پناهجویان را به خطر می اندازند زندگی خود را برای کمک به کانادا مبارزه با کروناویروس. دولت است و با توجه به به روز رسانی وضعیت خود را.

رایان Remiorz AP

یک پناهجو عبور از مرز از نیویورک به کبک در Roxham جاده در مه.

به عنوان او را تماشا coronavirus نزدیک مدارس کسب و کار و مرزهای Gaëlle Ledan گاهی اوقات آنقدر غرق او از اشتها.

اما در این 36 سال پناهجو یک پزشک در بومی هائیتی گفت که او هرگز فکر نمی کردم در مورد ترک شغل خود به عنوان یک دستیار پرستاری در سالمندان خانه در مونترال که در آن او به مدت دو سال.

“من فکر کردم شما باید به بهترین خود را و زندگی مردم را بهتر,’ ” Ledan گفت. “من وجود دارد برای بهتر یا بدتر.”

Ledan یکی از حداقل چند صد پناهجویان در خطر زندگی خود را, و در برخی موارد مرگ برای عنوان کمی تا $10 ساعت در ترانشه کانادا coronavirus مبارزه کار را “ضروری” شغل چند کانادایی ها می خواهند حتی به عنوان آینده خود را در کشور نامشخص باقی می ماند.

[کانادا خانه سالمندان بحران: 81 درصد از coronavirus مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات]

در حال حاضر تحت فشار از حمایت گروه ها و برخی از نمایندگان مجلس, نخست وزیر جاستین ترودو است و با توجه به راه به رسمیت شناختن سهم خود را از جمله regularizing خود وضعیت حقوقی.

“سیستم مهاجرت ما لنگر انداخته است در احترام به فرآیندها و انصاف و برابری برای همه” ترودو گفت: در ماه گذشته. “این مهم است به دنبال این پروسه اما در یک وضعیت استثنایی یکی می تواند آشکارا در نظر گرفتن برخی استثنائات.”

Christinne کرم

خبرگزاری بلومبرگ

یک کارگر پاک سازی یک روکش پلاستیکی پله برقی در یک فروشگاه لوازم ورزشی در مونترال.

گروه های حمایت برگزار شد تظاهرات خارج ترودو حوزه در مونترال.

“در فوق العاده ای زمینه ما می توانیم اقدامات فوق العاده” گفت: Wilner کیو رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی Debout pour la Dignité ایستاده برای عزت. “این افراد قربانی خود را. … منطقی پاسخ این است که به رسمیت شناختن تلاش های خود را.”

[استانهای کانادا اجازه می دهد تا قفل-کردن خانواده ها برای جفت کردن و تهدید احساسات صدمه دیده در سراسر]

کوین Lemkay سخنگوی وزیر مهاجرت کانادا گفت: مسئولان به دنبال در وضعیت نزدیک به ویژه سپاسگزار برای پناهندگی متقاضیان مراقبت از سالمندان و خواهد بود “بیشتر به می گویند در دوره به دلیل.”

اما چنین پیشنهادی نشده است جهانی را تشویق می کردند.

پیتر کنت مهاجرت منتقد برای فدرال حزب محافظه کار گفت: متقاضیان پناهندگی انجام داده اند “ارزش” کار در شیوع است که به کشته شدن بیش از 8000 نفر در کانادا است. اما هیچ برنامه ای برای ادامه عضویت خود را از وضعیت او گفت: باید بر اساس اعتبار پناهندگی خود را ادعا می کند.

“این قابل تحسین است که آنها در زمان این شغل قبل از covid بحران و این قابل تحسین است که آنها در بسیاری از موارد در آنجا ماند و در این موقعیت برای مراقبت از آسیب پذیرترین” کنت گفت: واشنگتن پست. “اما ما باور نمی کنیم که باید یک میانبر برای گرفتن اقامت دائم کانادا. … آن خواهد بود به اعتقاد من غیر قابل قبول سابقه.”

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

تماس به ادامه عضویت حقوقی وضعیت این پناهجویان شده اند بلندترین در کبک که در آن بیش از 80 درصد از مرگ و میر مرتبط شده اند برای دراز مدت مراقبت از خانه و یا خصوصی سالمندان خوابگاه و بیش از 1000 سربازان مستقر شده اند برای پر کردن مزمن کمبود نیروی انسانی در این تاسیسات.

این نیز که در آن پناهجویان را در سال های اخیر وارد شده و در تعداد زیادی از رفتن به کانادا در Roxham جاده غیر مجاز عبور از مرز شمال پلاتس بورگ, n. y.

