استمفورد — تیراندازی سیل در اطراف استمفورد ادامه داد: در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که یک بریدج مرد به ضرب گلوله کشته شد در سوتهوود مربع آپارتمان یک کمی بیش از یک ساعت پلیس پس از شکست یک خیابان در Pequot درایو.

سرهنگ تام Scanlon گفت: پلیس نامیده می شدند به اتاق اورژانس در استمفورد بیمارستان در 11:32 بعد از ظهر یکشنبه در گزارشی از تیراندازی قربانی آورده بودن وجود دارد که توسط یک وسیله نقلیه خصوصی. مسلح است که هنوز هم بزرگ است.

زمانی که آنها وجود دارد آنها را پیدا 24 ساله بریدج که گفت که او با برخی از افراد دیگر در 41 Pequot درایو زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله. به عنوان او در حال اجرا بود به ماشین خود او متوجه او شده بود به ضرب گلوله در پا و کاهش یافته بود در بیمارستان است.

“بدیهی است که ما در حال پیگیری است اما بدون شک اطلاعات در این زمان گفت:” Scanlon, و اضافه کرد که این مرد به ضرب گلوله کشته شد در ران چپ.

این حادثه ساعت یک و 20 دقیقه بعد از پلیس نامیده می شدند برای شکستن یک گروه 60 تا 70 نفر را به بازی موسیقی با صدای بلند و سیگار کشیدن ماری جوانا در همان محل. دو مرد دستگیر شده بودند در مبارزه با مواد مخدر و دخالت اتهامات عنوان شده علیه.

تیراندازی به شرح زیر سه عکسبرداری دیگر از حوادث هفته گذشته دو که می تواند برخی از اتصال به یکشنبه شب تیراندازی, اگر چه پلیس می گویند وجود دارد باقی می ماند بسیار آموخته می شود در مورد وضعیت.

یک هفته پیش دوشنبه شب پلیس حدود 20 پوسته پوسته از چندین نیمه تپانچه در پایان کانکتیکات خیابان و در نزدیکی مرز با گرینویچ. یکی دیگر از ضربات مربوط به یک ماشین در حال حرکت رخ داده است 24 ساعت قبل در Lockwood خیابان و ویلیام خیابان, پلیس گفت:.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در پا در کانکتیکات خیابان حادثه در حالی که هیچ صدمات گزارش شده است شب قبل از.

سومین حادثه تیراندازی از هفته گذشته که پلیس می گویند بالا بود یون PCP گفته تیراندازی بر روی ایالتی-95. آن حادثه بود و نه مربوط به دیگر پلیس گفت:.

که در آن کانکتیکات خیابان و Lockwood خیابان تیراندازی نگران هستند, پلیس می گویند ممکن است وجود دارد یک اتصال که هنوز ناشناخته است.

“من فکر می کنم من می توانم می گویند ما با داشتن مشکل با تعیین حد یقین است که آنها مربوط است. اما فرکانس تیراندازی در هفته های اخیر در حال ساخت ما این باور وجود دارد یک اتصال” Scanlon گفت. “اما ما هنوز در حال کار را از طریق اطلاعات به درک آنچه که در پشت این بثورات خشونت بهتر است.”

هر کسی با اطلاعات در تیراندازی خواسته است برای تماس Sgt. شان Boeger در 203 977-4417.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de