آنگلا مرکل سواری بالا به عنوان او هدایت در اروپا coronavirus تلاش بازیابی

پیتر Kneffel DPA/استخر/AP

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و مارکوس Söder دولت برتر از بایرن سوار قایق در طول یک صحنه بسیار سفر این هفته است.

برلین — در اوایل این سال صدراعظم آلمان نوشته شده است توسط بسیاری به عنوان یک اردک لنگ. او ائتلاف و حزب بودند احاطه شده توسط اصطکاک و مبارزات داخلی و حدس و گمان پر بود که او را دست و پنجه نرم برای فشار به کنار قبل از پایان نهایی خود را به اصطلاح در 2021.

اما یک coolheaded و پاسخ موثر به coronavirus بحران قرار داده مرکل را تایید رتبه به عنوان بالا که 86 درصد در آلمان است. او در موضع قدرت و اعتماد به نفس در این هفته او به عنوان هدایت اروپا در تلاش برای رسیدگی به آنچه که پیش بینی می شود عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ ثبت شده.

مرکل که نوبت 66 روز جمعه در اتحادیه اروپا برای اولین بار در شخص اجلاس از زمان شروع این بیماری همه گیر است “در میان قدرت او گفت:” veteran, آلمانی, علوم سیاسی Hajo Funke.

به دلیل آن است که آلمان به نوبه خود برای پر کردن چرخش E. U. ریاست صدراعظم در راس در هر دو بروکسل و برلین در یک زمان بسیار مهم برای 27-عضو بلوک.

“او در حال حاضر E. U. صدراعظم پس به صحبت می کنند” Funke گفت. “او می خواهد به یک داستان موفقیت شرکت کارآمد داستان موفقیت او می خواهد به انجام همه چیز شروع با احیای اتحادیه اروپا است.”

[27 رهبران جهان دیدار خواهد کرد در همان اتاق جمعه پس از چهار ماه از زوم دیپلماسی]

چالش ها باقی می ماند با توجه به پتانسیل برای احیای این ویروس و هنوز در حال ظهور اقتصادی خرید اینترنتی و همچنین حل نشده Brexit مذاکرات و اروپا موقعیت بی دست و پا در وسط تشدید دشمنی میان ایالات متحده و چین است.

اما آن را نیز یک فرصت برای مرکل به صیقل دادن میراث او را.

در این هفته نشست E. U. رهبران خواهد بود مذاکره بیش از یک پیشنهاد $855 میلیارد coronavirus طرح بازیابی در کنار 1.2 تریلیون دلار بودجه برای هفت سال آینده.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل رسما با پیدا کردن یک مصالحه در میان کشورهای عضو اما هر معامله بستگی دارد مرکل طولانی-honed مهارت به عنوان یک مذاکره کننده و همچنین اقتصادی آلمان ممکن است.

“انتظارات بالا هستند گفت:” توماس Heilmann یک نماینده مجلس با مرکل دموکرات مسیحی صحبت از تلاش ها به واسطه یک توافق مالی. “و اگر آلمان نتواند به انجام کارها مردم را زیر سؤال: اگر مرکل نمی تواند آن را انجام دهد که دیگری آن را انجام دهد?’ “

اگر چه او شناخته شده به عنوان چهره اروپایی ریاضت و اگر چه آلمان به مدت طولانی در برابر بستن آن ثروت های مالی به اقتصادهای ضعیف تر در بلوک مرکل اتحاد پیوست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در ترویج یک برنامه است که می collectivize E. U. بدهی و کمک به کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از طریق ترکیبی از کمک های مالی و وام.

طرح چهره اپوزیسیون از یک تعداد انگشت شماری از کشورها — به “صرفه چهار” از هلند, دانمارک, سوئد و اتریش که ترجیح می دهند که کمک های ارائه شده به عنوان وام با رشته های متصل.

رهبران نیز مبارزه بر سر اینکه آیا کمک ها باید مشروط بر پایبندی به اصول دموکراتیک است. لهستان و مجارستان اختصاص داده می شود در میان بزرگترین دریافت کنندگان مورد انتقاد قرار گرفته نورد حمایت به صورت مستقل دادگاه مطبوعات آزاد و حکومت قانون است.

تمام 27 کشور عضو باید به توافق برسند.

Markus شرایبر

استخر/AP

مرکل می رسد برای یک بیانیه مشترک با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در برلین در روز سه شنبه.

مرکل شهرت به عنوان ریاضت صدراعظم به خصوص به زحمت او را با توجه به استفان Kornelius نوشت که او مجاز زندگینامه. در پی بحران بدهی اروپا یک دهه پیش, آلمانی, رهبر بود تخطئه بسیاری در جنوب اروپا برای وادار کردن آنها به ریاضت.

هنوز Kornelius گفت: مرکل نمی ساخته اند “تاریخی” U-نوبه خود در بدهی اگر این وضعیت برای E. U. نیست قبر.

در حالی که بسیاری از رهبران اروپایی دریافت اولیه دست انداز در تصویب و در طول همه گیر مرکل همچنان به رشد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط کانال آلمانی ZDF.

