به عنوان coronavirus انفجار در ونزوئلا مادورو دولت مقصر ‘سلاح بیولوژیکی’: این کشور بازگشت پناهندگان

Carlos Ortega سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ونزوئلا مهاجران صبر در حمل و نقل ترمینال این ماه در بوگوتا, کلمبیا.

کاراکاس, ونزوئلا — که “بیولوژیکی” تهدید شد جمع آوری در مرز غربی ونزوئلا سوسیالیستی دولت ادعا کرد. پس از محاصره رئیس جمهور نیکولاس مادورو همیشه هوشیار بالقوه در برابر تهاجم اعزام اسلحه toting تشویقها به مرز.

57-ساله استبدادی نیست نگران ارتش کلمبیا. بلکه او هدف قرار دادن مردم خود — ونزوئلا مهاجران در خارج از کشور, چپ بیکاری توسط coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بازگشت به خانه.

بسیاری از آنها سرقت در از کلمبیا, ورود به کشور از طریق گذرگاه های غیر قانونی بدون تست برای رمان coronavirus. مادورو می گوید که آنها در حال سوخت رسانی خطرناک سنبله در موارد در این منحصر به فرد آسیب پذیر کشور است.

“کسانی که صلیب [برگشت به صفحه اصلی] به طور غیر قانونی شما خود را به قتل خانواده” مادورو گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در هفته گذشته. “کلمبیا ویروس مخفیانه در همه جا و کشتار مردم خوب است.”

[ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus]

ونزوئلا آمریکا-حمایت مخالفان مادورو می گوید دولت این است که وضعیت بد بدتر سرودن تازه واردان در بیمار مجهز قرنطینه مراکز که در آن مخالفان می گویند این ویروس در حال گسترش است.

دو طرف توافق بر حداقل یک نقطه. این آمریکای جنوبی که پاره نظام سلامت کارشناسان می گویند که در میان حداقل آماده شده در جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال حاضر belatedly شاهد یک ترس از شیوع کروناویروس با موارد افزایش و بیمارستان ها غرق شده است.

Schneyder مندزا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ونزوئلا مهاجران نشستن بر روی تشک در یک ساختمان در Tienditas بین المللی پل در کوکوتا کلمبیا در مرز با ونزوئلا است.

بیش از 5 میلیون نفر فرار کرده اند و گرسنگی و فقر و دولت سرکوب در ونزوئلا در سال های اخیر با اکثر اقامت در جای دیگر در آمریکای لاتین که در آن فقیرترین خراشیده شده اند را مخاطره آمیز زندگی می کند به عنوان کارگران خانگی کارگران و فروشندگان خیابانی.

اما به عنوان coronavirus است پاره پاره از طریق منطقه و کشور از مکزیک تا آرژانتین را قفل شده است و بسیاری از این پناهندگان چپ بیکار و گرسنه در خیابان های, Quito, Lima و بوگوتا در حال رفتن به خانه. در هفته های اخیر با عجله 60,000 عودت باعث شده تنگناها در مرز کلمبیا-نقاط کنترل. برخی از ریخته اند بیش از گذرگاه های غیر قانونی شناخته شده به عنوان trochas در امتداد lawless مرزی بین کلمبیا و ونزوئلا است.

[Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته homeland]

انتظار برای عودت کننده گان در حال مادورو سربازان و اجباری قرنطينه در مرز ایالت زولیا, تچیرا و اپور منطقه دیدن تا حد زیادی نگران کننده ترین سنبله در موارد. عودت کنندگان می گویند آنها در حال برگزار شد بدون ماسک صورت یا اجتماعی فاصله.

Mayra جیمنز 37 ساله مانیکورزن از دست رفته خود را در کلمبیا زمانی که کشور قفل شده است. در مرز او گفت: او با توجه به دو تست سريع — یکی توسط کلمبیایی دیگر توسط ونزوئلا. هر دو او گفت: بیرون آمد منفی است.

پنج روز پس از بازگشت به خانه او آزمایش مثبت است. او به مدت 35 روز به یک بیمارستان عمومی در اپور دولت است. تسهیلات تا به حال هیچ کار X-ray machine بنابراین در یک نقطه منتقل گردید و به نزدیکترین بیمارستان است که تا به حال یکی — دو ساعت دور.

