گردشگران آمریکایی در حال ممنوع از باهاما به عنوان coronavirus موارد سنبله

یکی از چند کشور به ایالات متحده خوش آمدید گردشگران است تغییر ذهن خود را با استناد به افزایش عفونت اعداد.

باهاما را نزدیک مرزهای خود را به بسیاری از بازدید کنندگان از ایالات متحده شروع چهارشنبه نخست وزیر هوبرت Minnis روز یکشنبه گفت. در حالی که پروازهای تجاری از کشور کانادا, بریتانیا و اتحادیه اروپا هنوز هم مجاز به زمین تمام بازدید کنندگان باید اثبات که آنها آزمایش منفی برای coronavirus در یک آزمایشگاه معتبر در 10 روز گذشته. دیگر پروازهای بین المللی ممنوع خواهد شد.

“متاسفانه وضعیت در اینجا در خانه در حال حاضر بدتر از ما شروع بازگشایی داخلی ما اقتصاد” Minnis گفت. “از آن رو به وخامت گذاشته است در یک نرخ نمایی از آنجایی که ما دوباره باز ما مرزهای بین المللی.”

باهاما گزارش شده 49 جدید covid-19 موارد پس از باز کردن مرزهای خود به مسافران خارجی در جولای 1, Minnis گفت. که به مقدار نزدیک به یک سوم از کل عفونت های شناسایی شده در کشور پس از همه گیر آغاز شد. بسیاری از جدید موارد یافت شده در جزیره گرند باهاما رفت و آمد مکرر مردمی مقصد.

هشدار که یک خطر وجود دارد کارائیب ملت را به بیمارستان تبدیل شدن به “تاخت و تاز کردن” Minnis گفت که آن زمان برای “اقدام قاطع.” او اعلام کرد که کامل خاموش از سواحل پارک ها و داخل سالن ناهار خوری در Grand Bahama و همچنین ساحل تعطیلی در چندین جزایر دیگر. یک شب مقررات منع رفت و آمد را نیز به اثر را برای Grand Bahama سه شنبه شب ،

ممنوعیت سفر امر به قایق حامل مسافران تجاری مانند کشتی است که به طور معمول اجرا از سخت ضربه جنوب فلوریدا به باهاما. اما آن را شامل معافیت برای قایق بادبانی خصوصی و لذت هنر و صنعت Minnis گفت. هواپیمای شخصی نیز اجازه داده می شود به زمین در این جزیره است.

در این بیانیه از وزارت اشاره کرد که در حالی که Bahamasair را متوقف خواهد کرد و خروجی پروازها به مقصد آمریکا بلافاصله “خروجی پروازهای مجاز خواهد بود به جای هر بازدید کنندگان فعلی برنامه ریزی برای بازگشت به ایالات متحده آمریکا پس از چهار شنبه, جولای 22.”

ادامه مطلب:

دلتا نیاز maskless مسافران به انجام غربالگری و یا “تجدید نظر در سفر’

عکس | نگاه کردن به درون در پارک دیزنی reopenings در سراسر جهان

Airbnb می توانید زنده ماندن این بیماری همه گیر. اما می Airbnb میزبان?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de