یک اثر هنری توسط Banksy دیده می شود در این تصویر به دست آمده از خود Instagram account در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 است. Instagram/@banksy از طریق انتخاب این تصویر شده است عرضه شده توسط یک شخص ثالث. اجباری اعتباری. هیچ RESALES. هیچ ARCHIVES.

لندن (العالم) – سرنگونی یک مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده در زبان انگلیسی شهرستان بندر بریستول مورد ستایش قرار داد توسط برخی به عنوان یک عقب افتاده حساب با بریتانیا imperalist گذشته و محکوم کرد توسط دیگران به عنوان یک عمل مجرمانه.

در حال حاضر یکی از بریستول تاثیر گذار ترین چهره های مرموز هنرمند خیابانی بنکسی است پیشنهاد جدید ارائه مجسمه ادوارد Colston که او گفت را ضبط درام و بحث است.

در صحنه های پخش در سراسر جهان ضد نژادپرستی تظاهرات شرکت در جهانی Black Lives Matter جنبش پاره کردن مجسمه ای در روز یکشنبه و انداخت آن را به بندر بریستول.

“در اینجا یک ایده است که caters برای کسانی که از دست Colston مجسمه و کسانی که نمی,” Banksy گفت: در Instagram.

“ما او را بکشید بیرون از آب قرار داده و او را در ستون کراوات کابل دور گردن خود و کمیسیون برخی از زندگی به اندازه مجسمه های برنز از معترضان در عمل کشیدن او را پایین. هر کس خوشحال است. معروف روز را گرامی داشتند.”

Colston ثروت در اقیانوس اطلس تجارت برده و بعد از اهدا به طیف وسیعی از علل خیریه در بریستول. چندین خیابان و ساختمان ها در این شهر نام خود را به خرس.

شناخته شده برای شوخ آثار که اغلب نقاط قدرتمند در جهان امور Banksy در حال حاضر در واکنش به این رویداد که باعث تظاهرات جهانی, مرگ سیاه آمریکا جورج فلوید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

Banksy منتشر شده یک اثر هنری در روز شنبه به تصویر می کشد پرچم ایالات متحده آمریکا در حال شعله ور مجموعه توسط یک شمع است که به شکل بخشی از یک بنای یادبود برای یک ناشناس, سیاه, silhouetted شکل است.

گزارش توسط پل Sandle ویرایش توسط Estelle Shirbon

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de