به عنوان استمفورد را coronavirus تعداد مرگ خوشه با روشنایی ضعیف تابیدن از امید

استمفورد – رژیم صهیونیستی. ند لمانت روزانه جلسات نشان می دهد که تا چه حد استمفورد coronavirus کانون کانکتیکات است.

به عنوان این هفته به پایان رسید تعداد مورد در هر 100000 نفر جمعیت بود 470 ایالت. در استمفورد آن 1,320 — نزدیک به سه برابر دولت نرخ با توجه به لمانت ،

داده ها نشان می دهد که تعداد COVID-19 مرگ و میر در استمفورد افزایش است. از شنبه کل شد 45. آن را شروع به پریدن کرد به 61 روز چهارشنبه 69 روز پنج شنبه. توسط شنبه, 72 استمفورد ساکنان فوت کرده است.

اما ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید گفت: استمفورد بیمارستان دکتر Rohit Bhalla معاون ارشد رئیس جمهور از امور بالينی.

این هفته به عنوان تعداد تلفات افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد برای نگه داشتن ثابت Bhalla گفت. آن را دلیلی برای خوشبینی محتاطانه که این ویروس ممکن است اوج, او گفت:.

“ما به طور کامل اطمینان و در عین حال از آنجا که ما نمی دانیم که چه مدت آن را به پایین آمدن از آن سطح” Bhalla گفت. “این خیلی زود است.”

کارکنان مداوم مبارزه با ویروس, او گفت:.

“این مهم است که توجه داشته باشید که بخش بسیار کوچکی از بیماران منقضی خواهد شد,” او گفت: از جمله کسانی که در 70s و 80s تلقی می شود بیشتر در معرض خطر است. “هفته گذشته ما تا به حال چندین بیماران مسن بودند که در هواکش برای برخی از زمان و در حال حاضر با ثبات و یا مرخص شده. بودن در یک معنا نیست که پیش آگهی همواره ضعیف است.”

نرخ مرگ و میر — نسبت بيماران مبتلا به این بیماری که می میرند — یک هدف در حال حرکت در میان همه گیر اما گزارش ها تا کنون آن مجموعه در 6.4 درصد در سراسر جهان و 4.3 درصد در ایالات متحده آمریکا

دولت سهشنبه به حال 16,809 ویروس موارد و 1,036 مرگ برای مرگ و میر به میزان 6 درصد. استمفورد با 1,713 موارد و 72, مرگ و میر, کاهش مرگ و میر به میزان 4.2 درصد است.

اولین مرگ در استمفورد شد شهر سابق نماینده آنتونی Spadaccini که فوت 25 مارس در سن 54. تعداد شروع به سنبله یک هفته بعد.

COVID مرکز

این شهر ضربه اولیه و نامتناسب سخت Bhalla گفت.

که واقعیت نشان داده شده در نقشه برداری از COVID-19 موارد ارائه شده توسط لمانت ، این نقشه نشان می دهد که این ویروس در حال حرکت از طریق کانکتیکات از جنوب که شهرهای حومه شهر نیویورک کشور کانون به شمال تقریبا زیر مترو-راه آهن شمال اصلی و Danbury شاخه.

در میان کانکتیکات هشت شهرستان Fairfield County شده است ضربه سخت ترین تا کنون. به عنوان جمعه 425 از 1036 مرگ و میر در کانکتیکات یا 41 درصد رخ داده است در Fairfield County تنهایی.

شهرستان نرخ COVID-19 موارد جمعه بود 757 در هر 100000 نفر جمعیت دارد. تنها پناهگاه جدید شهرستان می آید نزدیک با 527. نه روش استمفورد مورد نرخ 1,320.

هنوز استمفورد بیمارستان در حال برگزاری است خود را Bhalla گفت.

همانطور که از جمعه در بیمارستان درمان 135 coronavirus بیماران. آنها شامل حدود 50 درصد از بیماران بستری در آن روز Bhalla گفت.

معمولا آن را یک بیمار به یک اتاق اما بیمارستان دو برابر شده است تا او گفت:. برخی از اتاق ها شده اند پیکربندی مجدد برای افزایش تعداد فشرده-تخت های مراقبت از معمول 16 تا 62, Bhalla گفت.

“ما همچنین ایجاد واحدهای جدید برای حمایت از بحرانی تعداد بیمارانی که نیازهای جدید” Bhalla گفت. “یکی از چیزهایی که ما در حال پیدا کردن است که COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن همیشه یک ونتیلاتور. به جای آن از یک لوله تنفس آنها بالا-جریان اکسیژن — اکسیژن بیشتر و بیشتر به سرعت. ما در آغاز یک واحد فقط برای آنها است.”

