Tearfund دریافت $500K از UBS Optimus بنیاد برای حمایت از coronavirus پاسخ تلاش

استمفورد — به کمک Tearfund’ پاسخ به COVID-19 گیر UBS Optimus بنیاد اهدا بیش از 500 ، 000 دلار برای حمایت از استمفورد مبتنی بر سازمان است.

بودجه کمک خواهد کرد که اطمینان از سلامت کارگران مبارزه با شیوع این بیماری در ایالات متحده و در سراسر جهان باید از تجهیزات حفاظت فردی و آموزش های لازم برای سالم ماندن و ادامه خدمت به بیماران Tearfund در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این UBS Optimus بنیاد را مطابقت 20 درصد از کمک های مالی که مشتریان و کارکنان را به Tearfund مستقر در 88 Hamilton Ave.

بیش از 549,000 مردم آلوده شده است جدید کروناویروس در سطح جهان و بیش از 24 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع.

“ما نگرانی بالا در حال حاضر ظرفیت زیر منابع نظام سلامت از جمله کسانی که در ایالات متحده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر” گفت: Tearfund معاون رئیس جمهور از برنامه های اضطراری کیت Dischino. “این کمک مالی را به طور مستقیم پشتیبانی Tearfund’ پاسخ تلاش و ارائه سلامت کارگران با ابزار آنها نیاز به محافظت از خود و مراقبت از بیماران است.”

به تاریخ Tearfund حمل بیش از شش تن از دنده محافظ, ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر انتقادی لوازم مورد نیاز به لبنان و شریک امکانات بهداشتی در نقاط داغ در سراسر ایالات متحده است. محموله ارسال شده است را به رایگان و درمانگاه خیریه و سازمان های غیر انتفاعی در خدمت کم درآمد ساکن در کالیفرنیا و نیویورک تگزاس واشنگتن و ایالت کانکتیکات است. اضافی داخلی و بین المللی حمل و نقل در حال برنامه ریزی برای آینده ای نزدیک است.

علاوه بر این Tearfund ادامه دارد به مراقبت از بیماران در کلینیک مراقبت های اولیه در کلمبیا و السالوادور و ایالات متحده و ارجاع بیماران مشکوک به COVID-19 عفونت برای تست غیر انتفاعی گفت. Tearfund نیز آموزش بهداشت در پیشگیری از عفونت و کنترل سلامت روحی و روانی و روانی-اجتماعی حمایت و آمادگی و به اشتراک گذاری منابع آموزشی با شریک امکانات مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده و در سراسر جهان است. در صورت نیاز Tearfund آماده است به بسیج کادر پزشکی به ارائه افزایش پشتیبانی از ضعف امکانات بهداشتی است.

“در میان coronavirus شیوع این UBS Optimus بنیاد برای حمایت از Tearfund پاسخ اضطراری تلاش. در هر بحران ما آن را یک اولویت برای ارائه اولیه بهداشتی و خدمات رفاهی به آسیب پذیر ترین” گفت: Phyllis Kurlander Costanza سر از UBS در جامعه و مدیر عامل شرکت UBS Optimus پایه و اساس است. “Tearfund بارها نشان داده توانایی خود را برای حمایت از جوامع در زمان بحران و ما می دانیم که از طریق این تلاش است که جوامع بسیاری نهفته را دریافت فوری منابع و پشتیبانی آنها نیاز دارند.”

Tearfund دارای سابقه ای طولانی در پاسخ به شیوع بیماری های عفونی از جمله وبا و ابولا دانگ و Zika شیوع است. سازمان های حرفه ای امداد کارگران آماده به پاسخ به بلایای طبیعی در یک لحظه متوجه و سهام اورژانس پزشکی و لوازم در انبار در ایالات متحده و اروپا و هند است که می توان به سرعت در زمان بحران.

Tearfund در پاسخ به حدود 30 بلایای طبیعی و انسانی بحران در سراسر جهان هر سال برقرار دراز مدت پروژه های بهبود به ارمغان می آورد و آمادگی در برابر برنامه های آسیب پذیر جوامع است. از زمان تاسیس آن بیش از 40 سال پیش Tearfund ارائه شده بیش از 18 میلیارد دلار در کمک به 164 کشور جهان از جمله ایالات متحده است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>