در طلوع یک پایه; ظهر جدید خانه ایستاده بود در کنعان

کنعان — کمی پس از 7 صبح یک کامیون تخلیه یک پنجم از یک خانه کشیده در مقابل 70 حوزه علميه سنت

به زودی پس از سمت غرب طبقه اول کارگران مشغول پاره کردن کاغذ بسته بندی — فقط قبل از آینده ساکن باز-طرح طبقه مسکونی بود آویزان از جرثقیل به خوبی بالاتر از سطح زمین قرار داده شود بر پایه و اساس. ساختمان ساخته شده توسط Westchester مدولار در نیویورک است.

“افرادی که در محل کار حال حاضر را به خانه می آیند و در آنجا یک خانه” سازنده و طراح جیمز جانسون طراحی. ساخت. مدولار., گفت: چهار شنبه, جولای 23, به عنوان او را تماشا می روند.

است Fairfield County آماده برای خانه های مدولار? “همیشه وجود دارد یک تغییر طرز فکر آن واقعا رخ داده است اما آن را تبدیل. در کالیفرنیا از آن آمده است بیشتر از هنجار. در آینده این است که چگونه خانه ساخته خواهد شد” جانسون گفت.

همسایه بلر Bucciarelli اظهار داشت که “با دیدن یک خانه ساخته شده در یک ساعت است نه مشترک در کنعان.”

سه اتاق خواب و دو حمام خانه در نظر گرفته شده است سازگار با محیط زیست با زونا ساخته شده از بازیافت بطری “در تقاضا” آبگرمکن و پروپان گاز جانسون گفت.

بر روی تقاضا سیستم آب گرم آب در لوله ها به عنوان مورد نیاز با استفاده از انرژی کمتر از یک بخاری آب است به طور مستمر گرم شدن آب در تمام طول روز گفت: پیمانکار جان Bombardo از Fairfield پیمانکاران.

مدولار است “ساخته شده در یک محیط کنترل شده بسیار کمی وجود دارد اتلاف مواد” جانسون گفت.

“حتی به خاک آنها repurpose که استفاده از آنها برای اسب انبارهای,” او گفت:. ساخت و ساز سبز “است که خود را پخته به مدولار ساخت و ساز از خود طبیعت است. حتی اگر آن را مهم نیست به یک مشتری آن را هنوز هم وجود دارد.”

در خانه های چوب ساخته شده “شما باید مراحل رفتن برای یک دوره طولانی مدت” جانسون گفت.

اما در این مورد “همسایه ها را اختلال امروز” و “بخشی” با مدولار ساخت و ساز “60 درصد انجام شده است در یک روز” او گفت:.

آنها با استفاده از اخلاقی مواد با استفاده از شرکت هایی که “مراقبت خوب از کارکنان خود را,” او گفت:. کارگران برای Westchester مدولار هستند “مشغول به کار در یک کنترل محیط امن.”

مدولار “است که در واقع بسیار بهتر ساخته شده و محصول” جانسون گفت. مواد “هستند در معرض باران و برف,” او اضافه شده است.

خانه است در محل قرار داده شد درست در کنار دیگر مدولار که نصب شد چهار شنبه, جولای 16.

هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود در داخل خانه و انتظار می رود به طور کامل در ماه اوت است.

“بر خلاف سنتی, طولانی, پروژه ساخت و ساز جدید در کنعان این دو خانه ساخته خواهد شد و حرکت در آماده در حدود 45 روز” گفت: جک بنی یک مسکن با Weichert مدیسون و بعد از Realtors.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de