در اوج این اقدامات در ماه آوریل نزدیک به 1.6 میلیارد نفر آسیب دیده با توجه به یونسکو با 194 سراسر کشور تعطیل. همانطور که از ژوئن 5, بیش از 1.1 میلیارد آموزان آسیب دیده باقی می ماند — بیش از 64 درصد از کل جهان به, با 134 سراسر کشور تعطیلی هنوز هم در جای خود.

حتی در کشور بدون مدرسه آتن اجرا در سطح ملی اختلالات به آموزش و پرورش باقی می ماند گسترده است. در ایالات متحده اقدامات متفاوت در سطح محلی اما اکثر متحده را موظف تعطیلی از طریق پایان سال است.

دانش آموزان را برای آنها تعطیلی مدارس باید برداشته خواهد بود که افراد جدید جهانی به عنوان مربیان و سیاستگذاران تلاش برای تعیین چه کلاس های درس باید مانند نگاه در طول بیماری همه گیر.

در اینجا این است که چگونه برخی از کشورها در سراسر جهان در حال دست زدن به بازگشت.

بریتانیا

بریتانیا بازگشایی مدارس در اوایل ماه ژوئن با ارسال صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان به کلاس درس برای اولین بار از مارس 18. اما آن را بسیار جزئی بازگشایی: در خارج از انگلستان semiautonomous دولت اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی را انتخاب کرده اند صبر کنید تا ماه آگوست یا بعد.

در انگلستان بازگشت متنوع قابل ملاحظه ای با ده ها تن از مقامات محلی امید بستن به نگه داشتن خود را در مدارس توقیف. مقامات تحت فشار قرار دادند به خصوص برای بازگشت کودکان در معادل مهد کودک و کلاس اول و ششم نمرات — شناخته شده به عنوان “کلید انتقال سال” توسط دولت بریتانیا. رفتن به مدرسه تشویق است نه اجباری.

برزیل

در برزیل برای دومین تعداد موارد تایید شده در جهان رئیس Jair Bolsonaro گرفته یک بی بند و مداخله رویکرد به کروناویروس و علنا رد تماس برای بازگشایی مدارس است. “آنچه اتفاق افتاده در جهان نشان داده است که افراد در معرض خطر بیش از 60,” Bolsonaro گفت: در ملی آدرس در اواخر ماه مارس است. “پس چرا نزدیک به مدارس؟”

بدون هماهنگی ملی پاسخ مقامات محلی تصمیم بر تعطیلی مدارس. بسیاری از کشورها در مدارس متوقف شده بود در کلاس های حضوری در اواخر مارس. با وجود ادامه گسترش coronavirus در برزیل برخی از شهرداری دولت باید گفت که آنها قصد بازگشایی مدارس به زودی.

چین

در اواسط ماه ژانویه چین گفت: نزدیک به 200 میلیون دانش آموز است که آنها نمی خواهد به بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات زمستانی — یک شهروند مستند در ویروس کانون هوبئی استان و دیگر سخت-آمار مناطق.

اوایل این مستند نیز به تصویب رسید در هنگ کنگ prefigured اقدامات است که گسترش در سراسر جهان است. اما به عنوان شیوع مشکلاتی روبرو در چین نقاط کشور نیز شد و برخی از اولین مکان برای دیدن بازگشت کودکان به مدارس.

یونسکو گفت که مدرسه دهانه در چین شده است “مترقی” به طور کلی شروع با دانش آموزان در سال گذشته از خود متوسطه آموزش و پرورش است. در ووهان همه گیر اولیه کانون مدارس, بازگشایی در اوایل ممکن است اما کودکان تا به حال به تصویب از طریق حرارت چک ماسک می پوشند و وارد و ترک در زمان های خاص برای جلوگیری از ازدحام.

دانمارک

دانمارک اعلام کرد آن را خواهد دید از آن مدارس در مارس 11. فقط یک ماه بعد از آن تبدیل به اولین کشور در اروپا به بازگشایی آنها با تقریبا همه مدارس ابتدایی عامل توسط مارس 20.

اگر چه برخی از والدین نگهداری فرزندان خود را در خانه بسیاری از آنها با اعتماد به نفس در دولت دستورالعمل در مایع و اجتماعی فاصله (از جمله این که میز باید حدود شش فوت از هم جدا و recesses مبهوت برای جلوگیری از جمعیت). کودکان بزرگتر رفت و برگشت به مدرسه در اواخر ماه مه.

تا کنون وجود داشته است هیچ نشانه ای از یک coronavirus تجدید حیات — موارد جدید به کاهش خود ادامه داد که مدارس بازگشایی یک روند نیز دیده می شود در برخی از کشورهای دیگر اروپایی است. در نروژ آغاز شد که بازگشایی مارس 20, نخست وزیر Erna Solberg گفت: NRK پخش آن ممکن است لازم به مدارس, اما که او را پشیمانی نیست این تصمیم است.

ژاپن

ژاپن خود را بسته مدارس بعد از برخی از همسایگان خود با نخست وزیر شینزو آبه درخواست تنها در اواخر فوریه برای مدارس به درهای بسته خود را. در ماه مارس دولت ژاپن اعلام کرد که نمی خواهد گسترش این درخواست را ترک تصمیم به شهرداری است که دستورالعمل ها را دنبال کنید.