بیش از 58,200 مردم وارد این کشور از طریق چنین “نامنظم” گذرگاه های مرزی و پناهندگی ادعا می کند پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است به حد پناهندگی اسکان مجدد پناهندگان و مهاجرت های غیر قانونی.

Andre Malerba برای واشنگتن پست

آغاز Roxham جاده در چاپلین, n. y.

یک سال 2004 توافق بین کانادا و ایالات متحده اجازه می دهد تا افرادی که در نقاط غیر مجاز از ورود به پرونده ادعای پناهندگی و اقامت در این کشور تا زمانی که مهاجرت و پناهندگان باعث می شود عزم خود را در موارد.

کانادا خواسته است تا ایالات متحده برای اصلاح پیمان. زمانی که این کشور توافق در ماه مارس نزدیک به مرز برای سفر غیرضروری آنها همچنین توافق کردند که به طور موقت به نوبه خود بازگشت پناهجویان در گذرگاه های غیر رسمی — حرکت به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط طرفداران.

[در یک پیچ و تاب و کانادا و ایالات متحده می پرسد برای کمک به سرکوب در آن مرز جنوبی ]

پس از 38 نامنظم پناهجویان تبدیل شده است که بازگشت به ایالات متحده, به گفته یک سخنگوی آژانس خدمات مرزی کانادا. Lemkay گفت: “هر گونه تلاش برای ادامه عضویت این وضعیت پناهجویان تنها اعمال می شود به کسانی که در حال حاضر در کانادا است.”

حدود یک چهارم از ادعاهای نامنظم crossers پذیرفته شده است; در حدود 12,000 رد شده اند. هجوم مهاجران ایجاد کرده است یک پرونده از 90,000 ادعای خروج مهاجران در گیر اداری برزخ برای سال.

در حالی که پناهجویان صبر کنید برای ادعای خود به adjudicated آنها ممکن است درخواست برای اجازه کار. اگر ادعای خود را در حال رد آنها اعمال می شود به انسان دوستانه و یا دلسوز زمینه. در آن صورت با توجه به گیوم کلیشه-Rivard, رئيس جمهور از کبک انجمن وکلای مهاجرت و کار و تجربه تقویت برنامه های کاربردی.

Ledan trudged به کبک با یک چمدان در Roxham جاده در ماه اوت سال 2017. او گفت که او وارد ایالات متحده سال قبل در یک بازدید کننده ویزا. مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد مهاجران و تهدید به لغو وضعیت حفاظت موقت اعطا شده به مردم هائیتی پس از سال 2010 زلزله ساخته شده او را احساس می کنید او دیگر امن او اضافه شده است.

[DHS مطابق با دادگاه گسترش حمایت از مهاجران با وضعیت موقت]

کانادا اغلب بازیگران خود را به عنوان یک پناهگاه امن برای پناهندگان است. اما هجوم نامنظم ورود غرق مقامات و ملاقات با یک واکنش شدید در برخی از محله های.

در سال 2017, سپس استانی مجلس فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: مقامات منتخب را یک “مسئولیت را از نظر احساسی متهم تصمیم گیری.” او بی تفاوت نسبت به وضع اسفناک پناهندگان گفت: اما مرز تا به حال تبدیل شدن به یک “غربال” و کبک قبول می کند “تمام بدبختی است.”

ویلسون حلقه

AP

A Royal Canadian Mounted Police رزمناو نشسته در Stanstead کبک در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز از دربی خط, Vt.

در حال حاضر کبک برتر, ایتالیایی, توالت است به دنبال از طریق در وعده برای کاهش مهاجرت و موضوع تازه واردان به یک “ارزش” آزمون. او بازیگران اقدامات لازم برای بهتر بازی مهاجران با نیازهای بازار کار و به منظور حفاظت از هویت فرانسوی زبان استان است.

اما کبک در حال حاضر در مرکز کانادا شیوع کروناویروس — این خانه به بیش از نیمی از کشور موارد گزارش شده و 63 درصد از مرگ و میر. ایتالیایی, توالت است ستایش “فرشتگان نگهبان” — بسیاری از آنها پناهجویان — که در کار سخت-آمار دراز مدت مراقبت از خانه و کار خود را نامرئی تا به حال.

[کبک کانادا سخت ترین ضربه استان نیز تهاجمی ترین مورد بازگشایی]

اما برخی از طرفداران می گویند او در حال ارسال پیام های مخلوط. زمانی که مستقل استانی مجلس معرفی حرکت ماه گذشته به درخواست دولت فدرال برای ادامه عضویت خود را وضعیت, ایتالیایی, توالت, ائتلاف Avenir کبک حزب علیه آن رای دادند.

