یکی دیگر از مقامات ارشد سابق افسر نظامی را محکوم کرده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید این هفته به استفاده از نیروهای نظامی به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات در ایالات متحده است.

سابق ستاد مشترک رئیس ژنرال مارتین دمپسی گفت: رادیو عمومی ملی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “بسیار نگران کننده” و “خطرناک”.

آقای ترامپ فعلی و سابق دفاع دبیران نیز سخن گفته است.

عمدتا مسالمت آمیز اعتراضات در سراسر آمریکا از اتهام قتل پلیس از گزارشی ،

در حالی که تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس, مینه سوتا, ماه گذشته به نظر می رسد نهفته پایین این کشور در کاخ سفید را در محیط امنیتی نگه داشته است در حال گسترش در روزهای اخیر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“ایده این است که رئیس جمهور را مسئول این وضعیت با استفاده از ارتش بود و نگران به من گفت:” ژنرال دمپسی در هند سخنان روز پنج شنبه.

“ایده این است که نظامی خواهد بود به نام در به تسلط و سرکوب چه در بیشتر قسمت شد تظاهرات مسالمت آمیز – مسلما جایی که برخی تا به حال فرصت طلبانه تبدیل آنها خشونت آمیز و نظامی به نحوی در آمده و آرام که وضعیت بسیار خطرناک بود به من,” او اضافه شده است.

ژنرال دمپسی در خدمت به امریکا ارشدترین افسر نظامی تحت سابق باراک اوباما از 2011-15.

او انتقاد می آید یک روز پس از سابق دریایی ژنرال جیم Mattis, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس پنتاگون را محکوم کرد رئیس جمهور گفت که او به عمد استوکس بدست آورد.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به تلاش” آقای Mattis نوشت و در مجله آتلانتیک. “او تلاش می کند به تقسیم.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق توییتر در “مبالغه عمومی”.

پیش از آن روز آقای مغلوب ساختن پیشی جستن زمان وزیر دفاع علامت Esper بود نیز سخن گفته است.

او گفت: استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای سرکوب ناآرامی در سراسر کشور خواهد بود غیر ضروری در این مرحله در سخنان هستند که شناخته شده اند که ناراضی کاخ سفید است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای ترامپ گفت: از کاخ سفید باغ گل رز که او اقدام به متفرق کردن تظاهرات خشونت آمیز.

“اگر یک شهر یا یک کشور حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از جان و مال ساکنان خود را,” او گفت: “پس از آن من خواهد شد و استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

در حالی که او صحبت کرد مقامات با استفاده از زور برای پراکنده عمدتا تظاهرات مسالمت آمیز در این نزدیکی هست به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن به یک کلیسای تاریخی که آسیب دیده بود توسط آتش در ناآرامی ها و عکس برگزاری یک کتاب مقدس.

وزارت دادگستری دستور داده بود لافایت مربع فقط در خارج اجرایی عمارت به حصارکشی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن walkabout.

شنبه بعد از ظهر که امنیت منطقه بود به طور قابل توجهی گسترش یافته و با بالا نرده های نصب شده در اطراف پارک منطقه شناخته شده به عنوان بیضی درست در جنوب کاخ سفید است.

همچنین روز پنجشنبه یک نسیم جمهوری خواه سناتور لیزا Murkowski شکست صفوف به می گویند او مطمئن نیستید اگر او را حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان صریح ترین انتقاد و در عین حال از رئیس جمهور از یک سناتور در حزب خودش Ms Murkowski گفت: واشنگتن پست: “من فکر می کردم نسل Mattis” کلمات واقعی بودند و صادقانه و لازم و عقب افتاده.”

مدت کوتاهی پس از آن آقای ترامپ توییتی که او را در مبارزات انتخاباتی به پرتاب آلاسکا سناتور از دفتر وقتی که او برای انتخابات مجدد در سال 2022.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de