تفهیم اتهام تاخیر در پورنو کودکان مورد مربوط به استمفورد معلم

استمفورد — از تفهیم اتهام به تعویق افتاد سابق Cloonan معلم مدرسه به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و مخفی مقامات دادگاه در روز جمعه گفت.

یک حرکت نیز در زمینه به نگه داشتن حکم بازداشت تحت مهر و موم در پرونده گرگوری کلی, 35, از خم شدن از رودخانه Lane, Stamford. کلی حال نیز مشغول به کار به عنوان یک مربی در گرینویچ منطقه مدرسه.

کلی تفهیم اتهام شده بود برای جمعه برنامه ریزی شده در دولت دادگاه برتر در استمفورد اما در مورد او ادامه يافت تا مارس 13 به دلیل تعارض برنامه ریزی.

“مثل همه مردم متهم به جرم آقای کلی اصل برائت در این موضوع دشوار است” گفت: یوجین Riccio خود وکیل است.

استمفورد پلیس می گویند کلی داشت در اختیار داشتن 150 تصاویر پورنوگرافی کودکان و “بدسم ویدئوها از دو نوجوان زن قربانی است.” او دستگیر شد Feb. 7 و به اتهام چهار فقره درجه دوم در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان دو فقره سوم-درجه در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و دو فقره اطفاء شهوت با نگاه.

کلی منتشر شد پس از ارسال $500,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

دستگیری او پس از شش ماه بررسی توسط Stamford پلیس آغاز شد که پس از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان گزارش یک نکته در مورد تصاویر پورنوگرافی کودکان نشات گرفته از استمفورد.

محققان ترسیم آدرس IP assocated با ارسال و سپس اعدام یک حکم جستجو در کلی آدرس Aug. 21, پلیس گفت:. وجود آنها کشف و ضبط حدود 30 دستگاه های دیجیتال.

پلیس گفت که آنها همچنین دریافتند بدسم ویدئوها از دو نوجوان قربانیان زن. قربانیان و دنبال کردن “پس از یک جستجوی گسترده ای از رسانه های اجتماعی” پلیس گفت اعمال اطفاء شهوت با نگاه کلی اتفاق افتاده در خانه و در خانه یکی از قربانیان.

پلیس کاهش یافته است به شرح اتهامات و یا اطفاء شهوت با نگاه اتهامات.

کلی یک معلم ریاضی در Cloonan قرار داده شد در adminstrative ترک در ماه اوت است. “به محض این که ما ساخته شد آگاه از اتهامات علیه این معلم در ماه اوت ما قرار می گیرد او در مرخصی اداری. او شده است در یک کلاس درس از آن زمان گفت:” شارون Beadle, عمومی امور برای استمفورد مدارس دولتی.

Cloonan اصلی دیوید تیت اطلاع کارکنان مدرسه و اطلاع فرستاده شد به خانواده ها در مورد بازداشت.

کلی حال نیز مشغول به کار در گرینویچ مدارس دولتی به عنوان یک مربی از گرینویچ متوسطه اول پسران بسکتبال تیم در فصل گذشته از دسامبر سال 2018 به پایان ماه فوریه 2019. قبل از آن کلی مربی بسکتبال برای چندین سال در شرق میانه مدرسه و بعد از آن بود که این مربی در شرق تیم بیس بال در بهار 2019, مدرسه, مقامات گفت.

پلیس گفت کلی تبدیل شده خود را در زمانی که او آموخته است که یک حکم اعطا شده بود برای دستگیری او.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر