Andressa Anholete گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro صحبت با خبرنگاران جمعه در الوردا کاخ در برازیلیا.

ریو دو ژانیرو — برزیل به عنوان نوشته های برخی از بالاترین روزانه coronavirus مرگ بالغ در جهان رئیس Jair Bolsonaro است کاهش مقدار داده های خود را از دولت آزاد است ،

از زمان شروع این بیماری همه گیر در کشور وزارت بهداشت است و نگهداری دقیق و داده های قوی در گسترش و رسیدن به این بیماری است که در حال حاضر رسما آلوده بیش از 672,000 مردم در اینجا و کشته شدن نزدیک به 36,000. اما این اطلاعات از بین رفته از یک وب سایت دولتی در روز شنبه به جای روزانه شمارش نشان می دهد که تنها اعداد از قبل 24 ساعت.

ناگهانی حذف داده های تجمعی لمس کردن یک بهمن از نقد به مردم در شهرها و بازگشت به خود را از بالکن به گلدان و مخالفان پیشنهاد دولت فدرال در تلاش بود برای پنهان کردن این جاذبه از بحران بهداشت عمومی انجام داده است کمی به آدرس. رئیس جمهور Jair Bolsonaro که همچنان به اخراج این بیماری حتی آن را به عنوان maims کشور خود بارها و بارها مورد سوال دقت اطلاعات و رشد فزاینده قاطعانه در تلاش خود را برای محدود کردن دسترسی به آن است.

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

دولت موکول روزانه انتشار اطلاعات در هفته گذشته به طوری که از آن خواهد آمد بعد از روزنامه مهلت و شبانه برنامه های خبری. Bolsonaro روز جمعه گفت این تاخیر “متوقف شد داستان در ملی مجله” محبوب اخبار شبانه نشان می دهد.

یکی از برزیل بالا, مقامات بهداشت منصوب اوایل این ماه نیز به دنبال تضعیف کشور coronavirus شماره روز جمعه. کارلوس جادوگر, وزارت بهداشت, وزیر جدید علوم و فناوری گفت: یک جدید تعداد باید در ظرف یک ماه.

“من اعتقاد دارم که وجود خواهد داشت بیشتر قابل اعتماد داده ها به دلیل تعداد که امروز ما این است خارق العاده و یا دستکاری شده,” او گفت:. او گفت: بدون ارائه مدرکی که داده شده بود متورم توسط مقامات بهداشت محلی که “صرفا در منافع بزرگتر شدن شهر و دولت بودجه می گویند هر کس به حال covid.”

دولت وزرای بهداشت گفت: اتهام خیانت یک “عمیق جهل.”

“نفرت انگیز خود را از نظر رد هر اخلاقی حس انسانیت و یا احترام حکم ما تحقیر انکار و انزجار” وزرای امور سلامت شورای ملی در بیانیه ای گفت. “ما نمی سوداگران مرگ است.”

[محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع]

رشد عدم شفافیت تأکید چگونه به طور کامل Bolsonaro گرفته است کنترل این کشور فدرال پاسخ به همه گیر. او اخراج سابق وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta پس از آنها علنا درگیر شدند و بیش از این نیاز اجتماعی را حفظ فاصله و به طور موقت نزدیک غیرضروری کسب و کار. او تحت فشار قرار دادند Mandetta را جایگزینی, Nelson Teich پس از Teich مقاومت خود را فشار به حمایت از استفاده از ضد مالاریا, داروی کلروکين در coronavirus موارد با وجود عوارض جانبی بالقوه کشنده.

Bolsonaro به شنود گذاشته از یک مقام نظامی با هیچ آموزش پزشکی به عنوان موقت وزیر بهداشت.

برزیل به مدت طولانی تلاش برای حفظ دقیق coronavirus داده است. تا به حال این نگرانی بود که آن را کم بها دادن به شدت از بحران — و نه راه دیگری در اطراف. قادر به خرید و یا به اندازه کافی تولید آزمون, برزیل در یک زمان تست 32 برابر کمتر از مردم ایالات متحده و 12 برابر کمتر از ایران است اما هنوز ارسال یکی از بزرگترین شیوع بیماری. اندک تست باعث شده است تا محققان به این باور برزیل شیوع این است که در هر نقطه بین پنج تا 15 بار بدتر از ثبت نام رسمی.

[Coronavirus توقیف سن پائولو به عنوان برگ برنده ponders برزیل سفر بان کی مون]

اختلاف بیش از داده ها متناسب با گسترده تر الگوی Bolsonaro. جناح راست پوپولیستی شدید مدافع برای توسعه تجاری در جنگل آمازون ادعا کرد سال گذشته که دولت زدایی مانیتور “گاهی اوقات دروغ” و خود را داده است “اغراق آمیز است.” او سپس اخراج این کشور بالا زدایی دیده بان.

زمانی که تعداد زیادی از آتش سوزی جنگل ها در آمازون آغاز شده به شدت افزایش — یک phenemon مرتبط با جنگل زدایی — او ادعا کرد بدون شواهدی وجود دارد که آتش سوزی شده بود و روشن شده توسط سازمان های غیر دولتی مرتبط با ایالات متحده بازیگر لئوناردو دی کاپریو به او نگاه بد.

در حال حاضر دانشمندان از ترس Bolsonaro دولت در حال حرکت است به پنهان کردن اطلاعات بیشتر او دوست ندارد, سیاسی, آنچه باید یک هدف شمارش با زندگی انسان در تعادل است.

“در هر کشوری اگر شما یک بازشماری شما را پیدا خواهد کرد افزایش تعداد مرگ و میر گفت:” مائورو سانچز, کمکی, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه Brasília. “اما اگر آنها را بازشماری و آمد تا با تعداد کمتری از مرگ و میر بیش از آنچه که آنها در حال گزارش در حال حاضر ما را به این شماره با یک دانه نمک است. … به کجا میرود؟”

دمینگس آلوس یک دانشمند داده در دانشگاه سائو پائولو گفت: این کشور به طور فزاینده ای شبیه کره شمالی.

“این دولت است که بنا به دلایل ایدئولوژیک است و جدا کردن خود از جهان و خودداری از اطلاعات مانند کره شمالی.”

Heloísa Traiano کمک به این گزارش.

امریکا تا به حال زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. آن را نمی تواند متوقف اجتناب ناپذیر است.

در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان

برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de