“ما نمی تواند باز کردن درب به بگو: اگر شما می آیند به طور غیر قانونی اگر شما پیدا کردن یک شغل که خوب من را قبول کند شما به عنوان یک مهاجر’ ” ایتالیایی, توالت گفت. “این که چگونه آن کار می کند. وجود دارد برخی از قوانین است.”

روز بعد او به نظر می رسد برای استراحت موضع خود را. او گفت که او می پرسند استانی وزیر مهاجرت به بررسی برنامه های کاربردی از متقاضیان پناهندگی “مورد به مورد” برای دیدن اینکه آیا آنها ممکن است واجد شرایط به عنوان اقتصادی مهاجران — یک کلاس بیش از آن استان است.

الیزابت Gosselin-Bienvenue سخنگوی وزیر گفت: بخش تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی و صحبت کردن با دولت فدرال است.

“این یک وضعیت استثنایی با هدف شناخت سهم این مردم در طول بحران بی سابقه ای که ما در حال رفتن را از طریق” او گفت:.

[کانادا, Nunavut: در یک سرزمین وسیع با چند نفر — و هیچ coronavirus]

Frantz آندره سخنگوی کمیته اقدام برای مردم بدون وضعیت با اشاره به تغییر در تن.

“وقتی که آنها آمدند آنها صفر در نظر گرفته از این دنیا,” او گفت:. “در حال حاضر آنها قهرمان هستند.”

جنیفر Lys Grenier, هماهنگ کننده ائتلاف از 150 گروه های غیر انتفاعی در استان کبک که با مهاجران گفت که او امیدوار است نمایندگان مجلس با مشورت با آنها. او نگران است که این برنامه ممکن است “منحرف اثر تشویق مردم به ادغام خدمات ضروری در همه هزینه ها و گاهی اوقات با قرار دادن خود در راه آسیب است.”

طرفداران امید هر برنامه به ادامه عضویت وضعیت حقوقی شامل پناهجویان کار در هر نقش اساسی در طول همه گیر نیست فقط کسانی که مراقبت از سالمندان است.

[نیجریه در حال راه رفتن به کانادا باعث یک درخواست برای ایالات متحده به اقدام]

“شیطان در جزئیات” گفت: Marjorie وییوفرانش مدیر یک هائیتی مرکز جامعه در مونترال.

Marie-Paule Hie 40 ساله پناهجو از ساحل عاج به صرف مقدار زیادی از شیوع مشغول به کار در غذاهای دریایی-کارخانه بسته بندی در گرانبی, Quebec.

“اگر من کار من می توانم بیمار,” او گفت: “اما من کار می کنند بنابراین مردم می خورند. … من می خواهم به کار برای زندگی ساخت زندگی من به ادغام در کانادا است.”

یک پناهجو از نیجریه گفت که او کار می کرد 17 ساعت در شیفت مرکز سالمندان اقامت در مونترال پس از برخی از همکاران متوقف نشان دادن. او گفت که او آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه آوریل است.

“ما تحت فشار است چرا که ما حتی نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به فرستاده گفت:” زن که صحبت به شرط ناشناس ماندن برای جلوگیری از به خطر انداختن پناهندگی خود را ادعا می کنند. “من شخصا از دیدن این کشور به عنوان خانه من.”

Ledan بود که یک پزشک عمومی در یک بیمارستان در Port-au-Prince قبل از او در سمت چپ پرداخت حدود $520 برای شش ماه دوره برای تبدیل شدن به یک دستیار پرستاری. او تغذیه ساکنان به ارمغان می آورد آنها را به داروها و کمک به آنها لباس.

“برخی از مردم فکر می کنم آن را بیش از حد پایین برای آنها, اما من آن را نمی بینم دوست دارم که,” او گفت:. “وجود انسان در مرکز این شغل است.”

او دارای یک پیام برای ترودو و ایتالیایی, توالت به عنوان آنها بحث regularizing وضعیت او.

“آن را از دست دادن نیست اما یک پیروزی برای آنها” Ledan گفت. “ما وفادار هستند و مردم ما آماده هستند برای ادامه کار برای بهتر کبک و کانادا بهتر.”

متقاضیان پناهندگی باید آب گرفتگی به کانادا. دولت با قرار دادن آنها را به کار.

خلافت هم پاشیده است اما داعش هنوز هم ثابت شده وضعیت پناهندگان در کانادا

به عنوان مهاجران فرار برای کانادا ترس در حال افزایش بیش از خطرات بسیار سرد گذرگاه های غیر قانونی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de