای شرق میانه, در حالی که ایالات متحده گزارش کرده است که بیشترین تعداد مرگ و میر و عفونت در جهان از ویروس.

“من پسر مایکل شده است به گروگان گرفته شده در ایران توسط سپاه پاسداران و با من زندگی یک کابوس” مادرش جوآن سفید در بیانیه ای گفت: اعلام خبر آزادی خود را. “من خوش شانس است که اعلام کابوس است,” او گفت:. سپاه مخفف برای ایران قدرتمند سپاه.

سفید را انتشار می آید دو روز پس از ایالات متحده اخراج سیروس عسگری, یک استاد ایرانی زندانی در آمریکا با وجود اینکه متهم به اتهام سرقت اسرار تجاری. رسانه های ایران گزارش ورود او در روز چهارشنبه.

هر دو وزارت امور خارجه ایالات متحده و مقامات ایرانی بارها و بارها رد کرده است که عسگری بخشی از یک مبادله با سفید و یا هر کس دیگری و گفت: در مورد او جدا شد.

در ماه دسامبر گذشته واشنگتن و تهران مشغول به کار در یک زندانی ارز است که در آن ایران آزاد شهروند ایالات متحده Xiyue وانگ که تا به حال برگزار شده است به مدت سه سال به اتهام جاسوسی و ایالات متحده آزاد ایران مسعود سلیمانی که در مواجهه با اتهام نقض تحریم های ایالات متحده در ایران است.

گزارش Humeyra Pamuk; گزارش های اضافی توسط مت Spetalnick جاناتان Landay, تیم Ahmann دیوید Brunnstrom; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر