در میان بیماری های همه گیر و تظاهرات است انگلیس مواجه بدترین اقتصاد از فراست از 1709?

در زمستان که سه قرن پیش در دماهای بودند بنابراین به طور مداوم کم که محصولات پژمرده بشکه های شراب پشت سر هم و مردم به مرگ منجمد در خانه های خود. اقتصاد ویران شد — مورخان فکر می کنم که این کشور به تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 13 درصد بیش از سال است.

این حافظه دور به ذهن بریتانیا در ماه گذشته زمانی که یک سیاست پولی گزارش منتشر شده توسط بانک مرکزی انگلستان, بریتانیا بانک مرکزی هشدار داد که این کشور اقتصادی خروجی می تواند سقوط 14 درصد از طریق 2020.

گروه های دیگر را پس از منتشر شد پیش بینی های مشابه: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه روز چهارشنبه پیشنهاد کرد که اقتصاد بریتانیا خواهد سینک با 11.5 درصد در این سال بدترین از هر کشور اندازه گیری شده و اگر وجود ندارد موج دوم از عفونت.

این پیش بینی نشان می دهد که بریتانیا است که چهارم-بیشترین تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus را رنج می برند بیشتر از لحاظ اقتصادی در این سال نسبت به اکثر اگر نه همه کشورهای توسعه یافته است.

این جمعه دفتر آمار ملی (ONS) را انتشار داده های اقتصادی برای فروردین ماه برای اولین بار از سه ماهه دوم و دوره زمانی که مورد رمان coronavirus رسید و بریتانیا وارد محدودیت های جدی.

هر چند کارشناسان هشدار می دهند که شرایط بسیار متفاوتی وجود دارد برخی از شباهت های بین بریتانیا هرج و مرج اقتصادی از 1709 و از سال 2020 است. سام سفید یک استاد تاریخ در دانشگاه اوهایو گفت: زمستان سال 1709 ایجاد یک “حس اضطراب در مورد چه بود آمده است” علاوه بر آن اثرات فیزیکی است.

توجه داشته باشید که دیگران بریتانیا بود و در میان جهانی تغییر در 1709 همراه شدید بخش های سیاسی که ریخته بر سر به اعتراض و شورش — بر خلاف برخی از تنش با تجربه در طول منجر به Brexit.

“در طول تاریخ مردم نداشته لوکس از برخورد با بلایای طبیعی در یک زمان” سفید گفت.

تاریک زمستان

به عنوان زمان همه گیر ضربه نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا, سخت, زمستان سخت از 1709 احساس شد فقط به عنوان به شدت در ملکه آن زمان.

ویلیام Derham, یک روحانی در یوپمینستر زندگی می کردند که از طریق 1709 زمستان نوشت: یک حساب کاربری توضیح داده است که ماهی انجماد در آب پرندگان در حال سقوط از آسمان است. “من معتقدم که این سرما بیشتر بود اگر نه هم جهانی بیشتر از هر دیگر در حافظه انسان,” او نوشت.

در اوایل قرن 18 علمی ردیابی حرارت هنوز خام. Derham مشاهده یک رکورد دمای پایین Jan. 5, 1709 از -12 درجه سانتیگراد (حدود 10 درجه فارنهایت) که غیر معمول برای منطقه است.

“زمستان 1709 منحصر به فرد بود” در اطراف 500 سال Jürg Luterbacher مدیر علم و نوآوری بخش در سازمان جهانی هواشناسی در ژنو نوشت: در یک ایمیل.

بخش های بزرگی از اروپا و غرب روسیه را تحت تاثیر قرار, با درجه حرارت بیش از 7 درجه سانتیگراد (تقریبا 13 درجه فارنهایت) در زیر به طور متوسط در ماه ژانویه و فوریه در مقایسه با قرن 20 تحقیقاتی به رهبری Luterbacher نشان داده است.

در فرانسه که در آن زمستان بود و لقب “Le Grand Hiver” (از زمستان بزرگ) مورخان فکر می کنم که تقریبا 600,000 نفر وجود دارد از سرما و بیماری و گرسنگی.

ترکیب بحران

این 1709 زمستان صورت گرفت یک دوره آب و هوای خنک است که به طول انجامید از اوایل قرن 14 از طریق اواسط قرن 19 در حال حاضر شناخته شده به عنوان یخبندان کوچک.

