وکیل متهم در جنیفر Dulos مورد عبور توجه داشته باشید در دادگاه پنجه نرم می کند گناه نیست

استمفورد — وکیل متهم در جنیفر Dulos مورد التماس کرد گناه نیست پنج شنبه در طول یک مختصر دادگاه ظاهر که در آن او نیز دیده می شود عبور از یک توجه داشته باشید به یکی از وکلای او.

کنت داگلاس Mawhinney, 54 نیز محکوم شده است در $2 میلیون باند پس از دستگیری او در زور اسلحه در ژانویه. 7 برای او به اتهام ارتباط با پرونده ناپدید شدن و مظنون به قتل از جنیفر Dulos گذشته ممکن است.

Mawhinney در نظر گرفته شد از Fotis Dulos و به نمایندگی از او در 2.5 میلیون شکایت ثبت شده توسط جنیفر Dulos’ مادر, گلوریا Farber.

در روز پنج شنبه Mawhinney به نظر می رسد کمتر از یک دقیقه خود را به عنوان وکیل وارد نه گناه. آن Mawhinney اولین حضور در دادگاه از او arraigned ماه گذشته.

یک تکه کاغذ می تواند دیده می شود در قفسه سینه جیب Mawhinney قهوه ای, زندان صادر شده یکنواخت در حالی که او در دادگاه. هنگامی که جلسه به پایان رسید Mawhinney خود را دست بسر برده است پشت خود را به عقب خم شد و خود را وکیل Lee طلا در زمان توجه داشته باشید از جیب خود.

زمانی که طلا و همکار وکیل مدافع جرمی Donnelly چپ دادگاه حدود نیم ساعت بعد آنها کاهش یافته است به نظر در مورد مطالب توجه داشته باشید.

زمانی که Mawhinney بود در هارتفورد دادگاه هفته گذشته برای تجاوز جنسی و نقض محافظ سفارش اتهامات در ارتباط با اتهام حوادث مربوط به خود را جدا همسر یک قاضی گفت: یک معامله می تواند در آن صورت انتظار “بحث” در جنیفر Dulos قتل.

در Mawhinney ژوئن حکم بازداشت پلیس گفت: همسرم معتقد Fotis Dulos مشغول به کار بود با شوهرش “به خلاص شدن از شر او.”

“او اظهار داشت که او بر این باور است که Mawhinney می خواستم او را مرده” به پلیس گفت: در حکم بازداشت.

Mawhinney است که متهم به توطئه برای ارتکاب قتل در جنیفر Dulos مورد تلاش برای فراهم کردن بهانه برای Fotis Dulos در صبح روز حادثه و نیز مرتبط به شرق گرانبی gun club که در آن شاهد توصیف پیدا کردن یک “انسان قبر” در سراسر زمان ناپدید شدن خود را با توجه به حکم بازداشت.

با توجه به حکم Mawhinney تلفن پینگ کردن یک برج در نزدیکی Windsor, Rod & Gun Club حدود 11 p. m. on May 31 — ساعت پلیس پس از بازدید Fotis Dulos’ فارمینگتون خانه و انجام شدید جستجو در هارتفورد که در آن آنها می گویند پوشاک و سایر اقلام مورد یافت شد در سطل زباله حاوی جنیفر Dulos’ خون.

بعد Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis دستگیر شدند دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

پس Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از یک خودکشی ظاهری پویا دادستان پرونده تغییر تمرکز به Mawhinney و Troconis که التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب قتل در اوایل این ماه. Mawhinney وارد نکرده است درخواست.

Mawhinney در نظر گرفته شد پرواز خطر پس از او تلاش برای جلوگیری از دستگیر شدن و در نهایت به زندان گرفته شده در زور اسلحه در تولند.

پس از دستگیری او Mawhinney از دست حضانت فرزندان خود را از ازدواج قبلی او با مجوز و عمل به قانون به حالت تعلیق زیرا او قادر به خدمت به مشتریان خود را در حالی که زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>