برخی از مدارس شروع بازگشایی در اوایل ماه مه با دانش آموزان خود را برای اولین بار و یا در سال گذشته به ترتیب اولویت و دیگران خواسته برای شروع چند هفته بعد. برخی از مدارس در سخت-آمار شهرستانها و یا مناطق بسته باقی می ماند در حالی که بازگشایی مدارس که در حال انجام انواع اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد از جمله کلاس کوچکتر ماسک صورت و مبهوت شروع به بار.

ژاپن نگران است در مورد احتمال موج دوم از عفونت. پس از ضبط هیچ مورد جدید از 30 آوریل 22, شهر کیتاکیوشو ، در استان فوکوئوکا دیدم 119 مورد در فقط 11 روز از جمله 11 دانش آموزان از مدارس ابتدایی و راهنمایی — باعث به منظور دوباره نزدیک مدارس.

نیوزیلند

نیوزیلند وارد آن دقیقترین سطح مستند با اجباری تعطیلی مدارس در مارس 23, هنگامی که آن را تایید کرده بود 102 موارد است. اما ظرف شش هفته در این کشور اعلام کرد این امر می تواند کاهش این محدودیت ها به دلیل نشانه های مثبت در مورد ویروس ها’ گسترش یافته است.

در اواخر ماه آوریل دولت آرام مستند از سطح 4 سطح 3 با بازگشایی مدارس, اما پدر و مادر گفت: برای حفظ کودکان خود در خانه اگر است. در 18 مه آن کاهش یافته و به سطح 2 اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر بیشتر دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس.

تحت استانداردهای فعلی به عنوان کشور نزدیک صفر عفونت وجود دارد چند محدودیت در کودکان سالم. دولت گفت که “مردم باید به آن بازی امن و ادامه را معقول بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی.”

نیجریه

نیجریه اعلام کرد این امر نزدیک تمام مدارس کشور در روز 19 مارس ، در آن زمان آن را تا به حال 12 مورد تأیید هر چند که تعدادی از نمایاندن به بیش از 10 ، 000 با 287 تایید مرگ تا کنون. بیش از دو ماه بعد مدارس بسته باقی می ماند. دولت نشان داده است این امید به اجازه دولت محلی برای بازگشایی مدارس در هفته های آینده با وجود افزایش موارد است.

کره جنوبی

در اواخر فوریه در کره جنوبی دولت گفته است که خود را شکستن خواهد بود تمدید یک هفته. پس از آن بود تمدید بیش از دو و سپس به طور نامحدود به عنوان coronavirus گسترش یافته است. مدارس شروع به بازگشایی ماه بعد در اواخر ماه مه با سالمندان دبیرستان بازگشت ،

اولیه که بازگشایی به تعویق افتاد, یک هفته پس از شیوع در شب های سئول, district of Itaewon. و تنها چند روز پس از اولین دانش آموزان پا به عقب در کلاس درس صدها نفر از مدارس بسته شد پس از ناگهانی افزایش موارد جدید.

این دانش آموزان که رفته اند باید پایبند به انواع اقدامات طراحی شده برای محدود کردن هر گونه پتانسیل گسترش از جمله پلاستیکی و صفحه نمایش بیش از میز خود و ماسک و متوسط چک. اما دولت مشخص شده است برای بازگشایی, و اشاره کرد که کودکان نه تا به حال نگه داشته شده است حتی در خانه در طول جنگ کره.

“من باور دارم که ما می توانیم موفق رویاها و آینده فرزندان ما به دلیل مشکلات جاری,” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در این هفته.

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی اعلام کرد در مارس 18 آن را خواهد دید تمام مدارس به طور نامحدود. سال گذشته از اولیه و ثانویه در مدرسه نمرات 7 و 12 به ترتيب قرار بود به بازگشت به مدرسه در آغاز ماه ژوئن که طرح رها شده بود پس از اساتيد اتحادیه های کارگری و حاکم بر انجمن ها حاضر به عقب آن است.

معلمان باید گفت که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای حفظ خود و دانش آموزان خود را امن است. در پاسخ به این واکنش, آفریقای جنوبی, را بخش اساسی آموزش و پرورش گفت: مدرسه بازگشایی خواهد بود به تعویق افتاد, یک هفته به طوری که مدارس می تواند آماده شدن برای ورود دانش آموزان است.

تایوان

تایوان با کمتر از 500 تایید coronavirus موارد موفق به کنترل گسترش عفونت بدون در نظر گرفتن بسیاری از اقدامات سخت گیرانه در جای دیگر دیده می شود.

این گسترش به مدرسه تعطیل: اگر چه دولت در تمدید زمستان شکستن اضافی برای دو هفته در ماه فوریه آن را بازگشایی مدارس به صورت عادی توسط Feb. 25 و بیشتر آموزش و پرورش به اجرا در یک برنامه منظم پس از آن البته با سخت اقدامات بهداشتی در محل.

مدارس و دانشگاه ها نزدیک اگر آنها تایید یک مورد در میان دانش آموزان و کارکنان در اما است که نادر: تنها یک مدرسه بود بسته درهای خود را با شروع از آوریل همراه با یک تعداد انگشت شماری از دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de