گالری های هنری بازگشایی در استمفورد موزه و مرکز طبیعت

استمفورد — هنر طرفداران که از دست رفته ساخت بازدیدکننده داشته است به گالری هم اکنون می توانید لذت بردن از یک نمایشگاه جدید در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در استمفورد موزه و مرکز طبیعت.

“هنر و حیوانات” است که در حال حاضر در نمایش در Bendel گالری از طریق سپتامبر. 7. این مجموعه ویژگی های نقاشی و مجسمه های حیوانات از سراسر جهان از جمله عجیب و غریب پرندگان با شکوه و گربه و پستانداران و گونه های در معرض خطر.

گالری ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا شنبه و از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ،

به استمفورد موزه و مرکز طبیعت است بازگشایی Heckscher مزرعه و باغ آلی طبیعت را در زمین بازی پیاده روی مسیرهای پیاده روی و Bendel برکه علفزار در علاوه بر این به Bendel عمارت و گالری.

کودکان و بزرگسالان بیش از سن 4 ملزم به پوشیدن facemasks در تمام اوقات هنگامی که پس از رسیدن به در حالی که در گالری در زمین بازی و در هر زمان که اجتماعی فاصله ممکن نیست در این زمینه.

“‘هنر و حیوان” شده است کامل نمایشگاه به نمایش در حالی که ما بازگشایی دانشگاه ما و گالری با فراوانی از مراقبت” گفت: ملیسا H. Mulrooney مدیر اجرایی و مدیر عامل استمفورد موزه و مرکز طبیعت. “این نشان دهنده تقاطع تلاش های ما به عنوان یک موزه و مرکز طبیعت و منعکس کننده منافع بسیاری از بازدید کنندگان از همه سنین است.”

اضافه شده جیلیان کیسی متصدی مجموعه ها و نمایشگاه ها برای استمفورد موزه و مرکز طبیعت: “یک نمایش فوق العاده ای از بیش از 50 قطعه از آثار هنری ‘هنر و حیوان’ مسلم است به لذت و علاقه مندان به هنر و دوستداران حیوانات یکسان است. این juried نمایشگاه ترکیبی از تاریخ طبیعی و هنرهای زیبا در سبک های مختلف اعم متوسط از روغن و آبرنگ به نفیس مداد و جوهر کار می کند کاغذ, cutouts و مجسمه.”

“هنر و حیوان” است گل سرسبد نمایشگاه از جامعه حیوانی هنرمندان که در نظر گرفته شده است در سراسر جهان به عنوان معتبر ترین هنرمند عضویت سازمان اختصاص داده شده به موضوع حیوانات در هنر است.

یکشنبه مزرعه بازار باز خواهد بود از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در شمال پارکینگ از طریق Oct. 18.

این Overbrook مرکز طبیعت و HeckscherWILD! بسته باقی می ماند.

ورودی شمالی برای استمفورد موزه و مرکز طبیعت واقع شده است در 151 Scofieldtown جاده ها است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 203-977-6521 و یا بازدید www.stamfordmuseum.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de