امریکا واقعی تقسیم نیست چپ در مقابل. راست. این دموکراسی در مقابل. الیگارشی

من می شنوم که حزب دموکرات منتقل شده است “چپ” و که برخی از نامزدهای دموکرات ممکن است “بیش از حد باقی مانده است.”

اما در این دوران بی سابقه ای از تمرکز ثروت و قدرت سیاسی در بالا من نمی تواند کمک کند تعجب آنچه در آن به معنی “باقی مانده است.”

نیم قرن پیش زمانی که امریکا تا به حال بزرگ و رو به رشد طبقه متوسط و کسانی که در این “چپ” به دنبال قوی تر اجتماعی و شبکه های ایمنی و بیشتر سرمایه گذاری های عمومی در مدارس و جاده ها و تحقیقات است. کسانی که در “حق” به دنبال تکیه بیشتر بر بازار آزاد است.

اما به عنوان ثروت و قدرت متمرکز شده اند در بالای هر کس دیگری—که آیا در سمت راست یا سمت چپ قدیمی—تبدیل شده است disempowered و کمتر امن است.

تورهای ایمنی باید پاشید های سرمایه گذاری با مشکلاتی روبرو شده اند و بازار آزاد گرفته شده توسط دوست صمیمی داری و شرکت های بزرگ رفاهی بازی. واشنگتن و پایتخت دولت در حال غرق پول که از ثروتمند وال استریت و شرکت های بزرگ.

پس چرا ما همچنان به شنیدن و استفاده از همان “راست” و “چپ” برچسب ها?

من شک دارم به این دلیل در حال ظهور الیگارشی امن تر احساس می کند اگر آمریکایی ها در حال تقسیم در طول پیر سیاسی نبرد خط. که راه آمریکایی ها نمی خواهد متوجه آنها در حال رول.

در حقیقت بزرگترین شکاف در امریکا امروز اجرا می شود بین الیگارشی و دموکراسی است. زمانی که الیگارشی پر کردن خزانه از نامزدهای سیاسی آنها خنثی دموکراسی است.

الیگارشی می دانم که سیاستمداران نمی نیش دست است که آنها را تغذیه. بنابراین تا زمانی که آنها کنترل آنها می تواند اعتماد به نفس وجود خواهد داشت هیچ معنی دار پاسخ به راکد پرداخت تغییر آب و هوا, نظامی نفخ یا افزایش هزینه های بیمه درمانی, داروسازی, دانشگاه, و مسکن.

وجود خواهد داشت هیچ توجهی افزایش مالیات بر ثروتمندان. وجود خواهد داشت هیچ آنتی تراست اجرای به سوراخ قدرت از شرکت های غول پیکر. هیچ معنی دار تنظیم وال استریت اعتیاد به قمار با دیگر مردم پول است. هیچ پایان دادن به شرکت ها فروکش. مدیر عامل پرداخت خواهد شد و در ادامه به موشک وار رفتن. وال استریت صندوق های تامینی و سهام خصوصی مدیران را ادامه خواهد داد مانند راهزنان.

تا زمانی که اولیگارشی تقسیم آمریکایی ها – تقسیم کردن مردم از رنگ از طبقه کارگر سفیده استوک نژادی, خشم, توصیف انسان به عنوان بیگانگان غیر قانونی راه اندازی جنگ در جرم و جنایت و مهاجران استوک ترس از کمونیست ها و سوسیالیست ها – آن را نمی باید به نگرانی که اکثریت را متوقف خواهد کرد آنها را از غارت و چپاول ملت است.

Divide-and-conquer اجازه می دهد تا الیگارشی مهار رایگان. این باعث می شود بقیه از ما عروسک های خیمه شب بازی مبارزه در هر یک از دیگر ساخته شده است تا مرحله.

مغلوب ساختن پیشی جستن است puppet master.

او شده است در آن برای سال های طولانی قبل از او برای رئيس جمهور. او می داند که چگونه به گودال بومی آمریکایی را در برابر مهاجران طبقه کارگر علیه فقر و سفید پوستان علیه سیاه پوستان و لاتین.

او است که به خوبی versed در گرفتن پروتستان های انجیلی و سکولارها بخار پز کردن در مورد سقط جنین و حقوق برابر ازدواج خارج از زناشویی تولد دسترسی به, پیشگیری از بارداری نما حمام و سرویس بهداشتی.

او می داند که چگونه به هم بزنید تا ترس از قهوه ای پوست مردم از “shitholes” جریان در سراسر مرز به قتل و تجاوز به عنف و استوک خشم در مورد سیاه ورزشکاران که نمی ایستادن برای سرود ملی.

او یک استاد در دامن زدن به نگرانی در مورد به اصطلاح کمونیست سوسیالیست و چپ مصرف بیش از آمریکا است.

او می تواند سفید طبقه کارگر باور آنها بوده است از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد به دلیل دوز و کلک از دموکرات “دولت عمیق” بوروکرات و هیلاری کلینتون.

از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با حاکم بوده است ساده است: او استوک قبیله گرایی بنابراین اکثر آمریکایی ها نمی بینم اجرائی شدن گزاف پرداخت در حالی که آنها در حال برش دستمزد متوسط کارگران نمی خواهد توجه به وال استریت خواستار نتایج کوتاه مدت بیش از بلند مدت شغل و متوجه نمی boardroom فرهنگ است که تحمل مالی و تضاد منافع تجارت خودی و آشکار رشوه خواری مقامات دولتی از طریق فضای مجاز: نامحدود کمپین “کمک های مالی.”

تنها راه برای غلبه بر اولیگارشی و مغلوب ساختن پیشی جستن divide-and-conquer استراتژی است که برای بقیه از ما به هم پیوستن و پیروزی امریکا بازگشت.

که به معنی ایجاد یک چند نژادی, چند قومی ائتلاف طبقه کارگر فقیر و طبقه متوسط آمریکایی است که مبارزه برای دموکراسی و مخالفت با الیگارشی.

سفید سیاه پوست و لاتین; اتحادیه و غیر اتحادیه; انجیلی و سکولار; مهاجر و بومی – همه متمرکز بر پایان دادن به پول بزرگ در سیاست توقف شرکت رفاه و دوست صمیمی سرمایهداری متلاشیکننده انحصارات و توقف سرکوب رای دهندگان.

این دستور کار است و نه “حق” و نه “چپ”. آن است که سنگ بنای هر چیز دیگری آمریکا باید انجام دهد.

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و یک عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در دولت کلینتون که مجله تایم او را به نام یکی از 10 موثرترین اعضای کابینه از قرن بیستم.

او نوشته است پانزده کتاب از جمله بهترین فروشندگان Aftershock, این کار از سازمان ملل فراتر از خشم و صرفه جویی در سرمایه داری. او همچنین موسس و سردبیر مجله چشم انداز آمریکایی رئیس مشترک, علت, عضو آکادمی آمریکایی علوم و هنر و خالق فیلم مستند “نابرابری برای همه”. رایش جدیدترین کتاب “منافع مشترک است.” او خالق Netflix اصلی مستند “صرفه جویی در سرمایه داری” است که در جریان در حال حاضر.

این کار تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر