Astrazeneca برنده coronavirus واکسن مقابله با آلمان و فرانسه و ایتالیا و هلند

رم (ایسنا) – AstraZeneca Plc روز شنبه گفت که با امضای قرارداد با دولت های اروپایی برای تامین منطقه با آن بالقوه واکسن در برابر coronavirus انگلیسی داروسازی آخرین معامله به تعهد خود مواد مخدر برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

فایل عکس: بطری های کوچک دارای برچسب “واکسن COVID-19” دشنه و پزشکی سرنگ دیده می شود در این تصویر گرفته شده گرفته شده در مارس 10, سال 2020 است. رویترز/Dado Ruvic/تصویر/فایل عکس

قرارداد تا 400 میلیون دوز از واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را به دنبال گسترش تولید این واکسن که در آن گفت: این امر برای ارائه هیچ سود در طول بیماری همه گیر.

تحویل شروع خواهد شد تا پایان سال 2020 است.

این قرارداد اولین قرارداد امضا شده توسط اروپا را شامل واکسن داد (IVA) یک گروه تشکیل شده توسط فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند به امن دوز واکسن برای همه کشورهای عضو به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در نشست اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت روز جمعه IVA توافق به ادغام فعالیت خود را با کسانی که از کمیسیون اتحادیه اروپا, آلمان, وزارت بهداشت گفت.

“ما با اروپا زنجیره تامین با توجه به شروع تولید به زودی ما امیدواریم که برای ساختن واکسن به طور گسترده ای در دسترس و به سرعت در حال” AstraZeneca اجرایی پاسکال Soriot در بیانیه ای گفت.

این معامله این است که آخرین AstraZeneca به تعهد عرضه آن واکسن به دولت که درهم به توافق پیشبرد خرید امیدوار کننده coronavirus واکسن.

آن موافقت کرده است تولید و معاملات در سطح جهان به دیدار هدف خود را از تولید 2 میلیارد دوز از این واکسن از جمله با دو سرمایه گذاری با حمایت بیل گیتس و $1.2 میلیارد دلار قرارداد با دولت ایالات متحده.

این قرارداد اضافه خواهد شد بیشتر از 100 میلیون دوز به 2 میلیارد دلار در حال حاضر متعهد توسط گروه یک AstroZeneca سخنگوی گفت.

آزمایش مرحله از این واکسن در حال حاضر پیشرفته است و انتظار می رود در پایان پاییز, ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: در Facebook post.

وجود دارد هیچ تایید واکسن و یا درمان برای COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

“بسیاری از کشورها در جهان در حال حاضر امن واکسن اروپا هنوز رتبهدهی نشده است. سریع اقدام هماهنگ از یک گروه از کشورهای عضو خواهد ایجاد ارزش افزوده برای همه شهروندان اتحادیه اروپا در این بحران” Spahn گفت.

گزارش توسط جوزپه فونت در رم و راما Venkat در بنگلور; گزارش های اضافی توسط مادلین اتاق در برلین, Anthony دویچ در آمستردام و لودویگ برگر; نوشتن توسط Giulia Segreti; ویرایش توسط لوئیس آسمانها و دیوید هولمز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de