آسام: پنجاه کشته و دو میلیون ضربه های موسمی هند سیل

حداقل 50 نفر کشته شده اند و بیش از دو میلیون نفر تحت تاثیر سنگین موسمی سیل آسا در شمال شرقی هند ایالت آسام مقامات می گویند.

یک ویدیو از یک وزیر wading را به muddy waters برای نجات مردم برجسته است گرفتاری از این ضربه توسط سیل.

باران مستغرق هزاران نفر از روستاها. صدها نفر از امداد اردوگاه شده اند تا در پناه آن آواره.

سنگین موسمی در این منطقه رایج است اما در این سال می آید به هند جنگ افزایش Covid-19 عفونت.

وزیر Mrinal Saikal است دیده می شود در فیلم کمک دو فرزند و یک زن از آب گرفتگی خانه و بر روی یک قایق. “سیل ایجاد خرابی در حوزه” او در توییتر نوشت. “ما شده اند نجات مردم رشته از داخل مکان است.”

در یکی دیگر از فیلم او ارسال شده در یکشنبه, او دیده می شود صرفه جویی در بز.

روز سه شنبه گفته است که swathes از پارک ملی کازیرانگا در دولت, یک سایت میراث جهانی یونسکو بوده است مستغرق و که حداقل 51 حیوانات وحشی فوت کرده است. مقامات نجات 102 حیوانات آنها گفت:, و اضافه کرد که برخی از ببر و کرگدن منحرف به روستاهای اطراف برای جلوگیری از جاری شدن سیل.

Kaziranga به دو سوم از جمعیت جهان از یک شاخ کرگدن.

مقامات مستقر نزدیک به 100 قایق در سراسر کشور در چند روز گذشته با توجه به گزارش رسانه های محلی.

مقامات همچنین راه اندازی 480 امداد اردوگاه در سراسر 20 منطقه ارائه سرپناه موقت برای بیش از 60 ، 000 مردم است. جاده ها و خانه ها و ساختمان ها شده اند هولناک توسط سیل در بخش هایی از دولت است.

  • فراموش سیل: چرا هند نمی تواند به نادیده گرفتن آسام
  • موسمی سیل کشتن ده ها و جابجایی میلیون ها نفر در هند

سنگین موسمی سالانه وقوع در آسام و در نتیجه جاری شدن سیل و رانش زمین که نیروی ساکنان به فرار از خانه خود را اغلب پشت سر گذاشتن وسایل خود را. در واقع زمانی که یک بحث برانگیز در قانون شهروندی در سال گذشته مورد نیاز ساکنان خود را به اثبات هندی تابعیت از طریق اسناد و مدارک بسیاری از ترس آنها قادر نخواهد بود برای انجام این کار به علت باران یا از بین بردن اسناد و مدارک و یا خانواده های آواره بودن.

در حدود همان زمان در سال 2019 میلیون ها نفر گرفتار شده بودند و یا آواره به عنوان ویرانگر سیل زده بخش های بزرگی از هند و نپال و بنگلادش است.

آسام و مقصود از دو ایالت هند است که با مته سوراخ کردن فشار با مقامات گفت که نزدیک به 100 نفر کشته شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de