فایل عکس: وزیر بهداشت مت Hancock صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا 5 ژوئن 2020. Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ/جزوه کرج

لندن (العالم) – ضد نژادپرستی تظاهرات با حضور هزاران نفر از مردم در لندن و دیگر شهرهای بریتانیا “بدون شک” خطر باعث افزایش تعداد COVID-19 موارد دوباره انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز یکشنبه.

هزاران نفر از مردم با حضور در تظاهرات روز شنبه به صدای خشم خود را از توحش پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس نادیده گرفتن دولت توصیه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ با توجه به خطر از coronavirus.

خواسته طی یک مصاحبه با اسکای نیوز که آیا تعداد حضور در تظاهرات ساخته شده افزایش COVID-19 موارد بیشتر احتمال دارد, Hancock, می گوید: “این بدون شک یک خطر است.”

“من به حمایت بسیار به شدت به این استدلال که در حال ساخته شده توسط کسانی که معترض هستند … اما این ویروس خود به خود تبعیض قائل نیست و جمع آوری در گروه های بزرگ به طور موقت در برابر قوانین دقیقا به این خاطر آن را افزایش می دهد خطر از گسترش این ویروس است.”

گزارش های کایلی MacLellan; ویرایش توسط Raissa Kasolowsky

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de