دنیس Kozhevnikov Tass/گتی ایماژ

پاکسازی عملیات در سیبری پس از یک مه 29 حادثه که ریخته بیش از 20 ، 000 تن سوخت.

مسکو — عمده سوخت نشت در سیبری باعث شده است تا رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به اعلام یک وضعیت اضطراری در یک محیط زیست حساس منطقه قطب شمال پس از علنی سرزنش مقامات محلی برای آنچه که او گفته بود botched پاسخ.

یک مخزن سوخت در یک نیروگاه برق پاره جمعه در نوریلسک — بالای دایره قطب شمال در شمال-مرکزی روسیه — نشت حداقل 20000 تن سوخت دیزل به نزدیکی Ambarnaya رودخانه. تصاویر ماهواره ای نشان بزرگ عصری آبراه آلوده از نشت.

http://www.washingtonpost.com/video/world/putin-declares-state-of-emergency-after-major-oil-spill-in-siberia/2020/06/04/4b968cd4-6b72-4337-9d11-39359457a644_video.html

نوریلسک نیکل شرکت مادر گیاه معتقد است منطقه ذوب پرمافراست ناشی از یک مخزن به سقوط لمس کردن نشت. ذوب پرمافراست در سراسر سیبری مربوط به تغییر آب و هوا باعث شده است که مشکلات گسترده مانند buckled جاده های فروریخته خانه ها و اختلالات سنتی شبانی و کشاورزی است.

[گرمایش در سیبری اتحاد چپ یک منطقه با ثبات زمین]

روسیه را شاخه ای از گروه های زیست محیطی صلح سبز توصیف نشت به عنوان بزرگترین در قطب شمال تاریخ مقایسه آن را به بسیار بزرگتر اکسون والدز نشت نفت از سال 1989 کردن آلاسکا از نظر پتانسیل آسیب های زیست محیطی. پاکسازی در قطب شمال می تواند هزینه بیش از $86 میلیون صلح سبز با برآورد شده است.

ایستگاه کارکنان در اصل تلاش برای مهار نشت در خود و نه گزارش این حادثه به اورژانس خدمات برای دو روز یوگنی Zinichev سر از وزارت موقعیت های اضطراری گفت: چهارشنبه در سراسر کشور تلویزیونی جلسه به ریاست پوتین.

فرماندار کراسنویارسک در منطقه الکساندر Uss گفت پوتین که او آگاه شد از نشت نفت یکشنبه پس از “هشدار دهنده اطلاعات به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی است.”

پوتین سپس جامعی در سرگئی Lipin سر از شرکت های فرعی که صاحب نیروگاه نوریلسک-Taimyr انرژی است.

انگشت های دست فاصله-RTR تلویزیونی روسیه/AP

روسی اضطراری کامیون فرستاده شدند به صحنه نشت نفت در یک نیروگاه در سیبری شهر نوریلسک.

“ما می رویم به یاد بگیرند که در مورد موقعیت های اضطراری از رسانه های اجتماعی است ؟” او گفت:.

دریاچه ها و آبراه بیش از 12 کیلومتر از این سایت شامل غلظت فرآورده های نفتی بودند که ده ها هزار بار بالاتر از حداکثر حد مجاز با توجه به روسیه نظارتی آژانس برای منابع طبیعی است.

Lipin پوتین گفت: “در خط با طرح این اطلاعات گزارش شده است.”

“در آن بود واقعا؟” پوتین پاسخ داد. “خوب. من به درخواست های مربوطه نظارت و سازمان های اجرای قانون برای پیدا کردن چه نوع از اطلاعات گزارش شد که در آن و چه پاسخ بود از همه کسانی که قرار است به عمل درآمده در خط با دستورالعمل.”

روسیه و کمیته تحقیق گفت: آن را راه اندازی کرده است یک پرونده جنایی بر آلودگی و اتهام سهل انگاری. نیروگاه مدیر ویاچسلاو امضا گرفته شده است, بازداشت پنج شنبه تا ژوئیه 31, اما او هنوز متهم شده است.

این نخستین بار نیست که نشت برای نوریلسک نیکل جهان پیشرو تولید کننده نیکل و پالادیوم. در سال 2016 یک حادثه در یکی دیگر از گیاهان خود را spewed نفت به نزدیکی رودخانه است. شهر صنعتی حدود 175 ، 000 مردم برای آنها نوریلسک نیکل است که کارفرمای اصلی در نظر گرفته شده است یکی از روسیه را آلوده ترین.

همچنین در بخشی از سیبری است که با تجربه غیر طبیعی گرم و درجه حرارت برای این زمان از سال — متوسط درجه حرارت از ماه ژانویه در حال اجرا حداقل 5.4 درجه بالاتر از میانگین دراز مدت با توجه به ایالات متحده آمریکا National Oceanic and Atmospheric Administration.

سیبری, همراه با قطب شمال به عنوان یک کل است که گرم شدن در نرخ بسیار سریع تر از دیگر مناطق با توجه به بازخورد است که در خدمت به تسریع شدن کره زمین. این نگرانی در مورد آن ذوب پرمافراست که سرگئی Dyachenko, نوریلسک نیکل را افسر ارشد عامل اشاره به این علت در هفته گذشته از نشت.

در حال حاضر زیرساخت های موجود در قطب شمال ساخته شد با این فرض که پرمافراست را به عنوان نام آن نشان می دهد دائم باشد. ذوب پرمافراست می تواند بی ثبات کردن سازه های با سوراخ های در حال حاضر باز کردن در سیبری به دلیل در بخشی به گرم شدن وجود دارد.

مایکل رابینسون چاوز

واشنگتن پست

پرمافراست دیده می شود در بالای صخره ذوب به Kolyma رودخانه در خارج از Zyryanka روسیه در سال گذشته است.

یک مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطات در سال 2018 یافت می شود که 45 درصد از هیدروکربن استخراج زمینه در قطب شمال واقع شده در مناطق “که در آن قوانین مربوط به زمین بی ثباتی می تواند باعث آسیب شدید به محیط زیست ساخته شده” هر چند از آن پیش بینی بدترین اثرات به آشکار شدن در اواسط قرن.

پاکسازی تلاش برای نوریلسک نشت انتظار می رود که به خصوص روی حیله و تزویر با Ambarnaya رودخانه مکان از راه دور. هیچ جاده ها وجود دارد, و آن را بیش از حد کم عمق برای استفاده از بارج. Dyachenko پنجشنبه به خبرنگاران گفت که این شرکت قصد دارد “به حمل و نقل آلوده به نفت به طور موقت سایت برای بازسازی است.”

مهار رونق قرار داده شده بر روی رودخانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر اما صلح سبز گفت: در وب سایت خود را که آنها “کمک خواهد کرد که جمع آوری تنها بخشی جزئی از آلودگی و در نتیجه آن را ایمن می گویند که تقریبا تمام سوخت دیزل باقی خواهد ماند در محیط زیست است.”

Uss منطقه فرماندار گفت: پوتین روز چهارشنبه که او نمی تواند پیش بینی چه مدت پاکسازی ممکن است.

“دقیقا چه خواهد شد انجام می شود ؟ شما در حال فرماندار بعد از همه” پوتین گفت.


اندرو فریدمن در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

آتش سوزی ویران سیبری در سال گذشته است. این بهار blazes شروع حتی بزرگتر.

رادیکال شدن کره زمین در سیبری برگ میلیون ها نفر در زمین ناپایدار

“زامبی آتش سوزی’ در حال فوران در آلاسکا و احتمالا سیبری سیگنالینگ شدید قطب شمال fire فصل پیش رو ممکن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de