به عنوان هند به شدت افزایش گذشته 1 میلیون coronavirus موارد رمز و راز احاطه تلفات

دانمارکی صدیقی ایسنا

بستگان دعا قبل از هولوکاست از یک زن که در اثر covid-19 در دهلی نو در هفته گذشته.

دهلی نو — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تسریع در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور هند عبور یک بار غیر قابل تصور آستانه: 1 میلیون مورد تأیید پیوستن به ایالات متحده و برزیل در یک باشگاه هیچ کشور می خواهد را وارد کنید.

در عین حال در پشت شکل نهفته است یک تناقض است. هند وارد کرده است در این نقطه عطف با حدود نیمی از تعداد مرگ و میر — 25,000 — به عنوان کسانی که دو کشور ثبت و در همان نقطه در شیوع بیماری خود را.

هند نسبتا کم نرخ مرگ و میر — هر دو به عنوان یک درصد از کل موارد و در هر یک میلیون جمعیت — آیا چیزی از رمز و راز است. دولت هند با اشاره به آمار و ارقام بارها و بارها به اطمینان نگران مردم گفت: این آمار نشان می دهد این کشور به مراتب بهتر از بسیاری از دیگران در این بیماری همه گیر.

که خوش بینی نابجا به نظر می رسد. کارشناسان می گویند دولت داده در مرگ و میر خاصی به ناقص در یک کشور که در آن اکثریت بزرگی از مردم در مناطق روستایی و بدون هر گونه توجه پزشکی ساخت آنها کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود و یا تشخیص داده شد. در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که coronavirus مرگ و میر در حال از دست رفته و یا misreported. تست نرخ سرانه در هند پایین باقی می ماند.

هند تنها کشور با تعداد زیادی از موارد گزارش شده و نسبتا پایین رسمی مرگ و میر. در حالی که روسیه بیش از 750,000 تایید coronavirus موارد کشور گزارش شده حدود 12000 مرگ و میر موجب سوء ظن بیش از شمارش گرديد.

در مصاحبه با سی ان ان در اوایل این ماه, سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov دفاع روسیه پایین مرگ و میر. “آیا شما تا کنون فکر کردم مورد امکان روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی که بیشتر موثر است؟” Peskov پرسید.

[در سیبری روستای مستند شدید است. ترانشه باید مهر و موم شده آن را خاموش کنید.]

تعداد مرگ و میر در برابر موارد تایید شده برای روسیه است که 1.6 درصد است. هند می ایستد در 2.6 درصد است. این میزان در ایالات متحده است 3.9 درصد است. اما کارشناسان هشدار می دهند که چنین ارقام بسیار حساس برای, تست, نرخ مرگ و, گزارش, به طوری که آنها را محدود به ارزش.

http://www.washingtonpost.com/video/world/india-becomes-third-country-to-record-more-than-one-million-cases-of-coronovirus/2020/07/17/a0194946-d556-40d9-a197-cab7f2af54ce_video.html

واقعی خطر مرگ ناشی از کوروناویروس عفونت ممکن است پایین تر از چنین آمار و ارقام نشان می دهد چرا که بسیاری از موارد به نظر می رسد بدون علامت و غیر قابل تشخیص است.

در هند یکی از عوامل است که کارشناسان می گویند در واقع ممکن است کاهش مرگ و میر آن است که عمدتا جوانی جمعیت است. با توجه به آخرین سرشماری تنها 5 درصد از سرخپوستان بودند 65 ساله یا مسن تر در حالی که بیش از نیمی از آن زیر سن 25. اگر چه بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد ویروس مطالعات نشان داده است که افراد مسن به مراتب بیشتر احتمال دارد به تجربه شدید یا کشنده نتایج.

یک کلاچ از جایگزین نظریه دارای فنر به توضیح هند کاهش تعداد مرگ و میر از جمله قرار گرفتن در معرض گسترده به یک واکسن سل است که ممکن است باعث تحریک سیستم ایمنی بدن یک سویه های مختلف ویروس در گردش در اینجا و ناشناخته ایمونولوژیک یا عوامل ژنتیکی در جمعیت است. هیچ یک هنوز با شواهد حمایت کارشناسان می گویند.

