به عنوان تهمت و تجارت چین خصومت و آسیای جنوب شرقی است که محوری به خط مقدم

سامانتا Jetzer/نیروی دریایی ایالات متحده AP

پرواز عرشه ناو یو اس اس رونالد ریگان به عنوان USS Nimitz بخار در کنار دریای چین جنوبی در ژوئیه 6 سال 2020 است.

اندونزی — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قاطعانه سیاست جدید در دریای جنوب چین قرار دادن شرق آسیا و کشورهای در خط مقدم از افزایش اختلاف بین ایالات متحده و چین — صرف نظر از اینکه آیا آنها می تواند ایستادن به پکن.

روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که چین ادعای ارضی بیش از بسیاری از منابع غنی از آبراه “به طور کامل غیر قانونی است مبارزات انتخاباتی خود را از قلدری آنها را کنترل کند.”

روز بعد, David R. Stilwell, آمریکا معاون وزیر امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور تمسخر چین “گانگستر تاکتیک” در دریایی منطقه گفت: پکن همواره از رقابت و coerces جنوب شرقی آسیا مدعی متحده در نفت و گاز حقوق و توسعه مشترک. Stilwell, صحبت, طریق ویدئو در یک کنفرانس در واشنگتن را رد نکرد تحریم دوباره مقامات چینی و شرکت های انرژی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/us-to-back-nations-whose-south-china-sea-claims-china-violated/2020/07/16/da583ccb-ce9d-46c7-a862-05ee9037e971_video.html

در اظهارات Pompeo به طور خاص ذکر شده در آبهای فیلیپین مالزی و برونئی و ویتنام و اندونزی گفت: واشنگتن را رد کرد چین ادعا می کند به آنها.

در نیمه راه در سراسر جهان این کشورها و با فرمت 10-عضو انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا گرفتار در وسط یک افزایش اختلاف است که همچنین شامل وضعیت هنگ کنگ covid-19 گیر یک جنگ تجاری و tit-for-tat محدودیت های مسافرتی در آمریکا و مقامات و سیاستمداران است.

[ایالات متحده را رد کرد تقریبا تمام چینی ادعا می کند در دریای چین جنوبی]

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند ما در خط مقدم” گفت: Evan A. bara r ارشد پژوهشگر و تحلیلگر نظامی در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در جاکارتا. “اگر چین احساس می کند به آن نیاز دارد به ارائه برخی از قصاص از نوعی اگر ما به عنوان دیده می شود افزایش آسیای جنوب شرقی خواهد بود در نگاه اول است.”

Bara r گفت که کشورهای جنوب شرق آسیا به ویژه متقاضیان به جنوب دریای چین شد, تلاش برای تشدید این وضعیت و با همین دلیل خوب است: چین است که در میان بزرگترین مستقیم خارجی سرمایه گذاران در منطقه و یک منبع کلیدی از تجهیزات پزشکی و مواد مخدر, برای مبارزه با کروناویروس.

Bullit مارکز

AP

چینی سازه ها و ساختمان ها در انسان ساخته شده Subi ریف در Spratlys گروه از جزایر دیده می شود از Thitu جزیره در دریای چین جنوبی است.

آن را ممکن است یک داستان متفاوت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که پرتاب سوخت در آتش به عنوان روابط خود را با پکن عمودی اعماق جدید. ایالات متحده از دیدگاه این هفته در مورد دریای چین جنوبی — Pompeo روز چهارشنبه اذعان کرد که تغییر در سیاست ایالات متحده — همزمان با چهارمین سالگرد حکم توسط دیوان دائمی داوری به نفع فیلیپین که رد چینی دریایی ادعا می کند در اطراف جزایر اسپراتلی و همسایه صخره و shoals.

2016 حکم همچنین گفت: چین تا به حال “هیچ تاریخی حقوق” در دریای چین جنوبی بر اساس ستیز نه داش خط در نقشه های چینی که carves در حدود 90 درصد از دریایی منطقه به خود را دارد.

[ایالات متحده اعلام کرد بسیاری از چین دریایی ادعا می کند ‘غیر قانونی’ به عنوان پکن تحمیل تحریم های ایالات متحده سناتور]

داوری پانل دادرسی ناشی از شکایت توسط فیلیپین تحت 1982 سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها, که هر دو در چین و فیلیپین هستند ، پکن نیست شرکت در جلسات و در رد ان.

دریای جنوب چین یک چوک نقطه برای تجارت جهانی و یک مسیر حیاتی برای نفت به مقصد ایالات متحده و متحدان ژاپن و کره جنوبی و همچنین چین و تایوان است. پکن جزیره-ساختمان و كشتار در منطقه احساس خطر همسایگان خود که از ترس عواقب اگر چین به کنترل آبراه به خصوص در صورت درگیری های مسلحانه.

تحلیلگران اشاره کرد هر چند که Pompeo بیانیه تنها اشاره به قلمرو دریایی به جای جزایر shoals و دیگر توده های زمین به عنوان جایگاه و موقعیت ایالات متحده بوده است نه به درگیر شدن یا طرف در آن اختلافات است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/us-rejects-beijings-claims-in-the-south-china-sea/2020/07/16/afae6caa-39fa-4bfd-9b55-eb1527ee8b89_video.html

“پس از سال 2016 جایزه ایالات متحده قرار دادن یک بیانیه درخواست از همه طرف به رعایت این حکم گفت:” Collin کوه, یک محقق و تحلیلگر نیروی دریایی در S. Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی در سنگاپور است.

