ارتش ذخیره پزشکان رهبری به استمفورد بیمارستان برای مبارزه با کروناویروس

استمفورد — گارد ملی کامیون ها یک دید مشترک در استمفورد بیمارستان این روزها و بیشتر کمک کند این است که پس از رسیدن به مرکز درمانی در این شهرستان با بیشترین coronavirus موارد در دولت — مبارزه برای جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق منطقه.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام کرده است که ارتش ایالات متحده رزرو شهری تقویت پزشکی وظیفه نیروی پیوستن به کانکتیکات گارد ملی برای ارائه پشتیبانی در بیمارستان است که دیده می شود افزایش COVID-19 مورد منجر به یک تا دو مرگ یک روز در مرکز.

لمانت گفت: حدود 85 سربازان از نیروی کار اضافی ارائه خواهد شد کادر پزشکی به استمفورد بیمارستان. ارتش ذخیره گروه پزشکی متشکل از پزشکان از جمله بالینی و اداری و همچنین کارشناسان در عملیاتی پزشکی, بیماری های عفونی, طب پیشگیری, پرستاری و تنفسی درمان.

گروه گزارش به دو وضعیت فرمانده سرتیپ رالف Hedenberg یک کانکتیکات نگهبان. Hedenberg انتظار می رود که تایید شده توسط ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع به عنوان فرمانده برای فدرال و نیروهای گارد ملی در کانکتیکات با توجه به بیانیه ای از لمانت ،

پس از آخر هفته گذشته گارد ملی کار کرده است برای ساخت بیشتر بیمار فضا در استمفورد بیمارستان دانشگاه.

اندی Jodko سخنگوی استمفورد بیمارستان گفت: فعالیت ادامه خواهد داد به سطح شیب دار بالا بین چهارشنبه و پنج شنبه. حدود 165 نفر از کارکنان نظامی ارتش, ارتش, ذخایر, کانکتیکات, گارد ملی, کانکتیکات, گارد ملی هوایی و نیروی دریایی ایالات متحده وارد شده اند در بیمارستان در روزهای اخیر.

بسیاری از کمک به آماده سازی ویلر ساختمان در محوطه دانشگاه به جای بیماران. Jodko گفت: آنها همچنین می تواند راه اندازی یک چادر در محوطه های اضافی برای بیمار فضا.

این چرخ ساختمان جای دیگری منتقل شد و سه سال قبل بود که قبلا یک بیمارستان است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>