در همین حال شیوع در هند نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش فشار برخی از ایالت ها و شهرهای reimpose مستندات برداشته هفته پیش. هر دو شماره از روزانه موارد و مرگ و میر روزانه در حال افزایش هستند و محیط تازه ، هند می تواند در مواجهه با یک “آهسته بمب زمان” به عنوان ویروس همچنان به گسترش گفت: Prabhat Jha, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است.

Jha قبلا led عمده مطالعه به تعیین علل از یک میلیون مرگ و میر در هند, و او گفت: مشابه در مقیاس بزرگ تلاش مورد نیاز است اگر این کشور به درک دامنه واقعی از عفونت. “تنها راه برای قدم زدن به بیرون از این بیماری همه گیر خواهد شد بهتر داده و آن را در حال جمع آوری” جها گفت.

دانمارکی صدیقی

ایسنا

مردم در ثبت نام برای ارتباط با کروناویروس بیماران از طریق یک ویدئو خواستار تسهیلات در بیمارستانی در دهلی نو در اوایل این ماه.

حتی در کشورهای توسعه یافته این میزان از مرگ و میر مرتبط با covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شده است منعکس شده در آمار رسمی. کارشناسان اقدام به تجزیه و تحلیل بیش از حد “مرگ” — راه های که در آن مرگ و میر کلی منحرف شده اند از سال قبل — به عنوان یک پروکسی برای تاثیر بیماری همه گیر.

واشنگتن پست در تماس با مقامات در چهار هند بزرگترین شهرستانها — بمبئی, دهلی نو, چنای و کلکته — به دست آوردن اطلاعات برای کل مرگ و میر در هر ماه از ماه مارس تا ماه ژوئن برای 2019 و 2020. تنها بمبئی ارائه شده کامل و به روز آمار و ارقام. (کلکته ارائه شده هیچ کدام.)

در بمبئی شهر برای اولین بار در هند غرق می شود و توسط یک موج coronavirus موارد مرگ و میر کلی در مارس شد و در واقع کمتر از ماه مشابه در سال 2019. مقامات می گویند این کاهش به احتمال زیاد با توجه به سخت در سراسر کشور مستند که در کاهش مرگ و میر ناشی از چنین رویدادهایی به تصادفات است.

در ممکن است, اما در مجموع مرگ و میر در این شهرستان رسید به 12,963 در مقایسه با 6,832 در همان ماه در سال قبل است. تفاوت بزرگتر از تعداد coronavirus مرگ و میر ثبت شده در این شهرستان در ماه مه بود که 2,269. برخی از پرش دلیل است که مرگ و میر ناشی از قبل از ماه — در ارتفاع مستند — ثبت شد بعد گفت: I. S. چهل بمبئی جدید شهرداری کمیسر. چهل گفت: این شهرستان نیز درمان بسیاری از بیماران از مناطق همجوار.

مقامات ساخته شده است تلاش برای ثبت coronavirus مرگ و میر به درستی او اضافه کرد: حتی اگر این بدان معنی است که رسمی مرگ و میر افزایش یافته است. در ماه ژوئن چهل دستور داد بیمارستان ها و درمانگاه ها به ثبت هر گونه که قبلا گزارش نشده و میر ناشی از covid-19 ظرف 48 ساعت آینده و یا او خواهد آنها تعطیل است. نتیجه: بیش از 800 مرگ و میر اضافه شده به کلی انکار کرد.

“ما شده است شفاف” چهل گفت. “اجازه دهید دیگر کشورهای هند نشان می دهد این شجاعت.”

در چندین هندی, شهرستانها, گزارش های پدید آمده از گورستان و crematoriums که در آن کارکنان می گویند که آنها در حال دست زدن بیشتر تایید شده و مشکوک به مرگ و میر ناشی از covid-19 از آمار رسمی منعکس کند.

دانمارکی صدیقی

ایسنا

آمبولانس ها با اجساد افرادی که بر اثر covid-19 پارک شده در کوره های جسد سوزی در دهلی نو در اوایل این ماه.

در شهر وادودارا در غرب هند و ارقام رسمی نشان می دهد که تعداد کل coronavirus موارد افزایش یافته است و بیش از 2000 پس از شروع ماه ژوئن است. اما تعداد مرگ و میر به سختی budged افزایش فقط سه از 57 تا 60.