نیروی انسانی OK

کارکنان بیمارستان در حال برگزاری است تا Bhalla گفت. او می تواند با ارائه جزئیات به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی او گفت: اما یک بخش کوچک از کارکنان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگران مجبور به قرنطینه شود. بسیاری از بازگشت به کار او گفت:.

بیمارستان است و نه کوتاه کارکنان به این دلیل که بخش منابع انسانی استخدام از سازمان های که عرضه های پزشکی کارگران که سفر از یک سایت به سایت و از آنجا که کانکتیکات گارد ملی و ارتش ایالات متحده رزرو فرستاده 85 پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل به کمک Bhalla گفت.

استمفورد بیمارستان در این نقطه به اندازه کافی هواکش و کارکنان حفاظت و استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی با توجه به ایمنی دستورالعمل Bhalla گفت.

“ما تبدیل شده اند محتاطانه در مدیریت سپر چهره و ماسک و دستکش و روپوش به خصوص لباسهای چرا که آنها باید به تغییر در نرخ بالا” Bhalla گفت. “ما یک تیم تماشای آن ساعتی آنجا که ما در حال اختصاص داده شده تنها بسیار است. ما همیشه در گارد چرا که ما باید به فکر از آنچه ممکن است در درب.”

او شگفتی اگر خواهد شد که بیماران از خانه های سالمندان.

“ظرفیت در پرستاری ماهر امکانات ممکن است خسته” Bhalla گفت. “ما شده اند کوچکی از بیماران از وجود دارد اما ما در مورد آن در حال افزایش است.”

صفحه اصلی اخبار پرستاری

دولت این هفته برای اولین بار ارسال شده در اطلاعات دقیق در مورد خانه سالمندان, لیست 108 است که تا به حال حداقل یک مثبت COVID-19 مورد است.

پنج استمفورد خانه های پرستاری در لیست مورخ مارس 14. 156-تخت Cassena مراقبت در استمفورد تا به حال 34 مورد و پنج مرگ و میر; 46-تخت Edgehill مرکز بهداشت تا به حال 18 نفر و چهار مرگ و میر; 120 تخت طولانی ریج پست-مراقبت حاد تا به حال هشت مورد و بدون مرگ و میر; 124-تخت سنت Camillus مرکز تا به حال 20 نفر و چهار مرگ و میر و 128 تخت ویلا در استمفورد تا به حال 13 نفر و مرگ دو نفر.

در سطح ایالت 22 درصد از COVID-19 مرگ و میر شامل ساکنان خانه سالمندان.

“آن دسته از بیماران می تواند در نهایت به بیمارستان آمده است: اگر خانواده و یا بیمار مایل به اقامت در آسایشگاه,” Bhalla گفت.

داده ها از لمانت را نشان می دهد که گروه سنی که قرارداد COVID-19 ترین مردم است در 50s خود را اما نرخ مرگ و میر در این هفته نسبتا کم 1.3 درصد است.

آن شروع به افزایش در میان مردم در 60s خود را که در آن آن را به 5.4 درصد است. این مرگ و میر جهش قابل توجهی در میان مردم در 70s به 15 درصد است.

اما این گروه است که به احتمال زیاد حداقل برای زنده ماندن COVID-19 توسط کسانی که در سن 80 و بالاتر. این مرگ و میر در کانکتیکات به تاریخ 31 درصد است.

صدمه دیده ترین

دولت اعداد منعکس کننده یکی دیگر از coronavirus روند — مردم از رنگ ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

از جمعه تعداد موارد توسط مسابقه در هر 100000 نفر جمعیت بود 427 برای مردم 362 برای هیسپانیک مردم 188 برای مردم و 109 برای مردم است.

تعداد مرگ در هر 100000 نفر جمعیت 40 برای مردم سیاه, 29 برای مردم سفید 15 برای مردم اسپانیایی زبان و هفت برای مردم است.

وجود دارد بسیاری از چالش های Bhalla گفت: اما کارکنان در استمفورد بیمارستان به خوبی انجام می دهند.

“آنها مصمم هستند به جامعه از طریق این” او گفت:. “آنها با قدردانی از همه حمایت ها و کمک های مالی و خوب خواهد شد و عشق به جامعه ارائه داده است. این واقعا باعث می شود تفاوت.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de