به عنوان Fotis Dulos سوزانده وکلا نذر برای پاک کردن نام

فارمینگتون — Fotis Dulos سوزانده شده است اما وکلای مدافع در حال مبارزه برای تبرئه او و احتمالا فایل های مخرب پیگرد قانونی و حقوقی قصور در پرونده های حقوقی به عنوان راهی برای پاک کردن نام خود را.

وکیل Kevin Smith, یک عضو از خود دفاع جنایی تیم گفت: Farmington منطقه ای انحصار وراثت قاضی ساناز دالی در جلسه روز شنبه که مشتری خود منافع خود را در املاک و باید در نظر گرفته شود.

دالی منصوب وکیل کریستوفر آغوش, از, Hartford, قانون شرکت رابینسون + کول به عنوان مدیر موقت از Dulos و مستغلات.

هنگامی که او درگذشت و از آشکار خودکشی در Jan. 30, Fotis Dulos شد متهم به قتل در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos دو سلب حق اقامه دعوی رسیدگی و 2.5 میلیون پرونده های حقوقی ثبت شده توسط مادر خود را در قانون است.

اسمیت گفت که او انتظار دارد همه اتهامات جنایی به اخراج در مارس 3 در یک اقدام دولت در دادگاه برتر در استمفورد. اما او و رهبری دفاع وکیل هنجار Pattis باید ثبت یک درخواست برای مقامات دادگاه به ادامه دادستان با املاک و Fotis Dulos به عنوان متهم به عنوان راهی برای آوردن پرونده به دادگاه است.

اگر این اتهامات را رد کرد و او و Pattis را از نظر پر کردن عمدی مخرب پیگرد قانونی و حقوقی دعاوی قصور به تبرئه مشتری خود را, او گفت:.

“آخرین دستورالعمل به مطمئن شوید که نام خود را پاک کرده و او را تبرئه” اسمیت گفت.

اسمیت و Pattis می خواهید یک مدیر موقت است که نمی خواهد “خصمانه” خود را به منافع مشتری را منصوب کرد.

“ما احساس به عنوان اینکه آقای Dulos منافع باید شنیده شود” اسمیت گفت.

Dulos سوزانده شد, با توجه به مرگ او گواهی است که اسمیت ارائه شده به دادگاه انحصار وراثت. نیویورک معاینات پزشکی است که در انتظار نتایج سم شناسی قبل از تعیین علت مرگ Pattis گفت. خواهرش رنا گفته بود خانواده برنامه ریزی برای بازگشت او به بومی یونان.

Dulos درگذشت با حدود $200,000 در وفاداری حساب 401K و او تا به حال حدود 14 ، 000 دلار در یک جداگانه حساب شخصی آغوش به دادگاه گفت.

“متاسفانه به نظر نمی رسد وجود دارد مقدار زیادی از دارایی های مایع” Hug گفت.

به عنوان مدیر موقت ، دالی گفت: آغوش حدود 30 روز به موجودی دارایی ها و بدهی های Dulos بنابراین دادگاه می تواند آنچه را از چپ به پنج فرزند خود را.

45 دقیقه ای اقدام به ارائه اطلاعات به زندگی Fotis Dulos بود که در زمان منتهی به همسر خود جدا ناپدید شدن در مه 24.

دوست دختر خود را میشل Troconis بود که به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در مورد او می خواهد خاکستری, داخل حمام و حوله دست و همچنین به عنوان او آبمیوه گیری, حمام, صابون, سینی گیاه و یک میزبان از دیگر موارد عادی از جمله یک لیمو اب میوه گیر یک کرپ ساز و دخترش تجهیزات ورزشی با توجه به درخواست های واصل در مورد انحصار وراثت توسط وکیل او.

او زندگی می کردند با Dulos در جفرسون عبور اقامت برای حدود دو سال گفت: او وکیل جان Schoenhorn.

“او شده است اجازه بازگشت به خانه توسط برتر حکم دادگاه” Schoenhorn گفت. “با تاسف مرگ, ما می خواهیم به مطمئن شوید که محتویات خانه که او نه دفع.”

مدونا 16 ساله گربه متعلق به مادر Fotis Dulos رفت به پنهان کردن پس از خود را آشکار اقدام به خودکشی. آن را در زمان چند ساعت در روز یکشنبه به نوازش کردن گربه و او مانده است با کسی که می تواند مراقبت از او تا زمانی که مالک می تواند در بر داشت در آغوش گفت.

آنا کاری که Dulos ذکر شده به عنوان خود را “بهترین دوست” در اوراق قرضه و اسناد و ابراز علاقه در نظر گرفتن مالکیت گربه اسمیت گفت. کاری کمک پست Dulos’ 6 میلیون دلار اوراق قرضه و باقی ماند در کنار او در بیمارستان نیویورک تا زمانی که او درگذشت.

وکلای مدافع برای Fotis Dulos و مادر خود را در قانون گلوریا Farber شده اند مبارزه در دادگاه براده بیش از مراقبت از خود جفرسون عبور از خانه پس از آشکار خودکشی.

Farber پرداخت وام مسکن به خانه در ماه ژوئیه پس از دخترش ناپدید شده و سپس در زمینه سلب حق اقامه دعوی رسیدگی برابر Dulos برای در اختیار گرفتن اموال.

او وکیل ریچارد Weintsein شده است منجر به اتهام در حفظ جفرسون عبور از خانه حفظ شود با تمام محتویات آن را دست نخورده تا زمانی که موجودی از دارایی های خود را می تواند تکمیل شود. Weinstein گفت: دادگاه به او پرداخت می شود $2,000 به مخازن پروپان پر شده است به طوری لوله ها در 14,000 فوت مربع خانه نمی خواهد پشت سر هم در سرد است.

این خانه در حال حاضر امن آغوش و گفت: با قفل جدید تازه تنظیم مجدد زنگ ها و دستورالعمل ها به فارمینگتون پلیس در مورد کسی که مجاز است در خانه و در اموال.

بانک پس انداز از دنبوری نیز آغاز شده سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در Sturbridge هیل جاده اصلی در کنعان که Dulos شد تلاش برای فروش از طریق شرکت خود جلو است. خود شرکت نیز دارای 80 کوه بهار جاده در فارمینگتون و ملک در 585 Deercliff جاده در آون.

جنیفر و Fotis Dulos درگیر شدند در دو سال acrimonious طلاق هنگامی که او ناپدید شده در مارس 24. طلاق رسما اخراج توسط دادگاه هفته گذشته است.

Fotis Dulos نیز شکایت شده توسط فاربر برای آنچه او ادعا شد 2.5 میلیون دلار در پرداخت وام کسب و کار ساخته شده به خود را بالا پایان املاک و مستغلات شرکت.

حکم دستگیری گفت: پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” برای همسر خود جدا در کنعان خانه او به عنوان کاهش یافته است فرزندان خود را در مدرسه.

در اطراف این زمان او در حال گزارش از دست رفته که پلیس با گفت Fotis Dulos و Troconis دستگیر شدند و در فیلم در هارتفورد زباله و کیسه های زباله که بعدها مشخص شامل جنیفر Dulos’ خون و لباس.

Fotis Dulos, 52 و Troconis و 45 بودند هر شارژ در سال گذشته با دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی.

در Jan. 7, Dulos نیز به اتهام قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی است. Troconis و Dulos’ دوست نزدیک و دادستان سابق کنت Mawhinney, 54, نیز متهم است که در طول روز با توطئه برای ارتکاب قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر