به عنوان اقدامات کنترل آسانسور coronavirus همه گیر همچنان به رشد. اینجا جهانی نقاط داغ.

در اوایل این ماه به سازمان بهداشت جهانی گزارش بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر: 136,000 عفونت های جدید در ژوئن 7. (شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است کمی چهره های مختلف.) روز بعد ایالات متحده پیشی گرفته 2 میلیون مورد تأیید حفاری جایگاه خود را در بالای تایید عفونت های رتبه بندی است.

به طور کلی بیش از 7.3 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 413,000 مردم تایید شده اند به درگذشت covid-19. و کسانی که فقط به عفونت و مرگ و میر ما در مورد می دانیم.

حتی اگر موج اخیر در تایید اعداد ممکن است به دلیل در بخشی به افزایش در دسترس بودن تست ویروس است که هیچ جا در نزدیکی رفتن به دور ، به عنوان اوایل نقاط داغ شروع به بهبود می یابند در این فاصله از این بیماری همه گیر شیفت. در میان گسترده آرامش در محدودیت از اسرائیل به ایران به کره جنوبی به چین جدید خوشه را تشکیل داده اند.

سه ماه پس از بسیاری از نقاط جهان تعطیل ایالات متحده و برزیل و روسیه و هند گزارش بالاترین تعداد جدید روزانه موارد است.

ایالات متحده

آنچه در واشینگتن و نیویورک متحده آمده است آریزونا و فلوریدا و تگزاس. اقامت در خانه سفارشات کمک آهسته اولیه گسترش به عنوان تست عقب مانده. اما متحده تا حد زیادی برداشته اقدامات و روز یکشنبه هر دو آلاباما و کارولینای جنوبی تک ضربه-بعد پرونده در موارد تایید شده. بیمارستان در هوستون گزارش ثبت تعداد بیماران.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که کشورهای در حال حرکت به بازگشایی بیش از حد سریع می تواند منجر به دور تازه ای از عفونت. اعداد تا کنون نشان می دهد که اتحاد مورد بوده است. همراه با توده های مردم که در راهپیمایی با هم در تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس این هفته های آینده می تواند بیشتر را افزایش می دهد.

بودن در خارج از منزل در یک فاصله از دیگران با پوشیدن یک ماسک و شستن دست و دانشمندان می گویند در میان بهترین اقدامات پیشگیرانه. در همان زمان کارشناسان در حال حاضر هشدار در مورد زمستان زمانی که آنفولانزا بازدید بیمارستانها و مدارس و محل های کار ترکیبات استرس بر روی سیستم.

برزیل

این ویروس از طریق گسترش آسیا است. سپس آن رسید در اروپا است. در حال حاضر آمریکای لاتین است که مرکز جهانی همه گیر با توجه به این که. حتی کشورهای آمریکای جنوبی بودند که سریع به تعطیل مانند پرو و شیلی در حال دیدن عفونت افزایش به عنوان آنها سهولت و محدودیت های خود را.

اما برزیل — که در آن دولت فدرال به رهبری راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است عنوان ویروس — رفت و هرگز به کامل مستند. به جای فرمانداران و شهرداران در اختیار خود را بسته و مدارس و مغازه ها به عنوان ویروس نگه داشته و گسترش رسیدن به خود را و رئیس جمهور را نگه داشته تحقیر شدت آن است. آنچه در آغاز به عنوان یک خوشه در میان ثروتمند برزیلی با منابع به سفر تبدیل به یک بحران ضربه غفلت فقیر و بومی برزیل سخت ترین.

در حال حاضر به عنوان فوق در نمودار نشان می دهد برزیل شیوع است که هنوز گسترش. این کشور تایید کرده است بیش از 42000 covid-19 کشته و بیش از 867,000 موارد است.

روسیه

در اواسط ماه مارس ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه افتخار است که coronavirus سپس wreaking ویران در سراسر اروپا نبود مشکل برای او پشت در خانه. ماه بعد روسیه سوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده و در میان سریعترین رشد شیوع بیماری در سراسر جهان است.

داده شده مدار در جای دیگر که از تعجب: روسیه خاموش شدن ناگهانی آن است که, کاهش, کمک به آهسته اما متوقف نمی شود ویروس را گسترش. اما آنچه که “دشوار است به درک” که متخصص مایک رایان گفت: در جلسه هفته گذشته این است که چگونه روسیه را حفظ کرده است چنین کم مرگ و میر — فقط بیش از 7000 تایید مرگ در پشت سر هم با افزایش عفونت. پزشکان و پرستاران شده اند صحبت کردن با وجود خطر از انجام این کار در سرکوبگر دولت در مورد شرایط وخیم در بیمارستان ها.

در یک توبیخ رسمی روایت مقامات روسیه هفته گذشته صادر شده تجدید نظر است که مطرح شده و برخی از مرگ و عوارض برای آوریل و مه. این ویروس بعد از همه این است که سیستم ایمنی بدن به پوتین تاکتیک های معمول برای حفظ کنترل.

هند

هند تحمیل شده یکی از دقیقترین خاموش شدن ناگهانی در آن بیش از 1.3 میلیارد نفر در ماه مارس است. توسط مه این کشور آغاز شده به لغو محدودیت.

اما حتی با سخت محدودیت در محل هند مورد اعداد به افزایش ادامه داد. چرا که هند هنوز قادر به صاف منحنی آن با خاموش شدن ناگهانی موفقیت تنها تا حدودی در کاهش میزان ویروس را گسترش.

برخی از 99 درصد از تخت های بیمارستانی در بمبئی یک شهر از 12 میلیون نفر هستند پر شده است. دهلی وزیر هشدار داد در هفته گذشته که تعداد موارد وجود دارد می تواند به 500,000 توسط ماه جولای از این شهر فعلی 35,000 تایید عفونت. افراد بیمار در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن یک کفش تخت بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de