Tearfund می فرستد coronavirus منابع به آمریکایی های بومی جوامع

استمفورد — برای کمک به جامعه بومی آمریکا است و آمار به خصوص سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس استمفورد مبتنی بر Tearfund حمل 20 تن از تجهیزات حفاظت شخصی, عفونت, کنترل لوازم و محصولات بهداشتی به هوپی قبیله و ملت ناواهو.

سلامت-متمرکز امداد و سازمان توسعه فرستاده 99,000 ماسک 6,300 ظروف ضد عفونی کننده دست و هزاران نفر از دیگر انتقادی لوازم مورد نیاز برای حمایت از خط مقدم سلامت کارگران و کارکنان است که در پناهگاه و غذا pantries در آریزونا و نوادا و نیومکزیکو خدمت بومی آمریکا جمعیت.

در ماه مه ملت ناواهو پیشی گرفتن از نیویورک و نیوجرسی برای بالاترین سرانه COVID-19 عفونت رای دادن در کشور است.

“آمریکایی های بومی جوامع شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 گفت:” کیت Dischino, Tearfund معاون رئیس جمهور از برنامه های اضطراری. “در پاسخ به نیازهای فوری در اکثر جوامع آسیب دیده ضروری است برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.”

مورد فقره افزایش یافته است در بیش از 20 کشور بیش از گذشته 14 روز از جمله آریزونا و نوادا. آریزونا یکی از بالاترین تعداد بیماران بستری در کشور با 1,992 بیماران از یکشنبه.

“ما بسیار سپاسگزار برای Tearfund برای رسیدن به قبیله هوپی به ارائه PPE بهداشتی محصولات و لوازم برای ما اولین پاسخ دهندگان و روستا اعضای” هوپی قبیله ای رئیس تیم Nuvangyaoma گفت. “من می توانید تصور کنید که ما هوپی-Tewa اعضای جامعه پیدا کردن برخی از راحتی با این کمک مالی از این نوع منابع در تقاضای بالا هستند و به راحتی در دسترس نیست.

“ما قدردانی خود را از حمایت بی دریغ و ایمان خود را از تلاش های صادقانه برای کمک به محافظت از ما هوپی-Tewa مردم است. ما با کمال میل در آغوش مثبت برای حمایت از قبیله هوپی” او گفت:. “کلاه ما به Tearfund و کارکنان کلیدی برای تسهیل کمک به ما در مبارزه با COVID-19.”

اورژانس محموله های ساخته شده امکان تشکر در بخشی به سخاوت از 11 ساعت, پروژه, اعطای-ساخت بازوی اشمیت بنیاد خانواده. علاوه بر این بسیاری از شرکت های اهدا شده محصولات برای محموله های اضطراری از جمله Clorox کلگیت-پالمولیو, Henkel, Johnson & Johnson, Procter & Gamble شرکت سانوفی و Welmed.

Tearfund حمایت هوپی و نوجو جوامع به طور مستقیم و همچنین از طریق همکاری با موسسات خیریه کاتولیک و نجات ، Tearfund همچنین مشورت با کشورهای توسعه موسسه و جدید مکزیک هند وزارت امور برای درک نیازهای منحصر به فرد از جوامع قبیله ای.

قبل از COVID-19 گیر آمریکایی های بومی در حال حاضر نرخ بالاتر از عفونی شدت بيماری و مرگ از هر جمعیت در ایالات متحده با توجه به Johns Hopkins Center for American Indian سلامت. بدتر شدن وضعیت آب تمیز مناسب برای شستن دست ها در دسترس نیست در همه جوامع قبیله ای. مسکن گرایش به multigenerational و بنابراین به سر می برند, ایجاد, اجتماعی, فاصله چالش است.

بومی آمریکا جمعیت نیز در معرض خطر بسیار بالاتر برای عوارض ناشی از COVID-19 به عنوان بسیاری از بزرگسالان از دیابت رنج می برند و بیماری های قلبی و دیگر شرایط مزمن.

“نود درصد از مردم ما در خدمت هستند و بومیان آمریکا و بیشتر زیر خط فقر زندگی میکنند” گفت: Vicki, Trujillo, مدیر اجرایی خیریه کاتولیک در گالوپ, N. M. “این کمک مالی از Tearfund کمک خواهد کرد که خانواده هایی که دسترسی به نیازهای اولیه از جمله آب و برق در خانه های خود.”

“بزرگ دل جامعه شرکای مهم در کمک به ما آسیب پذیر ترین همسایه ها داد.” سرهنگ کلی Pontsler فرمانده سپاه رستگاری را در غرب بدست آورد. “عشق مهربان است و سخاوت از Tearfund که مظهر مهربانی.”

Tearfund در پاسخ به COVID-19 همه گیر در 13 کشور. در ایالات متحده به تنهایی این سازمان تحویل داده شده و بیش از 120 تن از تجهیزات حفاظتی از جمله دستکش ، ماسک ، روپوش و ضد عفونی کننده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Tearfund بازدید www.americares.org/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de