“ویژگی های است که تشخیص او را به ميدان آمده در این بیماری همه گیر است که اندازه گیری حقایق مبتنی بر شواهد و بر اساس اجماع گرا رهبری گفت: Constanze Stelzenmüller یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز.

همکاران حزب مرکل می گویند که دارای درجه دکتری در شیمی کوانتومی بود سریع به رسمیت شناختن جدی بودن بحران قریب الوقوع در اوایل این سال است.

Dorothee Bär, وزیر امور خارجه به صورت دیجیتالی به یاد می آورد که چگونه مرکل خواسته وزیر بهداشت ینس Spahn به مختصر دیگر وزرای کابینه در اوایل ژانویه در چه در چین و چه آن ممکن است مستلزم آلمان.

تا پایان ماه فوریه او تا به حال به طور کامل معطوف به “بحران حالت” Heilmann گفت.

در اواسط ماه مارس او صحبت کرد و به این کشور در یک نادر تلویزیونی, آدرس متعلق به طور معمول برای او سالانه سال جدید سخنان.

او گفت: آلمان: “آن را به طور جدی.”

چون او نه یکی از شناخته شده برای چرخش و یا مبالغه جمعیت گوش.

“او خود را تغییر ارتباطات گفت:” رابین الکساندر یک روزنامه نگار با روزنامه دی ولت نوشت که یک کتاب در صدراعظم را از دست داده و پناهندگان بحران است. “او در حال رسیدن به مردم و آنها آن را دوست دارم.”

نظارت بر آلمان coronavirus پاسخ نیز درگیر corralling رهبران این کشور 16 متحده, که در آن قدرت اعمال خاموش شدن ناگهانی و شل محدودیت نهفته است.

“آلمان نمی خواهد که اب و هوای آن را به خوبی حال او نیست بسیار سخت کار می کرد در خرید این مناظر به همه وزیر و رئیس جمهور در خط” گفت: Stelzenmüller.

این کشور در ائتلاف دولت که نگاه به در آستانه فروپاشی است و ایران یک واقعیت Stelzenmüller همچنین اعتبارات به مرکل حزب اصلی ائتلاف شریک سوسیال دموکرات ها نقش سازنده و مهمی است.

کارل لاوترباخ یک نماینده مجلس با سوسیال دموکرات ها گفت: دیگر وزیران را دریافت نکرده اند اعتبار کافی برای پاسخ به بحران و یک “مقدار خوبی از شانس درگیر شد” در آلمان اجتناب از وحشیانه تر شیوع.

“ما در برخورد با این بیماری همه گیر در یک لحظه زمانی که ما در حال حاضر شاهد تصاویر وحشتناک از شمال ایتالیا,” او گفت:. “وجود دارد بسیار نزدیک همکاری بین دانشمندان و سیاستمداران که من هرگز قبل از دیده می شود در کل زندگی حرفه ای.”

اما در میان احزاب سیاسی آلمان این تنها مرکل دموکرات مسیحی که دیده می شود افزایش طول بیماری همه گیر. پس از وضعیتی وخیم از تعدادی از سوزش انتخابات محلی اجراهای سال گذشته — از جمله تحقیر آمیز نتیجه در هامبورگ — حزب صعود به 11 امتیاز در پای صندوق های رای در این بیماری همه گیر.

پیتر Kneffel

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مرکل موفق به سیگنال حمایت از Söder در طول سفر خود به آلمان واقع شده است.

هنوز مرکل میراث باقی مانده نا امن به عنوان او هیچ آشکار مى شود. او مورد علاقه نامزد, Annegret Kramp-Karrenbauer, پژمرده تحت ملی کانون توجه و انصراف خودش از مشاجره در اوایل این سال است.

در این هفته وجود دارد fevered حدس و گمان است که مرکل خواهد به سر اشاره به انتخاب دوم در طول سفر به بایرن جایی که او دریافت کرده بود در سبک بزرگ توسط Markus Söder دولت برتر. این جفت ارز در زمان اسب و کالسکه سواری و یک سفر با قایق در دریاچه قبل از عکس op در مراحل مجلل باواریا کاخ.

اما وجود دارد هیچ سیگنال از مرکل از تایید.

تحلیلگران نشان می دهد که او ممکن است تحت فشار برای حمایت از کسی که از خود حزب به جای باواریا, خواهر, پارتی Söder متعلق به. یا شاید مرکل در نظر گرفته شده در این سفر به پروژه وحدت و قدرت پیش از نشست سران در بروکسل.

قبل از نشست مذاکرات شده اند به اندازه کافی خاردار است که دیپلمات های ساخته شده هیچ وعده داده است که یک معامله خواهد رسید این آخر هفته. برخی از گفت: یکی دیگر از نشست این ماه اجتناب ناپذیر است.

اما حتی با rocky مذاکرات پیش رو برخی از تحلیلگران می گویند که کمی وجود دارد که می توانید با لمس مرکل در حال حاضر و رفته شک و تردید است که او ممکن است آن را به پایان مدت او. “این احتمالا اولین بار است که پس از 16 سال یا 15 سال صدراعظم فرصتی برای سوار شدن به یک شکوه غروب آفتاب و نه به یک رعد و برق” Kornelius گفت.

فیونا وبر-Steinhaus و Luisa بک در برلین و Michael Birnbaum در بروکسل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de