پلیس سفارش رانندگان به زمین در جنوب واشنگتن خیابان مینیاپولیس در روز یکشنبه. عکس: جان Minchillo/AP

کلمه “خشونت” است که به مقدار زیادی استفاده برای توصیف حوادث در شهرهای آمریکا بیش از آخر هفته و تمام این هفته است. بنابراین آن را به مهم به روشنی در مورد کسی است که خشونت و چه خشونت است. ملک تخریب و آسیب رساندن به انسان ها عمیقا اقدامات مختلف و با چند استثنا (به ظاهر interlopers در تظاهرات) تقریبا همه خشونت بازدید در انسان در طول این دور از ناآرامی های مدنی در سراسر آمریکا وارد شده توسط پلیس.

این شروع با مرگ جورج فلوید در نقض مستقیم چه مینیاپولیس police department دستی می گوید: در مورد chokeholds. او گفت ماموران او نمی تواند نفس کشیدن و التماس برای زندگی خود را. آنچه که به ویژه خیره کننده در مورد خشونت پلیس در سراسر کشور است که به نظر می رسد به انتظار مصونیت از مجازات. آنها نه خدمت عمومی یا نگه داشتن صلح; آنها خود را در خدمت.

با این وجود بسیاری از انگشت wagging شده است در مورد اموال تخریب و آن را ناامید کننده ای را ببینید که برخی از آنها بیشتر ناراحت شیشه های شکسته از کشتار – و یا به جای که به نظر می رسد آنها به این باور جامعه باید به استراحت در یک بنیاد پایدار روابط مالکیت و نه حقوق بشر و عدالت است.

تمایز بین آسیب رساندن یا از بین بردن انسان ها و اشیاء بی جان مهم است. اما این ساده نیست. مردم به دام افتاده در داخل یک ساختمان در حال سوختن و شکستن درب برای فرار; یک شوهر جدا با یک سفارش محدود شکسته شدن درب به بیشتر ایجاد وحشت در روستاها همسر سابق خود. همان اقدامات معنی چیزهای مختلف در موقعیت های مختلف. مارتین لوتر کینگ معروف به نام شورش “صدای بی سابقه” – و به عنوان اعتراض از مردم تلاش کرده اند که کاملا همه چیز برای قرن اموال آسیب به معنی چیزی بسیار متفاوت از صرفا مخرب تفریحی و یا تخریب. زمانی که آنها شورش های سیاه و سفید افراد بسیاری را تحت تاثیر خشونت پلیس و چهار قرن از فقر dehumanisation و محرومیت از حقوق اساسی و برابری هستند و بیشتر شبیه مردم به دام افتاده در داخل است که خانه در حال سوختن در تلاش برای شکستن.

هیچ راه آسان برای تمایز بین سرسخت, سفید, حامیان سیاه قیام و سیاه, بلوک سبک, سفید, افرادی که شادی کردن در اموال, تخریب, متلک پلیس و افزایش موقعیت (قبل از اغلب لغزش به دور قبل از پلیس سرکوب). آنها ضد authoritarians مخالف به خشونت پلیس و نفس بیش از حد دولت و نباید با راست گرا که گرایش authoritarians که بسیاری از ترس را با استفاده از دوزخ به عنوان پوشش خود در دستور کار است که می تواند شامل ایجاد هرج و مرج بیشتر.

آنچه در این authoritarians و ضد authoritarians اغلب مشترک است که شور و شوق برای خشونت به خاطر خود و اعتقاد به این که آن انقلابی است. موفق ترین انقلابهای اخیر را در واقع شده است تا حد زیادی بدون خشونت و کسانی که خشونت تمایل بیشتر به سمت بسیار منظم و چریک در کوه ها از پنجره-smashers در خیابان بالا.

این مهم است به یاد داشته باشید البته که اموال تخریب صدمه دیده می تواند بسیار حوزه که شورش و قیام قرار است به صحبت می کنند. از دست دادن اقلیت کوچک متعلق به کسب و کار مراکز اجتماعی محلی و امکانات بیشتر impoverishes جوامع است. در اینجا شایان ذکر است که من خوانده ام حساب از ساکنان مینیاپولیس در تلاش برای خاموش کردن آتش سوزی و در غیر این صورت محافظت از اموال خود را در محلات تنها به حمله پلیس به عنوان آنها را.