گفت: “چیزی که در حال حاضر این است که آمریکا قاطعانه تر در هل دادن همه چیز را در شیوه ای تهاجمی تر” با توجه به اختلافات دریایی و نه داش خط, او گفت:. “این کاملا استادانه بیانیه نوشته شده است و احتمالا می تواند دیده می شود به عنوان یک مفصل تر سیاست نمایشگاه.”

Gregory B. Poling مدیر آسیا دریایی ابتکار شفافیت در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در واشنگتن گفت: رئیس جدید سیاست ایالات متحده به صراحت اعلام کرد و آن را غیر قانونی برای چین به شرکت در ماهیگیری منابع اکتشاف و یا دیگر فعالیت های اقتصادی در این مناطق و یا به تداخل با همسایگان خود حقوق به انجام این کار.

“آنها رفت و به طول های بزرگ برای جلوگیری از ظاهر این است که در مورد اختلافات ارضی,” او گفت:.

چین درگیر شده متعدد نیروی دریایی درگیری standoffs و حوادث دیگر با آن جنوب شرقی آسیا همسایگان در طول سال اخیرا با اندونزی و مالزی است.

پنگ پنگ

AP

در این هفت. 14, 2014, فایل, عکس, گردشگران چینی را سوغات عکس با چینی ها پرچم ملی آنها به عنوان بازدید Quanfu جزیره یکی از جزایر پاراسل در دریای چین جنوبی است.

در ماه دسامبر در اندونزی کشف تجاری چینی قایق های ماهیگیری — محافظت نیرومند چین گارد ساحلی عامل در آن منطقه انحصاری اقتصادی در شمال آن Natuna سلیمان باعث دیپلماتیک اعتراض به پکن.

طرف تا به حال سه قابل توجهی درگیری در سال 2016 از جمله یکی که در آن چین گارد ساحلی کشتی منفجر یک دولت اندونزی با قایق برای به دست آوردن آزادی از مصادره چینی کرجی ماهیگیری ماهیگیری.

جاکارتا می گوید آن است که یک مدعی در اختلافات ارضی در دریای جنوب چین بود اما به اختلاف پس از پکن تصریح کرد: پس از یک سال 2016 نیروی دریایی زد و خورد که در آن نه داش-خط شامل “سنتی دلایل ماهیگیری” در اندونزی را منطقه انحصاری اقتصادی است.

در آوریل و مه های چینی بررسی و پژوهش کشتی و مالزی اکتشاف کشتی درگیر شدند در یک بن بست در مالزی منطقه انحصاری اقتصادی در سواحل شرق جزیره بورنئو.

[چین متعهد به “سر و صدا” هر تایوان استقلال حرکت به عنوان برگ برنده وزن تحریم]

این حوادث و بسیاری دیگر مانند آنها — برخی از خشونت — مطرح کرده اند سوال در مورد آمادگی جنوب شرقی آسیا مدعی متحده در دریای چین جنوبی برای یک رویارویی نظامی است.

اندونزی به عنوان مثال با عجله اضافی هواپیماهای جنگنده و کشتی های نیروی دریایی به Natuna سلیمان پس از تاخت و تاز چینی قایق های ماهیگیری و گارد ساحلی چین در ماه دسامبر.

“من فکر می کنم احتمالا سنگاپور و ویتنام خواهد بود در لیست من برای ارتقاء توانایی های خود و سخت افزار” bara r گفت که اندونزی را توسعه نظامی “مطابقت ندارد چه می گذرد در دریاهای آزاد است.”

مالزی منتشر دفاع کاغذ سفید ماه گذشته اما کو گفت coronavirus همه گیر خواهد آن را سخت برای کشور و همچنین اندونزی برای پیدا کردن پول برای جدید و یا ارتقاء سلاح.

“این کشورها به احتمال زیاد فقط به حفظ آنچه, آنها,” او گفت:.

هر چه برگ برنده دولت می کند با آن سیاست جدید آن به احتمال زیاد نمی خواهد با عجله به عمل به زودی و یا به طور یک جانبه.

“من مطمئن هستم که این اتفاق می افتد یک شبه” Poling گفت. “آنها نیاز به تست این, اما اگر بیش از زمان ایالات متحده اقدام به رسیدگی به این موضوع را تقویت مهرههای خود در منطقه است.”

Mohd Rasfan

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک پسر نشسته روی یک نیمکت در باتو Burok ساحل کوالا ترنگانو مالزی در دریای چین جنوبی ساحل در ژوئن 26.

ایالات متحده اعلام کرد بسیاری از چین دریایی ادعا می کند ‘غیر قانونی’ به عنوان پکن تحمیل تحریم سناتور ایالات متحده آمریکا

چگونه چین در حال خفگی مکونگ

چین متعهد به “سر و صدا” هر تایوان استقلال حرکت به عنوان برگ برنده تحریم وزن