“من به یاد داشته باشید درخواست از خدا برای مراقبت از خانواده من” گفت: جیمنز که پس از بهبود. “من سوگند به خدا که من هرگز به ترک کشور من دوباره اگر او مرا نجات داد.”

لوئیس براوو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فروشندگان فروش بنزین در این ماه در خیابان مرکیبو.

Border-بیمارستان های دولتی در حال حاضر ویران شده توسط سال از خرابی تجهیزات و مزمن کمبود دارو و تجهیزات در حال تلاش برای مقابله با افزایش تقاضا.

ونزوئلا گزارش شده بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد و 96 مرگ و میر. اما با محدود تست و استبدادی دولت در کنترل دادهها هر دو به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود undercounts.

کارکنان در بیمارستان دانشگاه مرکیبو در هفته گذشته گفت: این تسهیلات تعیین شده توسط دولت به عنوان شهر اصلی بیمارستان برای coronavirus شد به طور متوسط 500 بیماران با علائم دو شماره از یک ماه پیش. تمام هشت تخت ICU و 10 هواکش بودند در استفاده خطرناکی در لیست انتظار طولانی برای دیگران که آنها مورد نیاز است.

یکی پزشکی مقیم صحبت از نگران کننده مرگ و میر.

“تعداد متوفی در حال افزایش است,” او گفت:. “ما شاهد روزهای عادی است که در آن ما از دست دادن تا 10 بيمار.”

کارکنان می گویند بسیاری از مرکیبو مرده اند هنوز رتبهدهی نشده است از جمله در مقام شمارش به دلیل تست های فرستاده شده به کاراکاس برای پردازش و تا یک ماه به عقب بر گردیم.

[امریکا تا به حال زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. آن را نمی تواند متوقف اجتناب ناپذیر است.]

ساکن که مانند دیگر کارکنان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از دولت تلافی جویانه گفت: شرایط در بیمارستان بودند به طوری که بسیاری از افراد آلوده به انتخاب به چشم پوشیدن از مراقبت.

“وجود دارد هیچ تهویه مطبوع و ما مجبور به تحمل 100-درجه حرارت,” او گفت:. “این خفه کننده است.”

نیز وجود دارد بدون آب در حال اجرا پس از پرستاران و پزشکان شستن دست های خود را در سطل. بیمارستان یکی از چند در زولیا دولت را به تازگی دریافت ماسک صورت, اما آنها محفوظ بیشتر برای سلامت کارگران است. فقدان تجهیزات حفاظت شخصی برای سرایداران بدان معنی است که بخش طبقه گاهی اوقات به روز بدون تمیز کردن.

محلی پزشکان ارتباط می گوید: 44 پزشکان و پرستاران در زولیا باید زده شده با coronavirus. نه فوت کرده اند با توجه به غیر انتفاعی پزشکان ایران برای ونزوئلا است. ده باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه.

کارکنان می گویند که طرفدار دولت اداره بیمارستان تهدید کرده است که آنها را با اتهامات جنایی اگر آنها را حفظ کند گزارش وظیفه. این بیماری و مرگ و میر ناشی از پزشکان و پرستاران آنها می گویند باید بدتر در حال حاضر شدید کمبود کارکنان.

یک پرستار که آزمایش مثبت برای coronavirus بود همراهی می کردند به یک مرکز قرنطینه توسط سربازان مسلح.

“در حال حاضر وجود دارد عملا هیچ یک از کارکنان” او گفت:.

لوئیس براوو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم صف ورود به اتاق اورژانس در بیمارستان دانشگاه مرکیبو.

ونزوئلا در میان اولین کشورهای آمریکای جنوبی به اعمال سخت ملی مستند. که حرکت می کند همراه با این کشور در انزوای نسبی — حتی قبل از همه گیر تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های هواپیمایی به پرواز در اینجا — به نظر می رسد در ابتدا به خاطر عفونت کم است.