یک مینیاپولیس مهد کودک مدرسه معلم به من گفت که در اوایل این هفته: “برادران من در قانون در مینیاپولیس شد شرکت در hosing-پایین فعال آتش در بسیاری بعدی را به خانه خود (بانک). این اعضای جامعه نگه داشتن آتش از رسیدن به خانه های خود. آتش نشانی و پلیس در صحنه تا چندین ساعت بعد در حال اشغال جاهای دیگر … اما MPD پلیس هم با توقف در یک نقطه در وسط شب به پرتاب teargas به میان همسایگان انجام این کار به شلیک گلوله های لاستیکی در بچه ها اسپری آتش پایین.”

ده سال پیش زمانی که من نوشت: یک کتاب در مورد جامعه مدنی در پاسخ به شهری فاجعه گرفتم اصطلاح “نخبگان وحشت”. این توضیح می دهد که چگونه مقامات اغلب پاسخ در شرایط اضطراری – نه با حمایت و کمک به مردم بلکه به دنبال کنترل و سرکوب ما حفاظت از جز خود قدرت و موقعیت. پلیس در سراسر کشور به نظر می رسد به انجام این کار و بیشتر نشان دادن همان مصونیت از مجازات قاتلان جورج فلوید به نظر می رسید به شمارش كرد.

یکی از خیره کننده همه چیز در مورد شب شنبه پلیس ضد شورش بود و مستقیم و عمدی خشونت علیه روزنامه نگاران در سراسر کشور. خبرنگاران بازداشت شده اند در حالی که کار به زمین پرتاب و اسپری فلفل ضربه با گلوله های لاستیکی و اخراج در حالی که رادیو و تلویزیون. عکاس خبری لیندا Tirado در حال حاضر نابینا در یک چشم پس از شلیک شدن توسط پلیس. این است که نه تنها حمله به افراد بلکه در نقش مطبوعات آزاد در نگه داشتن دولتی پاسخگو و آگاه است.

داستان دیگر از خشونت است که اغلب استفاده می شود برای توجیه خشونت های پلیس اما خسارت به اموال است و نه توجیهی برای عمده فروشی, خشونت علیه کودکان, رهگذران, روزنامه نگاران معترض و یا هر کسی که در همه. این پلیس که باید از دست داده اند و مشروعیت خود را بیش از و بیش از, پس از قتل فردی از اریک گارنر به والتر اسکات به Breonna تیلور به جورج فلوید. و پس از بی پروا با عنوان خارج از کنترل خشونت پلیس در شورش بود که در شب شنبه. شاید نقطه از اقدام خود در این هفته این است که آنها نمی نیاز به مشروعیت فقط قدرت است.

وجود دارد یک نوع از خشونت به بحث در مورد و که ساختاری خشونت است. این راه است که موسسات و جوامع در حال سازماندهی برای سرکوب یک گروه از مردم و برای آمریکایی های سیاه و سفید که شامل برده داری طولانی تروریسم از Jim Crow و مجازات رای دهندگان سرکوب از قرن 19 تا به امروز redlining (انکار و یا شارژ بیشتر برای خدمات لازم) و subprime وام مسکن, تبعیض در مسکن آموزش و پرورش و اشتغال و به مراتب بیشتر است.

در حال حاضر اشکال مختلف خشونت ساختاری است که به ویژه مهم هستند که استرس مزمن و عدم دسترسی به بهداشت و درمان و مسکن و مسائل و شرایط کار را ساخته اند که آمریکایی های سیاه و سفید مردن از Covid-19 در حد نرخ بالاتر از سایر نژادها می باشد.

گزارش کالبد شکافی ذکر شده در حکم بازداشت مرد به اتهام جورج فلوید قتل پیشنهادی مرگ او به علت فشار خون بالا و بیماری قلبی; آن بود در واقع ناشی از خشونت پلیس و نقض حقوق مدنی و مسائل مربوط به سلامت اگر درست است ممکن است فقط بخشی از آن همان طیف ساختاری خشونت است. پلیس شده اند, عوامل, این, همه, همراه, و زمانی که آنها می آیند با teargas و باشگاه به سرکوب شورش آنها اعلام کند که این است که آنها چه کسانی هستند و که آنها می خواهند به: خشونت در خدمت خشونت است.

• ربکا Solnit یک نگهبان ما نویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de