در ضمن فقط یکی از شهرستان های بیمارستان ها را ثبت کرده است حداقل 100 coronavirus مرگ و میر outstripping رسمی تلفات با توجه به یک فرد با دسترسی به سوابق پزشکی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

Vinod رائو این مقام مسئول در وادودارا را coronavirus پاسخ رد دادند. این شهر رقم درست است و شامل “هر مرگ” از covid-19 با توجه به دستورالعمل دولت, او گفت:.

در زمان عادی حدود 20 درصد از مرگ و میر در هند نیست گزارش شده در همه, با توجه به آمار دولت اغلب به دلیل آنها رخ می دهد در خانه و به دور از شهرستانها. شکاف در هند اطلاعات به معنای واقعی تعداد covid-19 مرگ و میر بالاتر از رقم رسمی اما هیچ کس نمی داند دقیقا چقدر در عدم وجود بیشتر تحقیقات گفت K. Srinath ردی رئیس عمومی بنیاد بهداشت هند مستقل ابتکار عمل است که انجام پژوهش و آموزش در سراسر کشور است.

ردی اضافه شده دیگر نیز وجود دارد که عوامل احتمالا کاهش تعداد مرگ و میر. آنها عبارتند از هند در مقایسه با جمعیت جوان و این واقعیت است که اکثریت شهروندان زندگی در مناطق روستایی که در آن تراکم پایین تر است ارائه فرصت کمتری برای این ویروس به گسترش است.

بیش از نیمی از هند مرگ و میر از هفت بزرگ شهرهای بزرگ ردی گفت. این شهرها عبارتند از: “هنوز مبارزه با آن را,” او گفت:. “بزرگترین imponderable این است که آیا ما می تواند شامل گسترش از رسیدن به مناطق دیگر که در حال حاضر نسبتا امن تر است.”

[یک پادشاه و یک یک یک سفر 8000 مایلی: یک آمریکایی coronavirus نجات از بوتان]

برخی از کارشناسان می گویند که حتی در حالی که اذعان به کمبود در هند اطلاعات آنها زده راه خود را نسبتا پایین مرگ و میر در هر میلیون است که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کشورهای آسیای جنوبی و جنوب شرقی آسیا از جمله پاکستان و بنگلادش است.

“یکی همیشه می توانید می گویند که این کشور یا آن کشور است fudging خود را داده اما همه کشورها نمی توان fudging داده ها در همان زمان گفت:” شهيد Jameel, یک virologist و رییس اجرایی DBT/ولکام تراست هند اتحاد بهداشت عمومی پایه و اساس است. او امیدوار است برای دیدن بیشتر تحقیقات به اینکه جمعیت های مختلف متفاوت پاسخ ایمنی بدن به ویروس.

رائول Rabadan استاد سیستم های زیست شناسی در دانشگاه کلمبیا و نویسنده به تازگی منتشر شده است کتاب در درک coronavirus گفت که او تا به حال نه دیده می شود هر گونه شواهد قانع کننده و در عین حال که قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس های دیگر بهبود یک فرد در پاسخ به این یکی. او همچنین گفت: جهش در ویروس شده اند نشان داده شده به آن را تغییر دهید مرگبار.

اذیت کردن که عوامل مسئول تغییرات در نرخ مرگ و چالش برانگیز است و حتی در درون همان کشور اجازه دهید به تنهایی بین المللی Rabadan گفت: Raul Rabadan استاد سیستم های زیست شناسی در دانشگاه کلمبیا و نویسنده به تازگی منتشر شده است کتاب در درک coronavirus. هند و ایالات متحده به عنوان مثال تفاوت در سیستم مراقبت های بهداشتی خود را, روش برای گزارش مرگ و میر معیارهای خود را برای coronavirus تست قومی آرایش خود را, جمعیت و توزیع سن خود شهروندان است.

هند به ظاهر کاهش نرخ مرگ و “پارادوکس” گفت: Rabadan. اما “من خواهد محتاط باشد.”

دانمارکی صدیقی

ایسنا

پزشکی کارگران راه رفتن را از طریق یک بخش برای covid-19 بیماران در بیمارستانی در دهلی نو در روز جمعه.

Taniya Dutta در دهلی نو و ایزابل Khurshudyan در مسکو در کمک به این گزارش.

17-عضو خانواده است که زندگی در کنار هم با هم خوردند و با هم coronavirus

یک کوره جستجو برای کمیاب تخت بیمارستان به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در هند

جهانی افزایش coronavirus موارد است که تغذیه با کشورهای در حال توسعه — و ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de