اما موارد باید افزایش یافت ninefold از اواخر ماه مه با توجه به رسمی شمارش با بالاترین خوشه در متحده به همراه کلمبیا و برزیل مرزها.

داده ها نشان می دهد که 70 درصد از عفونت های جدید در حال از جامعه انتقال است. اما پزشکان می گویند غلظت بالایی از موارد در نزدیکی مرز کلمبیا نشان می دهد یک لینک با عبور از مرز. مادورو دولت آشکارا سرزنش عودت کنندگان و قاچاقچیان کمک به آنها که اجتناب از حقوقی گذرگاه و آزمون است که در حال اجرا وجود دارد.

“هر کسی که نقض سیستم مهاجرت و وارد کشور [غیر قانونی] در نظر گرفته خواهد شد یک سلاح بیولوژیکی” گفت: لیساندرو Cabello, عضو ارشد مادورو را در زولیا. در روز سه شنبه رئیس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد یک آدرس Gmail برای ونزوئلا را محکوم هموطنان که وارد در گذرگاه های غیر قانونی.

[این ویروس که تعطیل جهان]

مادورو را متهم به کلمبیایی انگار روش و ضعیف کنترل مرزی است. این کلمبیایی رد اتهام.

“آنچه واقعا غم انگیز است که بیش از 5 میلیون ونزوئلا این کشور را ترک و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای لکه دار کردن چند هزار نفر که در حال تلاش برای بازگشت به سرزمین خود گفت:” Felipe مونز یک مشاور ارشد رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو.

برخی از پزشکان که متفقین با ونزوئلا مخالفان می گویند دولت امکانات قرنطینه که فاقد آب و برق و صابون و یا ماسک در حال ترویج و گسترش coronavirus.

“این مهاجران” گفت: Julio کاسترو اپیدمیولوژی است که رهبری یک تیم نظارت بحران کرد. “ما مطمئن هستیم که در مورد. اما ما نظریه این است که آنها در حال گرفتن بیمار در اردوگاه نیست که همه آنها به نحوی از ورود به کشور به عنوان coronavirus حامل.”

هنری Chirinos

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک مرد جمع آوری آب از یک جریان آلوده در مرکیبو.

امدادگران و پزشکان ابراز نگرانی در مورد شرایط در مراکز قرنطینه اما مقامات می گویند در حال آزمایش با دقت. آنها همچنین می گویند برخی از عودت در حال رشوه دادن به سربازان برای جلوگیری از قرنطینه.

“مردم در مرز می پرداخت 20 دلار به نگهبانان به آنها می گوید:” مارتین Carballo های عفونی-بیماری, دکتر, در کاراکاس. “در حال حاضر ما به خوبی تاسیس جامعه انتقال است.”

مادورو دولت و مخالفان ونزوئلا امضا توافق نامه در ماه گذشته برای هماهنگ کردن تلاش های امداد رسانی از طریق سازمان بهداشت پان آمریکا. معامله را با استفاده از بودجه دولت منجمد توسط آمریکا و دولت های اروپایی برای خرید محافظ دنده دارو و تجهیزات پزشکی.

[جهانی افزایش coronavirus موارد است که تغذیه با کشورهای در حال توسعه — و ایالات متحده]

Jarbas Barbosa دا سیلوا, سلامت, سازمان, دستیار کارگردان, گفت که او امیدوار است برای یک توافق نهایی با شفافیت اقدامات لازم از دولت ونزوئلا در ازای تامین این ماه است. آن را نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

این سازمان در حال حاضر عرضه ونزوئلا با محموله از تجهیزات حفاظت شخصی.

“اما البته آنها باید بیشتر” باربوسا گفت. “ما هنوز در تلاش برای به دست آوردن. هنگامی که سلامت کارگران حمایت نمی کنند, این یک مشکل است. بهداشت و سلامت دیگر کارگران خواهد بود ترس برای رفتن به بیمارستان.

“این بسیار مهم است که این روند سرعت بیشتری حرکت.”

Faiola گزارش از میامی.

Coronavirus است gutted قیمت کوکا. آن می تواند تغییر شکل تجارت کوکائین.

مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار

کروناویروس در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de