دزد مسلح به استمفورد کارمند فروشگاه: ‘Sorry bro, تاج,’

استمفورد — پلیس می گوید یک مرد brandishing یک تفنگ سرزنش coronavirus بحران به عنوان او برگزار شد تا یک استمفورد bodega در شب چهارشنبه.

“Sorry bro, تاج” مرد گفت: در زبان اسپانیایی به کارمند در Latino فروشگاه مواد غذایی در استیلوتر خیابان استمفورد پلیس سروان. ریچارد Conklin گفت.

برگزاری یک تفنگ دستی او در زمان یک تعداد انگشت شماری از پول و متوقف شد و به $20 به عقب قبل از صدور عذرخواهی خود را به قتل رسانده اند.

“انسان و سپس خارج شد و گذشته دیده می شد با پای پیاده به سمت شمال در Alden خیابان” گفت: Sgt. جنیفر لینچ.

پلیس می گویند با بیشتر مردم از کار با توجه به coronavirus آنها نگران هستند که سرقت مشابه می تواند اتفاق می افتد اغلب.

پلیس نامیده می شدند به فروشگاه با چراغ ها و آژیر در 9:26 p. m. در این گزارش یک سرقت مسلحانه.

ماموران مشخص شد که یک مرد با پوشیدن یک سربند در اطراف صورت خود را با تیره sweatshirt ابلق کشیده بر سر او وارد فروشگاه و دستور داد دو تا مشتریان به طبقه. سپس با تفنگ در دست خود او خواستار پول از فروشنده.

دزد اعتقاد بر این است که حدود 40 سال, پنج فوت و هفت اینچ قد بلند است. او با پوشیدن شلوار قهوهای مایل به زرد.

لینچ گفت: هیچ کس مجروح شد و در سرقت.

سرقت دوم در استمفورد فروشگاه در یک هفته. برای اولین بار در روز شنبه به پایان رسید غم انگیز علامت Vuono صاحب مارکو زرگران در ششم خیابان هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

پلیس همچنان در جستجوی تیرانداز در این حادثه است. اقدام رئیس توماس Wuennemann گفت: این تحقیقات به آن سرقت شد عنوان در جهت مثبت.

آخرین سرقت فروشگاه استمفورد بود در ماه نوامبر هنگامی که دو مرد راه می رفت به اسپرینگدیل پوسته ایستگاه در اوایل صبح Nov. 18 و برگزار ایستگاه تا با زور اسلحه.

Conklin پیشنهاد کرد که صاحبان فروشگاه و کارمندان سفت امنیتی خود را.

“ما تا حدودی نگران و قطعا ما بگویید مغازه داران که هنوز باز واقعا محتاطانه و ورزش به دلیل احتیاط. ما امیدواریم که حوادث مانند این را افزایش نمی دهد,” Conklin گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>