محققان مانند Luterbacher به این نتیجه رسیده اند که یک آرایه پیچیده از عوامل از جمله کاهش خورشیدی درخشندگی و قوی تر گرمسیری آتشفشان فعالیت های منجر به زمستان سرد در اطراف آن زمان.

اما بسیاری از مورخان معتقدند که آب و هوا بود و نه تنها عامل در عصر اقتصادی پریشانی. “به طور کلی ارتباط بین آب و هوایی شوک تولید محصولات کشاورزی و کاهش اقتصادی اغلب اغراق در ادبیات موجود گفت:” Dagomar Degroot یک استاد تاریخ در دانشگاه جورج تاون.

Degroot گفت که در حالی که اطلاعات موجود نشان میدهد که اقتصاد بریتانیا دچار کاهش در بخش کشاورزی و صنعت در سال 1709 دیگر به همین زمستان سرد و یخبندان کوچک را تولید نمی کند چنین اثر تلفظ.

به جای بریتانیا بود ضربه های متعدد سیاسی با هم تداخل دارند و مشکلات مالی در سال 1709 که در سمت چپ آن اقتصاد در ژنده پوش. هفت وجود دارد انتخابات بین 1701 و 1706 و دیگر قدرتهای اروپایی بودند و شبیه به هم ریخته.

“از 1688 به 1715 زیادی از اروپا و همچنین برخی از دیگر نقاط جهان تقریبا به طور مستمر در جنگ گفت:” لیندا Colley یک کارشناس انگلیسی, تاریخ در دانشگاه پرینستون. او با اشاره به نه سال جنگ بین 1688 و 1697 قبل از پس از آن جنگ جانشینی اسپانیا از 1701 به 1714.

“تاثیر اقتصادی است که در سنگ زنی. آن را مختل تجارت تاثیر آن بر قیمت آن چلچله تا سرمایه گذاری” Colley گفت. مشکل این بود که مرکب تغییرات در جغرافیای سیاسی چشم انداز با جدا پادشاهی اسکاتلند و انگلستان متحد در سال 1707 به فرم بریتانیا در میان عمیق سیاسی و اجتماعی تقسیم.

یک سال پس از بزرگ فراست شورش در سراسر انگلستان مشخص شده و جدی ترین ناآرامی های اجتماعی در نیمه اول این قرن در نهایت منجر به ایجاد شورش عمل 1714.

کلیسای آنگلیکان تندرو rampaged از طریق وست مینستر در ستایش از آتش زا واعظ مشهور هنری Sacheverell بود که استیضاح توسط مجلس در سال قبل برای یک مذهبی متعصب سخنرانی او در کلیسای سنت پل. “آنها تظاهراتی در مورد هویت اما قابل ملاحظه ای مذهبی هویت” Colley گفت.

تظاهرات شد و در نهایت در پایین قرار داده و با نیروی نظامی هر چند Sacheverell محبوبیت منجر به رانش زمین در انتخاباتی برنده برای متحدان خود را در محافظه کاران بعد از آن در سال 1710.

سپس و در حال حاضر

Coronavirus اقتصادی تاثیر ممکن است به لحاظ تاریخی استثنایی است. ورا نگری Zamagni استاد تاریخ اقتصاد در دانشگاه بولونیا گفت که حوادث مانند مرگ سیاه در اواسط قرن 14 و انقلاب روسیه در سال 1917 بود که عناصر شبیه به آن اما هیچ یک رویداد همان بود.

“حوادث مانند بزرگ یخ نمی نگه داشتن مردم محدود در خانه و در راه همان است که همه گیر خاموش شدن ناگهانی را” سفید گفت.

در حال حاضر بسیاری در بریتانیا امیدوار است که اقتصادی جستن به عقب از این بیماری همه گیر ممکن است از لحاظ تاریخی استثنایی, بیش از حد. رونق بازارهای مالی نشان می دهد که بسیاری از معامله گران بر این باورند که به شود. لندن-ذکر شده سهام هفته گذشته به پایان رسید و در نزدیک به سه ماه اخیر هر چند آنها تلاش کرده ام این هفته است.

دادههای کامل از بریتانیا فایرفاکس برای سه ماهه دوم منتشر نمی شود تا اوت. اگر داده ها است که به عنوان بد به عنوان بسیاری از ترس این کشور ممکن است تجربه 300 ساله اقتصادی پایین یکی باعث یک فاجعه است که سرچشمه در طبیعت اما که مرکب عوامل به طور کامل انسان ساخته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de